Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya ne güzel 400 cc bakalım ben hayallerime kaç cc ile kavuşacağım, buradan çok şey öğrendim en birinci olanı da dr işine karışmamak olabilirin en iyisinin takılması sonradan küçük mü acaba diyen arkadaş çok olmuş

Yeni ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun aramıza hoşgeldiniz zaman geçtikçe agrı sızı hiçbişey kalmıyor mutlu günleriniz yakındır tekrar geçmiş olsun
içime su serptin ameliyat olanların acısını yaşıyorum resmen ki acı eşiğim yüksektir ama bazı arkadaşların gerçekten çok sancılı oluyor.. Rabbim ağrısız ameliyatlar naip etsin biz bekleyenlere, ağrı çeken arkadaşlar da bir an önce normal hayata dönsün inş..

Beklentini,nasıl bir sonuç istediğini doktora çok iyi anlat. Kaç cup büyümesini istediğini söyle. Doktorun seni çok iyi anladığına emin ol ve öyle son kararı ver

Bu fiyatlar bana da çok geldi ama içinde konaklama da varmış yani 7 gün neden duruluyor hastanede onları pek anlayamadım ama ben mesela 7000e oldum ameliyatımı. Bir gün hastanede kaldım 4. Günü dE kontrole gittim.

Gel ben sana C yapayım :)) Ben sizi anlıyorum,doktorlar anlamıyor

Can'ım benim ameliyattan sonra aldığım sütyenler 85 B idi, şimdi 1,5 sene oldu VE bedenim 80 C oldu. B cup küçük geliyor. C cup tam oluyor. Ki ben forumun minnaklarındanım

Hah valla dedim yardım meleklerim gelmiş diye bildirimi görünce valla ben kendimi anlatmak adına sütyen denenmesini istedim öyle bi uygulama yokmuş, simülasyon istedim o da Yokmuş.. ama c Cup olacağım söylenmişti sonradan meme tabanım dar olduğu söylendi, meme tabanı yine göğüs çevresiyle alakalı değil mi acaba onu anlayamadım , yani mesela göğüs çevrem 78 cm Benim daha büyük cc konulması açısından daha uygun olması lazım değil mi? Bir de mesela doğumlardan sonra aldığım kilolarla birlikte ve de sütle birlikte göğüslerim bayağı büyümüştü 90b dolar taşar olmuştu onun da katkısı olabilir diye düşünmüştüm hiçbiri tutmadı

Mutluluk canım ben sana daha önceden sormuştun hangi Cup kullanıyorsun diye c diyince şaşırmıştım biraz ufak duruyor benimkiler gibi seninkiler de :)) zamanla değişir mi yani 3 cm daha büyümesi Laz'ım güya yanı şekli güzelleşir Emin'im ama büyüyeceğini hiç sanmıyorum nedense böyle de hoş durdu görüntü kötü değil ama ilk ameliyat günümden beri daha büyük olmasını hep istedim . Şimdi bi de dalgalanma çıkınca bir de yanlardan ellediğim zaman kenarları protezin buruşmuş olarak elime geliyor görüntüde birşey Yok ama hafif dokununca elime geliyor herşey bu zayıflıktan oluyor ya belki 55 kg filan olsaydım herşey daha güzel olacaktı

Benimki kaç cup olacak acaba? A cup giyiyordum 375cc high profille C cup olur mu acaba
Buarada yarın öğlen saat 12de tam 3.günümü doldurmuş olacağım ama şimdiden ağrısızım. Arada zonklama oluyor o kadar çok şükürlas ağrısı birde sağ göğüs altında yanma var oda arada oluyor. Onun dışında maşallahı var egzersiz yapıyorum zorladım biraz canım acıdı ama iyi geldi. Squat bile yaptım sırt ağrım geçti. Ağrıya teslim olmamak lazım. Valla gerçekten güçlüymüşüz
Bi erkeğin şı ağrılara katlanabileceğini hiç zanntmiyorum.:)

Kaç cm dokun vardı? Bi arkadaşıma 375 cc kondu onun da göğüsleri dümdüzdü 13 cm meme dokusu oldu şu anda , b Cup oldu o. Ama senin dokun varsa c Cup olursun büyük ihtimalle. Şu an gerçi ödemlidir ama ölçün kaç merak ettim :))

Can'ım benim de öne doğru eğilip kollarımı aşağı sallandırdığımda kenarları dalga dalga oluyor. Ayakta normal bir şekilde durduğumda sıkıntı YOK. Ben de 176 cm 58 kiloyum. Ben de C cup olmama çok şaşırdım. Sütyenlerimin hemen hemen hepsini H&M den aldım. 80 c tam oldu. Belki başka bir markada B cup ımdır.

Can'ım benim ameliyattan sonra aldığım sütyenler 85 B idi, şimdi 1,5 sene oldu VE bedenim 80 C oldu. B cup küçük geliyor. C cup tam oluyor. Ki ben forumun minnaklarındanım
Benim D cup ama vucut yapısına göre değişiyor sanırım bu büyüklük algısı. İncecik bayanlara b-c küçük durmuyor. Hatta ilk gördüğüm senin fotolardı. Bayılmıştımmmm. ben biraz yapılıyım ve D cup çok çok abartılı büyük değil. Yada gözüm alıştı. Neticede hepimizinki yakışıyor ve güzeller

Ya işte doktorum rippling değil seninki öne eğildiğinde çıkar o demişti senin göğsünün ön tarafında değil ama kenarında demişsin .. Benim önde masaj masaj yaparken çıkıyor iyice soğudum masaj yapmaktan da .. hmnin kalıplarını hiç bilmiyorum doktorum sütyensiz gez diyor ince kazaklar giydiğimde pentinin pedli sporcu sütyenleri var onlardan kullanıyorum göğüs uçlarım belli olmasın diye . Senin boyun nasıl 176 olur canım ya fotolar yanıltıyor demek ki minyon gözüküyorsun sanki ama bildiğimiz manken gibiymişsin demek fiZiğin de çok güzel maaşallah sana

Ayy çok mu zayıfsın? B cup diyorsun ama çok dolgun, büyük gözüküyor. Maşallah...

Canım moral olsun diye demiyorsun değil mi ameliyattan önce 46 kiloydum şu an 50 kiloyum :)
Nereyi ölçüyonuz meme dokusu derken?

Göğüs altını ölçüyoruz önce (memenin hemen altı ama memeyi içine almadan) daha sonra da meme dokusuyla birlikte ölçüyoruz. Çıkan sonuç 15 filansa c Cup daha düşükse b Cup. 6,5 cm'den aşağısı da a Cup. D cupı hiç bilmiyorum anca hayallerimde görürüm herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…