Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ay cok sasirdim suan bu mumkun mu ... ucuk alt ustu
mümkün tabi altı üstü uçuk deme anestezi yapılmıyormuş uçuk varken. banada çok saçma gelmişti ilk duyduğumda ama altı üstü uçuk dememek lazımmış:KK66: anestezi dr u anlatmıştı boğazından soluk boruna kadar boru göndercem uçuklardan tüm boğazındaki organların enfeksiyon kapabilir demişti. Fakat özellerde olduğunu dikkate alınmadığını duymuştum belki ben üniverste hastanesinde olduğum içindir

Gercekten ertelendi mi . Cok sasirdim suan
evet gerçekten olamamıştım iyileş gel dediler bana hayallerimin suya düştüpüne ayrı saat 1 e kadar aç kaldığıma ayrı yandıydım. dediğim gibi anestezi dr u sakıncalı olduğunu hatta daha önce bir hastaya uçuklu ameliyat yapmışlar kadın uzaktan geliyormuş razıyım bişey olmaz deyip imza vererek ameliyata girmiş sonrasında 15 gün antibiyotik yedavisi gördü hastanede yatmak zorunda kaldı diye başından geçen bi olayı anlatmıştı. dedğim gibi heralde devlet hastanesinde çok uyuzlanıtorlar özelde olucaksan sorun olmaz gibime geliyo yarın ara sor istersen dr una sen nerde olucaksın amelytı

evet gerçekten olamamıştım iyileş gel dediler bana hayallerimin suya düştüpüne ayrı saat 1 e kadar aç kaldığıma ayrı yandıydım. dediğim gibi anestezi dr u sakıncalı olduğunu hatta daha önce bir hastaya uçuklu ameliyat yapmışlar kadın uzaktan geliyormuş razıyım bişey olmaz deyip imza vererek ameliyata girmiş sonrasında 15 gün antibiyotik yedavisi gördü hastanede yatmak zorunda kaldı diye başından geçen bi olayı anlatmıştı. dedğim gibi heralde devlet hastanesinde çok uyuzlanıtorlar özelde olucaksan sorun olmaz gibime geliyo yarın ara sor istersen dr una sen nerde olucaksın amelytı
Bende ozelde olacagim.. ama tabiki riske atmak istemem konusayim
Yarin doktorla...

Aleph87 Aleph87 canımmm hayırlı haberlerini tez vakitte alırız inşllh. dualarım seninle inşllh çok memnun kalacağın sonuçlarlarla çok mutlu bir halde yazarsın bize Allah a emanet ol şimdiden gelmiş geçmiş olsun

Buarada tahlillerimi aynı günde yapabilirlermiş. Ama yarında istersem gidebilirmişim. Ameliyat günü tahlilleri yaptırmak daha mantıklı geldi. Siz ne zaman yaptırdınız

Buarada tahlillerimi aynı günde yapabilirlermiş. Ama yarında istersem gidebilirmişim. Ameliyat günü tahlilleri yaptırmak daha mantıklı geldi. Siz ne zaman yaptırdınız
ben ameliyattan 4 gün önce yaptırmıştım.doktor sonuçları görmek istedi önceden.ameliyata engel bişi olup olmadığından emin olmak adına bana da mantıklı gelmişti.aynı gün yapılsa tedirgin olurdum açıkçası.bişi çıksa hoppaaa paldır küldür geri eve git fln.ama tabi bu tamamen doktorun tarzıyla alakalı.yine ameliyat olacak olsam yine önceden yaptırmayı tercih ederim.

Biraz once mesaj attim
Asistanina ucuk engel degil dedi.. hafif bogaZlarimda agriyo ama sicak bisey icin e geciyoda.. ins ciddi bisey degildir.. zencefile portakala yuklenecegom gun boyu...
zencefilin kan sulandırıcı bir etkisi yok sanırım di mi?emin olmak için doktora sorup kullansanız daha iyi.ya a en garantisi ballı limonlu su :)

Heyecanını çok iyi anlıyorum ben de cuma günü (yarın) oluyorum ve heyecan dorukta!! Parmağın için geçmiş olsun :) ben günlerdir Boğazımda hafif bi kızarıklık var sıkıntı yaratır diye günlerdir çay içmekten (zencefil tarçın bal ) bi hal oldum :KK66: inşallah ikimiz de aksilik olmadan rahatça atlatırız
Güzel haberlerini bekliyoruz canım,şimdiden geçmiş olsun diyelim :KK66:

ben ameliyattan 4 gün önce yaptırmıştım.doktor sonuçları görmek istedi önceden.ameliyata engel bişi olup olmadığından emin olmak adına bana da mantıklı gelmişti.aynı gün yapılsa tedirgin olurdum açıkçası.bişi çıksa hoppaaa paldır küldür geri eve git fln.ama tabi bu tamamen doktorun tarzıyla alakalı.yine ameliyat olacak olsam yine önceden yaptırmayı tercih ederim.
Aradılar şimdi yarın sabah 8.30da sizi hastanede bekliyoruz diye. Ardından ameliyata alıcaz dediler. Yerimde duramıyorum:KK71:
yanınızda bişey getirmenize lüzum yok dediler. Ben yine temkinli olurum eşbette. İnşallah bi aksilik çıkmazda bi seferde gider gelirim

Kızlarrrr
Herşey oldu bitti az önce yatağımda kahve bile içtim :KK66:

Narkoz süperdi. Doktorum elimi tuttu, herşey çok güzel olacak dedi, uyumuşum..., 2 saat sonra (bana 5 dk gibi geldi) açtım gözümü, rüyamda kızımı görüyordum. Sonra üşüme başladı dişlerim takırdadı hemen elektrikli battaniye ile ısıttlar beni.
Çok çabuk ayıldım

arzum77 arzum77 sakinleştirici almadım :) herşeyi görerek sersem olmadan girdim ameliyathaneye ve inanılmaz sakindim... Heyecan filan kalmadı :)

Ağrı... Evet var. İlk 2-3 saat yatakta yerimden kıpırdayamadım, sonra ağrı kesiciler fena uyku ve baş dönmesi yapıyor. Göğüs kafesim ağrıyor, oturunca ilk başta memeler düşecek gibi oluyor :)

Şimdi gelelim sizlerin merak ettiği konuya:
Sağ: 350 cc
Sol: 325 cc

Mentor, Moderate plus profile cohesive 1 (1 yumuşakmıydı sert mi bilmiyorum unuttum )

İlk uyandığımda şöyle bi baktım, ufak sanki bunlar dedim kendi kendime :halay: ki ben özellikle normal doğal boyut istedim... Manyak bişey bu kendime gülüyorum valla! Sizlerden biliyorum ki bu aşırı sıkı bandaj medikal sütyen çıkına daha büyük görünecekler ve ödemler inince şekli oturacak.

Eşim az önce pijamamı giydiğimde "woww seni hiç böyle görmemiştim pijamanın altında iki füze var" dedi :eek:

Çok yazdım :KK200: dinlenmeye devam

Canım ben özel hastanedeyim ve beni daha geçen hafta görüştüğümde anestezi doktoru uyardı, uçuk çıkarsa ertelenir diye...

X