Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba muayene ücreti almayan birçok kaliteli doktor var kesinlikle farklılık olarak onlardan da fikir almanı tavsiye ederim. Ben mecidiyeköyde dr ergin er tarafından ameliyat oldum tavsiye ederim. ölçülerini alarak en doğru cc kararını vermesi çokk önemli

arkadaşlar 2 buçuk ay önce ameliyat heyecanımı sizle paylaşmıştım. O kadar korku ve stres içindeydim ki yeni ameliyat olanları çok iyi anlıyorum. :) Bir kaç sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. Doktorum 375 cc kas altı protez taktı bana ben baya büyük gördüm ama ödemler gittiğinde ideal bir görüntü kazandım hatta biraz ilk haftalardaki görüntüyü özledim :)) yalnız meme altındaki kesi izleri beni rahatsız ediyor. Sizce zamanla daha da küçülebilir mi? Bir de hala yüzüstü yatamıyorum rahatsız hissediyorum kendimi. Bu hisler geçer mi acaba?? iyi akşamlar :)

Selam kızlar,amaliyat olalı 9 ay oldu ve inanın kıvamı harika,Eşim"gerçek memeden ayırt edemiyorum"diyor ve ele avuca kıvamlı geliyor"
ilk aylarda bayağ bir sertti doğrusu ama zamanla yumuşuyorlar çok doğallaşıyorlar...
Resim çekinmek isterim ama bir türlü fırsat bulamıyorum kızlar biraz da eşim karışıyor atmama müsait olduğumda bombastik memelerimi atıcam inşallah bu aralar çok yoğunum siteye giremiyorum girsemde okuyup geçiyorum pek yorumlara katılamıyorum hem taşınma arivesindeyim hem de bir yandan spordu işti,çoluk çocuktu derken bayağ bir zaman geçiyor ama buraya girdikçe kendimi iyi hissetiyorum mutlu oluyorum...

Kızlar sizler her gün mesaj yapıyor musunuz? Dokturum bana her gün 100 er kez yapmamı söylemişti de malesef gözüm almıyor yoruluyorum koca koca memeleri sıkarkene

Bir soru daha herkes bu meme amaliyatını gizli mi tutuyor yani en yakın arkadaşlarınıza bile söylemediniz mi ?
Bazen en yakın kankimle sohbet ederken bir an dilimin ucuna geliyorrrrr geri çekiyorum söylesem birşey olmaz sırcıdır severim kendisini ama her dekolte birşey giydiğimde ya da bikinili halimi gördüğünde orama takılcak gözü birtek kaynanam,annem kardeşlerim,ailem biliyor....

Bende söylemek istemiyorum kimseye . Bu arada ben hala dr konusunda kararsızım. Dr Aydın Tekgöz e bu ayın 23 ünde randevu aldım ancak pazartesi günü de Dr Rabiye Haydinle görüşücem. Dr lardan tanıdık gelen varmı?

Arkadaşlar İstanbuldaysanız aman diyim sakın Dr Nuri soysal a ameliyat olmayın sakın!!benim dikleştirme ameliyatımın dikişlerini çarşaf diker gibi dikmiş. Berbat etmiş. Üzerinden 2 yıl geçti bu sefer silikon taktırıp dikişleri tekrar attıracağım. Düzeltebildiği kadar düzeltirim dedi doktorum

Epeydir giremedim siteye kizlar yogundum olaylar soyle gelisti doktorum bana mentor izmir distiribitorun numarasini verdi hem elemanin hem patronun esim durumu ele aldi ben ariycam dedi elemani aradi gayet large rahat gevsek bir adam dediki sizin esiniz 10 gunle hastane garantisini kacirmis benim ameliyatimdan 10 gun sonra mentor hastane masraflarinida karsilamaya baslamis e ne olacak 10 gunden bunuda yapin dedi yapamayiz diye inat etti esimde buyuk patronu aradi meger eleman adama soylememis bile biz 40 gundur sizden haber bekliyoruz dedik nasil yani bir gunluk is silikonlariniz paketiyle hazir hastane masrafinida doktorunuzla bi goruselim dedi yarim saat sonra biz doktorunuzla cozduk isi dedi tesekur ettik kapattik doktorumda onumuzdeki cumartesiye randevu verdi ne konustular bilemiyorum cunku cok yogunmus bana donus yapmadi bir hafta sonra ne olacak mentor neyi ustlendi tam anliycam kizlar bir hafta daha bilgisizim anliycaginiz bu arada baska doktor fikri alayim iki ameliyat konusunda dedim iki haftadan once kimse randevu veremiyor allahim tum kadinlar guzelesme derdinemi dustuk ne :)

Her şey güzel olucakk inş kalbini ferah tut

Ben hicbi zaman saklamadım cevremdekiler biliyor.. soran oldugu zamanda söylüyorum pek yalan konusamam bi de gözle anlaşılan bişey eski haliyle bikiniyle felan.. o yüzden de kimseden gizlemedim kız arkadaslarımın hepsi o gün hastanede yanımdaydı hatta:)

Canım patlama olarak degil kapsül olarak gecen gün ben kendi doktoruma sordum kapsulun temizlenmesi ve yeni protez yerleştirmesini aynı ameliyatla yapıyorum dedi.. yurtdısında gördüğüm örneklerde de hep aynı ameliyatlaydı insallah sen bi an once sorunsuz atlatırsın ve insallah guzel haberler verirsin bize zzatwn kötü bi tecrube yasamıssın bundan sonra herşey hayırlısıyla dilediğin gibi sonuclanır insallah

Kızlar merabaa tekrar bugün tam 1 ay oldu albüm yapmak istiyorum. ama sutyen giymiyorum daha yani çıplak olarak mı atmalıyım ? hani meme uçlarına bi yıldız yapistiriyim öyle atıyım diye düşündüm siz ne dersiniz?

Valla asıl görüntüyü çıplak hali belli eder zaten :)) Sütyenli fotolar yanıltır
Çıplak Halide var albümlerimizde,çıplak olmayana çıplak halinide eklermisiniz diye istegim oluyor benim şahsen :) Asimetri duruş ancak o halde belli olur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…