Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

nuronununu ben de forumda yanayakıla seni arıyodum çok merak ediyodum durumunu. peki ben bu kitle ve sıvı mevzusunu anlamadım.yani kitle kasaltındamı olmuş ve protzin kasaltındamıydı üstündemiydi.ben de mr çektirdim bi miktar mayi birikimi olmuş üstüne kasaltıydı benimki. nedir bu diye sordum. dr ödem olabilir demişti.benim 5ay olmuştu ameliyat olalı
Canim simdi daha iyiyim patolojide temiz cikti allahtan kasaltiydi benimde hic belirti gostermedi 3 yildir oyle kizariklik filanda olmadi bi anda sisdi oncedende odem varmiydi bilmiyorum yani ama vucudum silikonu sarmasi ve kapsul olusturmasi gerikerken hic olusturmamis incecik bir zarla örtmus okadar doktorum bebek vucudu deriz bunlara diyor yani disardan hic birseyi kabul etmiyor eski haline getiriyor vucut yillar once dudagima dolgu yaptirmisdim onuda kabul etmedi dolgu yurudu yuzume yayildi 9 sene gecti halen dudaklarda bile sorun var spral taktirdigimdada sorun olmusdu bi garip vucut yani sen mr larini ihmal etme ödem icin birsey söyledimi doktorun gecermiymis yani

Boyundan mesafe olctu mu dr? benim 21 cm. ben de emzirdim ve diklestirme olacak.
Ben kendim ölçtüm doğru ölçtüysem tabi üst kemikten göğüsucuna kadar 20cm benim de. Aslında omuzlarınız geniş ve boşalan göğüs derisini doldurmak için büyük protez gerekiyor dedi zaten doktor kaldırmak için daha da büyük olacaksa dikleştirme daha mantıklı o zaman. İlginiz için teşekkürler buarada:)

Canim simdi daha iyiyim patolojide temiz cikti allahtan kasaltiydi benimde hic belirti gostermedi 3 yildir oyle kizariklik filanda olmadi bi anda sisdi oncedende odem varmiydi bilmiyorum yani ama vucudum silikonu sarmasi ve kapsul olusturmasi gerikerken hic olusturmamis incecik bir zarla örtmus okadar doktorum bebek vucudu deriz bunlara diyor yani disardan hic birseyi kabul etmiyor eski haline getiriyor vucut yillar once dudagima dolgu yaptirmisdim onuda kabul etmedi dolgu yurudu yuzume yayildi 9 sene gecti halen dudaklarda bile sorun var spral taktirdigimdada sorun olmusdu bi garip vucut yani sen mr larini ihmal etme ödem icin birsey söyledimi doktorun gecermiymis yani
Sprali benim vücutta kabul etmemişti dur bakalım silikon ne olacak daha 24 saat olmadı :)))) umarım sorun çıkmaz sizin yazdıklarınızı baştan sona olumuştum böyle şeyler okuyuncada stres oluyorum açıkçası .... herşey yoluna girer umarım sizin içinde zor bi durum çok geçmiş olsun

Sprali benim vücutta kabul etmemişti dur bakalım silikon ne olacak daha 24 saat olmadı :)))) umarım sorun çıkmaz sizin yazdıklarınızı baştan sona olumuştum böyle şeyler okuyuncada stres oluyorum açıkçası .... herşey yoluna girer umarım sizin içinde zor bi durum çok geçmiş olsun
Cok stres yaptimmisdim bende saolsun burdaki arkadaslarla konusmak cok iyi gelmisdi ameliyattan oncelikle stres yapma o asamalarda bilmedigin birsey duygusu kafa karistiriyor ve strese sokuyor aslinda kimsenin basina gelmiyen sey seni buluyor ona uzuluyorsun burda bir kac arkadasdada olmus ödem olayi onlarda bilgi verebilir rahat ol yani ilk deyilsin korkma kotu birsey olmadigini anliyorsun bu sayede diger arkadaslar israrci davranmislar ve silikonla devam etmisler yollarina vucutlari sonradan kabulde etmis ben cikarttim yani secenek sana kalmis baktinki vucudun alerjik reaksiyon yapiyor cikartirsin denemedim demessin ben oyle deyip guluyorum yapicak bisi yok belkide cok yeni ancak kapsul olusacakdir sende acele etme yani

