Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

O zaman birazdan yukluyorum ve size hemen haber ediyoruz arzum

Iyi haber bunlar ins cok iyi gecer ameliyatin

süpper valla bende herşeyi paylaşmayı seviyorum ama hrrkes duyar diye çekiniyoum

Görüs açısına bagli arkadasinin seni anlar ve hak verirse soyle bence.ben oyle yaptim.cünkü sığ düsünceli insanlar moral bozabilir.ne gerek var bosuna masraf falan filan

Geçmiş olsun. Fikir sahibi olmak adına çıplak olması bence çok iyi olur. Hem tecrübeli olanlar da daha iyi yorum yapmış olurlar. Kesi yerin meme ucu ise zaten kesinlikle yıldız falan koyma bence. Güzel günlerde kullan canım tekrar geçmiş olsun.

Özel mesajla göndermiş o uygunsuz fotoyu :))
Pardon ben mi
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kesi yeri meme alti. resimleri koydum bakıp yorumlarayabilirsiniz teşekkürler şimdiden

Pardon ben mi

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kesi yeri meme alti. resimleri koydum bakıp yorumlarayabilirsiniz teşekkürler şimdiden
Hayır siz degil!! Özel mesajda yazmışsınız bana,bendenmi bahsettiniz diye. Bende size cevap yazdım hayır siz degil,engellenen biröüye yazdım. Hâlâ benmi diyorsunuz ısrarla :))
Siz vajina fotosunu attınız yoksa,benmi bilmiyorum . Yorumları dikkatli okursanız bakın vajina fotosu atmış diyoruz.. Konu farklı,meme degil...

Ben çok iyi kullanamıyorum siteyi o pardon ben mi diye size atcak tim özelden burdan olmuş ama daha sonra size ulaştım özelden arzum hanım :))))

Benim doktorum yeni protez icin yeni cep acmam gerek acamam dedi hadi kas ustu yapariz diyelim dedik ama ben silikon konusunda kararsizim zaten meme dokum var toplatayim okadar dedim kapsul ve toplama yapamam diyor cunku memenin biri cok sis patlak olan deriyi toplarken oranti saglamak cok zor olur doku kaybi hem kapsul hem deri giremem o riske dedi su anda baska bir doktordan fikir almak icin bekleme odasindayim baska gorusde alayim istedim ekol hastanesindeyim su an

Kizlar fatih uygura gittim az once ciktim dediki ben ayni anda tum ameliyati yaparim ben yeni protez takmiyalim sadece toplasakmi dedim ici bos olur sarkik olur cok dedi daha kucuk cc bir implant takariz memeyide toplariz dedi ama sormayi unuttum kas altimi takar o memediki kapsulu komple temizlermi temizler heraldeya birde meme yapin asagida yapin bu dedi kafam iyice karisti biri iki ameliyat diyor biri bikerede cozerim diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…