Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Insallah insallah hepimiz sorunsuz atlatmis olalim❤️ B de olsa c de olsa su an memem var gayet iyi dolgunlukta mutluyum cok sukur:)

Çok teşekkür ederim, korktuğum gibi değilmiş gerçekten:) sizinlede konuşmuştuk ameliyattan öncede çok dinlemiştiniz beni❤️ Bikaç gün sonra resim koyarım bende bi bakarsiniz nasil olmus, dr da bana normal c cup oldun dedi aynen:) daha buyugu sigmamis 345 denemis, birde 330 orta profil denemis, high profil guzel durmus
Bde olsa cde olsa cok guldum yaziniza onemli olan mutlu olmak zaten oyuzden yaptiriyoruz hayirli olsun yeni memisler sans getirsin size sorunsuz bir omur mutlu olun insallah

Iyi aksamlar kızlar. ptesi ameliyat oluyorum inşallah. olan arkadslara geçmiş olsun. inşallah sorunsuz geçer su iki gün. heyecan ve korku yok sadece çok mutluyum. inanamıyorum hâlâ bu ameliyatı olacagima.:KK76:
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim sana . Son bir iki günün kalmış . O kadar ameliyat olan var , sorunsuz geçer bencede . Herşey çok güzel olur .

Merhaba kızlar:) bende yeni üye oldum. Bugün 15. Günüm. Kas dokum pek olmadığı için benim zor bi süreç oldu. Göğsümün birinde hala biraz ağrı var ve sert yumuşamadı henüz nedense. Zamanla umarım normale döner. Hepimize geçmiş olsun kızlar :)
Çok geçmiş olsun :KK66: inşallah çabuk toparlanırsın. benim 8 gün oldu. Mesela dün süperdim ama bugün yine Ağrım var. Fakat her ağrılı bi kaç saatin Sonunda pozitif gelişmeler farkediyorum, biraz daha yumuşamış oluyorlar mesela. Ben 15. Güne geldiğim Zaman komple ağrısız olacağımı düşünemiyorum şu an

Herkese Teşekkür ederim güzel dualariniz için. ben de burda çok şey öğrendim. sizleri seviyorum. :KK200:fotoğraf atıcam inşallah. hayiisiyla olayım su gogusler bi duzelsin.ben bacakları da gösterdim doktora yag alimi yapiyormus fakat şimdi buna maddi olarak gücüm yetmicek.yanmda sa bakacak kimse olmayacağı için mecburen ertelicem.:KK55:
aa violet sira sanami geldi.insallah hayirlisiyla atlat canim

Ayy hic sorma bence igrencim kocama gore benimkendi memisim olsunda sönük olsunmus hic onemli deyilmis o pekbi mutlu demekki adam kucuk seviyormus gozum donmus taktircam diye artik sutyenlerle dik gostermeye caliscam yapcak bisi yok
Valla çok geçmiş olsun :KK200:
Zor günler geçirdiniz
İlerde bir daha protez taktırma şansınız var mı yoksa vücudun tekrar böyle tepki vermesi kaçınılmaz mı?

Evett hanımlar bir resim kolaji yaptım 4 tane resim koydum uzerlerinede kaçıncı gün cekildikleri günleri yazdım yeni amelyat olcak olanlara yardımcı olabilcegini düşündüm (bugün çekilen resimde dahil) 330 cc damla kas alti.
Aleph87 Aleph87 Tiramisu35 Tiramisu35 B bskbsk arzum77 arzum77 Eliff16 Eliff16 hanımlar sizden de yorum bekliyorum son haline bi bakın bakalım nasıl olmuşlar :)

Evett hanımlar bir resim kolaji yaptım 4 tane resim koydum uzerlerinede kaçıncı gün cekildikleri günleri yazdım yeni amelyat olcak olanlara yardımcı olabilcegini düşündüm (bugün çekilen resimde dahil) 330 cc damla kas alti.
Aleph87 Aleph87 Tiramisu35 Tiramisu35 B bskbsk arzum77 arzum77 Eliff16 Eliff16 hanımlar sizden de yorum bekliyorum son haline bi bakın bakalım nasıl olmuşlar :)

Maaşallah canım. Ödemler gidince daha bi kendine gelmiş :KK66: benim de yarın 2 ay olacak ameliyat olalı :))

Maaşallah canım. Ödemler gidince daha bi kendine gelmiş :KK66: benim de yarın 2 ay olacak ameliyat olalı :))
Evet bu aralar yorumlara bakiyorum da herkez daha yaptıralı 1 hafta olmadan kötü görüntü olduğundan bahsediyorlar bende böyle birşey yaptım görsünler 2. Gün hicbirseye benzemiyordu benimki ama odem atınca güzelleşiyor arkadaşlara yardımcı olucagini düşündüm.

Çok geçmiş olsun :KK66: inşallah çabuk toparlanırsın. benim 8 gün oldu. Mesela dün süperdim ama bugün yine Ağrım var. Fakat her ağrılı bi kaç saatin Sonunda pozitif gelişmeler farkediyorum, biraz daha yumuşamış oluyorlar mesela. Ben 15. Güne geldiğim Zaman komple ağrısız olacağımı düşünemiyorum şu an

Ayy inşallah ya çok saol tedirgin oldum bende. Sana da çok geçmiş olsun. Evet günden güne değişiyor böyle. Bakalım 15. Günde senin baya yumuşar o zaman inşallah. Benimde biraz yumuşasa artık masaj yapa yapa bi hal oldum :)

Kızlar benimde bugün 3. Günüm, gözüme çok büyük geliyolar, eni çok geniş ve öne doğruda füze gibi. Ne kadar daha küçülür acaba? Tecrübeli arkadaşlardan yanıt alabilirmiyim?
Aslında 300 cc damla high profil takıldı, boyut olarak büyük bi boyut değil diye düşünüyodum hatta ameliyattan önce küçük olurmu diye endişe ediyodum ama benim bedenimemi büyük geldi acaba? Öncesinde 9 cm dokum vardı, omuzlarım geniş değil, 1.60 boy, 49-50 kiloyum, oldukça minyon bi tipim yani:)
Tahminen kaç cm küçülür bu halinden merak ediyorum, şimdiden teşekkür ederim❤️

1.haftam bugün doldu:) fotolarımı attım. Şekil alana kadar gözüme ufak görünecek sanırım. Yanları yumuşadı. Dikişler kabuk tutmuş acı yok. Rahatcana sağıma soluma yatabiliyorum. Kalkarlen ağrım hiç yok maşallah. Bukadarmış demekki sancısı. Bitek sol kolumu çok kaldıramıyorum geriliyor çünkü rahatsızlık veriyor. Ama göğsümün bazı yerleri ciddi yumuşamış normal göğüs gibi ve histe yerinde bazı yerleri hissiz küçük bir bölüm.

X