Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ayy betüş sabah sabah ne güldürdün beni yaahaklsın yaa bu ara ne bu sataşmalı iğneli laf sokmalı bazı arkadaşlar anlamış değilim niyetlerini.önce okursun burada konuşulanların dışında mantıklı bişeyler dersen dersin.biraz daha ılımlı yaklaşsalar burada daha çok ilgi görecekler aslında

banada attı mesaj resimlerime yorum yapar mısın diye .bende yaptım

Ya yook ne öncesi sonrasi resmini koymus ne yöntem surecini anlatmis. Hic bisey yok ortada Direk ödül yapan doktorunu övmüs bizimkiler kasap zaten .. Aklimada direk o sen cahilsin oglum bilmezsin diyen kaynana geldi neyse ayy tansiyonum

Dalgalanma görünüyor mu? Yoksa sadece elle mi hissediyorsun?

İlk zamanlar bir iki arkadaşla ben de aynı durumda kalmıştım da hatta biraz sitem etmiştim. Demek ki hakikaten oluyormuş böyle durumlar. Erkek olduğunu nerden anladınız ya. Özel mesajdan ne yazdı ki yani. Bana sadece fotolarıma yorum yapar mısın yazmış.

Merhaba, peki hiç geçmicekmiymiş bu dalgalanma, doktorunuz bu konuda bişey dedimi aceba ? benimki hem baktığım zaman hemde dokunduğumda bayağı belli oluyo. O dalgalanmanın olduğu yerde de hiç his yok göğsümde. Çok kafama takılıyo bu durum ve mesela dalgalanmanın olduğu sol göğsüm sağ tarafa göre daha sert nasıl geçer aceba ne yapmak lazım , bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi rica etsem. Şimdiden teşekkürler..

Dalgalanma görünüyor mu? Yoksa sadece elle mi hissediyorsun?
Selam, dik durduğum zaman görünmüyo. biraz eğildiğimde görünmeye başlıyo. dokunduğumda zaten elime geliyo, hissediyorum. birde o dalgalanmanın olduğu yerlerde hiç his yok. hem dalgalanma hem hissizlik nasıl canımı sıkıyo anlatamam

Bende de masaj yaparken arada dalgalanma görünüyordu doktoruma gittim bugün rippling özellikle eğildiğinde olur sende rippling yok yanlış masaj yüzünden öyle görünüyormuş . Normalde gözükmüyor benimki de masajla düzelecek inşallah. Senin kaç cc takılmıştı canım? Doktoruna sordun mu ne olacak diye ?

Tamamen geçmez dedi bende cok canımı sıkmıştım ama yapcak bişey yok ameliyatın dezavantajlarından biriymiş takma hiç kafana dalgalanmanın olsugu yerde benimde hissizlik war ama iyileşme sürecindeyiz daha yeniyiz benim kas altı oldugu için kaslarında ince derime baskısıyla belirginleşmesi olası bi durum dedi bi de pürüzlü takıldı boşver hiç dert etme canım kötüyü çağırmayalım

hmmm, belki benimkide yanlış masajdandır. ilk iki hafta dalgalanma yoktu, son 1 haftadır ortaya çıktı. nasıl masaj yapmak gerekiyoki, benim doktorum meme altlarından iki taraftan içlere doğru sıkcaksın memişleri dedi. hem alttan hemde aynı şekilde üstten. bende o şekilde yapıyorum. youtube da da bakıyorum kimisi alttan yukarı kaldırıyo ve yukardan aşağıya bastırıyo. sanırım her doktor farklı bi masaj gösteriyo. 415 cc takıldı bana yuvarlak kas üstü. göğüs dokum vardı benim o yuzden kas üstü yapıldı meme başından. doktoruma henüz sormadım 21.11 de 1 ayım dolacağı için kontrolüm var o zaman yüzyüze soracağım. sizlerde zaten doktorum kadar bilgilisiniz bu konularda, doktora sormuş kadar oluyorum sizlerle yazıştığımda :) :)

Haklısın evet, güzel düşünelim güzel olsun :) Çok teşekkür ederimmm

Canım benim sağol, ama şöyle birşey var,yerden birşeyler alıyor gibi yaptığında eğildiğinde çıkıyorsa rippling dedi doktorum, senin eğildiğinde çıkıyor mu?
Doktorunun söylediği şekilde masaj yapmalısın mesela benimki önce yakınlaştırma gibi söylemişti şimdi üstten sıkarak masaj yapmamı söyledi..

Dik duruyoken hiçbişey yok yani normal görüntü olarak ama eğildiğimde dalgalanma gözüküyo evet. Dik duruyoken gözükmüyo. Benim doktorumda memiş altından iki taraftanda hem sağlı hem sollu sıkcaksın sıka sıka o meme yuvarlağını tamamlıcaksın dedi. Hem alttan hem yanlardan hem üstten sıkıyorum. hergün nerdeyse 1 saat masaj yapıyorum. Her aklına geldiğinde yap zamanı, saati yok demişti doktor

arkadaslar ben merak ediyorum.. bana damla takılıcak dokum cok az olduğu için goruştuğum 2 doktorda aynı seyi soyledi damla bende damla olsından yanayım ama hemde yumuşak olsun istıyorum .. damla her zaman yuvarlaga gore daha sert oluyormuş.. benim doktorum mentor da allergan natrelle da kullanıyo hangisini istersen onu takarım dedi.. ben forumdaki diğer başlıklarda sankı natrelle daha yumuşak diye aklımda kalmış ama arada fark var mı .. fikri olan var mı ?

Bence doktorun karar versin markasınada. Mentor olan Mentor hakkında yorum yapar,allergan olan o marka hakkında yorum yapabilir. Başkasının göğsündeki protez sertliği yumuşaklığı ile kendisi arasında kıyaslama yapılamaz. Çünkü yumuşaklığı ve sertliği belirleyen birçok faktör vardır. Yöntem,olan doku fazlalığı azlığı,protez büyüklüğü,kas kalınlığı gibi... Vücutta bile bir gögüste daha sert olur Diger gögüste daha yumuşak olabilir.. Damla''nın kıvamı zaten 3. Kıvam en sert jel dir.

Benimki damla mentor. Kıvamı yumuşak geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…