Arkadaslari lari karistirdim size yanlislikla cvp yazmisim benim basima gelen milyonda bir zaten hep farkli olmusumdur sen daha yeni taktirmisin rahat ol hic bi sorun cikmayacak guzel memislerinle gogsunu geregere geziceksin insallah

Kendine dikkat edersen geçer tabi.Tuzu azalt muhakkak,limon kan sulandırır tüketme !!
Netten kan sulandırıcı besinler diye yaz arat,kan sulandıran şeylerden,bitki çaylarından uzak dur..

ev işlerinde itme,çekme,kaldırıp indirme hareketleri yapma.
Canim nasil oldun merak ettim ameliyat nasil gecti su an agrin sizin varmi

Bol şans dilerim sakın stres yapma söyle ameliyathaneye girmeden sakinleştirici versinler ben sedyeye yattım verdiler direk ameliyathaneye gittim ve uyumuşum hiç bişey hatırlamıyorum
Sakinleştirici almadan girdim ben ve öyle de gayet güzeldi :) bilinçli kafayla ameliyathaneyi görmek güzel bir deneyim oldu benim için, fabrika mübarek 15 kişi bişeylerle uğraşıyordu tezgahta :halay:

herkese merhaba arkadaslar
20 gun once ameliyat oldum.
ameliyattan once olculerim 75-84 tu. yani 9 cm dokum vardi ve usttede alttada dokum vardi.
muayene sirasinda bana dr um 290-330 cc arasi denemeler yapicagini soylemisti ve olcumun bu cc ler le c cup olucagini soylemisti. bende tabi ki inandim.
300 cc uygun olmus ameliyat esnasinda, ve bana ameliyattan sonraki ilk kontrolde buyuk c cup olucagimi soyledi, bende tabiki yine inandim.
ama ameliyattan sonra farketmistim aslinda biraz gozume kucuk geliyolardi, odemdir baski yapiyodur falan diye dusundum.
ozetle bugun olcum yaptigimda, 89 cm cikti
:oha:
yani bu mantiga bile aykiri gibi geliyo bana su anda, nasil olurda 300 cc high profil protez ile goguslerim sadece 5 cm buyur anlayabilmis degilim:skandal:
simdi verdigim parayami yaniyim cektigim agrilarami yaniyim bilemedim:KK1:

Sakinleştirici almadan girdim ben ve öyle de gayet güzeldi :) bilinçli kafayla ameliyathaneyi görmek güzel bir deneyim oldu benim için, fabrika mübarek 15 kişi bişeylerle uğraşıyordu tezgahta :halay:
Yok ben çok kastım kendimi en son boynumdaki pati dövmelerini sordu hemşire bende köpeğimin olduğunu söyledim gerisini hatırlamıyorum :)))))))))

herkese merhaba arkadaslar
20 gun once ameliyat oldum.
ameliyattan once olculerim 75-84 tu. yani 9 cm dokum vardi ve usttede alttada dokum vardi.
muayene sirasinda bana dr um 290-330 cc arasi denemeler yapicagini soylemisti ve olcumun bu cc ler le c cup olucagini soylemisti. bende tabi ki inandim.
300 cc uygun olmus ameliyat esnasinda, ve bana ameliyattan sonraki ilk kontrolde buyuk c cup olucagimi soyledi, bende tabiki yine inandim.
ama ameliyattan sonra farketmistim aslinda biraz gozume kucuk geliyolardi, odemdir baski yapiyodur falan diye dusundum.
ozetle bugun olcum yaptigimda, 89 cm cikti
:oha:
yani bu mantiga bile aykiri gibi geliyo bana su anda, nasil olurda 300 cc high profil protez ile goguslerim sadece 5 cm buyur anlayabilmis degilim:skandal:
simdi verdigim parayami yaniyim cektigim agrilarami yaniyim bilemedim:KK1:
Ccler bünyeye göre değişiyor bence doktorunuzla tekrar görüşün derim

Arkadaslari lari karistirdim size yanlislikla cvp yazmisim benim basima gelen milyonda bir zaten hep farkli olmusumdur sen daha yeni taktirmisin rahat ol hic bi sorun cikmayacak guzel memislerinle gogsunu geregere geziceksin insallah
Çok çok teşekkür edeeim ben ameliyata giripte çıkamamaktan korkmuştum sadece kızım çok sıkıntı yarattı ondan :KK43: şükürler olsun buradayım :))) hepimiz için hayırlısı olsun ❤

X