Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bir soru daha herkes bu meme amaliyatını gizli mi tutuyor yani en yakın arkadaşlarınıza bile söylemediniz mi ?
Bazen en yakın kankimle sohbet ederken bir an dilimin ucuna geliyorrrrr geri çekiyorum söylesem birşey olmaz sırcıdır severim kendisini ama her dekolte birşey giydiğimde ya da bikinili halimi gördüğünde orama takılcak gözü :KK8: birtek kaynanam,annem kardeşlerim,ailem biliyor....
Ben cuma günü oluyorum :KK66: kimseye söylemedim annem babam haricinde
Komşum doktora vs gittiğimi biliyordu be ameliyatı diyince yalan söylemek zorunda hissettim, kist dedim :KK43:(

Kizlar fatih uygura gittim az once ciktim dediki ben ayni anda tum ameliyati yaparim ben yeni protez takmiyalim sadece toplasakmi dedim ici bos olur sarkik olur cok dedi daha kucuk cc bir implant takariz memeyide toplariz dedi ama sormayi unuttum kas altimi takar o memediki kapsulu komple temizlermi temizler heraldeya birde meme yapin asagida yapin bu dedi kafam iyice karisti biri iki ameliyat diyor biri bikerede cozerim diyor :KK43:
Ben senin yerinde olsam görüşürüm bi kaç doktorla. Bende tübüler meme var
Eğer ilk gittiğim doktorlardan birine yaptırsaydım ters T şeklinde Kocaman izlerim olacaktı, şimdi cuma günü profesör bi doktora ameliyat olacağım inşallah ve o sadece meme başından düzeltecek.
Her doktorun tavsiyesi farklı olacaktır ams yaptığı işlere, sahip olduğu deneyime de bakmak gerekir diye düşünüyorum.

Kizlar fatih uygura gittim az once ciktim dediki ben ayni anda tum ameliyati yaparim ben yeni protez takmiyalim sadece toplasakmi dedim ici bos olur sarkik olur cok dedi daha kucuk cc bir implant takariz memeyide toplariz dedi ama sormayi unuttum kas altimi takar o memediki kapsulu komple temizlermi temizler heraldeya birde meme yapin asagida yapin bu dedi kafam iyice karisti biri iki ameliyat diyor biri bikerede cozerim diyor :KK43:

Kapsül temizlenmeden olmaz ki zAten :KK66: hani senin birincil önceliğin kapsül zAten canım yoksa ameliyat gerektirecek bir sorunun yoktu ki bından önce değil mi? Ben sana daha önce de yazmıştım doktorun seni yalnız bırakıyor gibi diye tabii hepimiz doktorlarımızı seviyoruz ve mesela kendince avantajları da var hani ameliyat ücreti almayacak mesela doktorun vs ama sorun olduğunda diyelim ben sağı solu arayacaksam yalnız kalacaksam ne anlamı kaldı? Fatih bey tek ameliyatta yaparım diyerek sorumluluğu almış oluyor zAten seni oyalamak isteseydi yada atıyorum para için düşünseydi iki kere ameliyat olman lazım derdi . Kimse başaramayacağı bir sorumluluğun altına girmez yani şöyle düşün tıpta tek doğru Yok her doktorun da kendine has yöntemleri var demek ki doktorun iki ameliyatla halledebileceği bir sorunu o tek ameliyatla çözecek . Ben ameliyata karar verdiğimde olumlu olumsuz tüm yorumları okumak istedim hiçbir olumsuz yorumla karşılaşmadım.kaldı ki benim ameliyatım bu kadar çetrefilli değildi seninki düzeltme ameliyatı olacak iyi düşün taşın karar ver canım . İkisi farklı şeyler söylemiş olabilir ama sen iç sesini dinle hangisi sana daha çok güven verdi ? Tabii doktorunu daha iyi tanıyorsun Fatih beyle ilk defa tanıştın eğer soruların varsa Fatih beyin sitesinde telefon numarası var watsuptan yazabilirsin ordan da cevaplıyor aklında soru işareti kalmasın . Bir de gerçekten göğüslerin çok sarkar küçük cc konulması mantıklı olur canım .

Komşum doktora vs gittiğimi biliyordu be ameliyatı diyince yalan söylemek zorunda hissettim, kist dedim :KK43:(
büyük güne dört kaldı hee. hadi bakalım merakla ve heyecanla bekliyorum çok güzel olacak içini ferah tut hakkında herşeyin hayırlısı inşllh sonuçtan çok memnun kalırsın canım benim. inan kendim kadar seviniyorum senin bu amlytı olmana sonunda da hepberaber seviniriz inşllh. komşuyu da boşver takma bilse naapçak sanki söylememekle çok iyi yapmışsın ben ilk beş gün evds yok dedirttim eşime sonradan da tutuldum falan diye oyaladım bişey anlamıyolar zaten

kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım.söylemek zorunda hissetme kendini yani.ayy hadi inşallah sorunsuz az ağrıyla geçer ameliyatın.dualarımız seninle:dua:

Eğer ilk gittiğim doktorlardan birine yaptırsaydım ters T şeklinde Kocaman izlerim olacaktı, şimdi cuma günü profesör bi doktora ameliyat olacağım inşallah ve o sadece meme başından düzeltecek.
Her doktorun tavsiyesi farklı olacaktır ams yaptığı işlere, sahip olduğu deneyime de bakmak gerekir diye düşünüyorum.
meme başı izlerini sabırsızlıkla bekliyorum aleph:KK17:şurda bi resim göremedim meme ucundan kesi izini:KK70:@elooo35 vardı hala resim yüklücek:KK70:memeyi buldu bizi unuttu:KK70::KK70:

Az kalmış :halay: Allah gönlüne göre sonuçlar versin inşallah,şans seninle olsun :KK19:

gulenaygul gulenaygul Eliff16 Eliff16 arzum77 arzum77 kızlar iyi Dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim, hepiniz burda insana güç veriyorsunuz :)
İnşallah sağ salim atlatıp aranıza katılırım .
Benim özel durumumdan dolayı (ailede kas hastalığı) doktorum anestezi uzmanı ile önceden görüşmemi istedi, kas gevşetici kullanılmayacak, ameliyat öncesi sakinleştirici almayacağım. İnşallah heyecan yapmam çok :) 3 tüp kan bile verdim herşey tamam sadece cuma sabahını bekliyorum.
Perşembe akşamı herhalde heyecandan duramayıp bir daha yazarım :eek:

gulenaygul gulenaygul Eliff16 Eliff16 arzum77 arzum77 kızlar iyi Dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim, hepiniz burda insana güç veriyorsunuz :)
Benim özel durumumdan dolayı (ailede kas hastalığı) doktorum anestezi uzmanı ile önceden görüşmemi istedi, kas gevşetici kullanılmayacak, ameliyat öncesi sakinleştirici almayacağım. İnşallah heyecan yapmam çok :) 3 tüp kan bile verdim herşey tamam sadece cuma sabahını bekliyorum.
Şimdiden çok geçmiş olsun herşey cok güzel olucak eminol.

Canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın diyeyim , şimdi zaman geçmek bilmez senin için :)) inşallah sen de hafif atlatanlardan olursun ameliyat sürecini , sonucu dört gözle bekliyoruz :KK66:)

Eliff16 Eliff16 canım, arzum77 arzum77 var, silaboz silaboz arkadaşımız var, ikisinin de sonuçları muhteşem :) ben de kendi sonucumu merakla bekliyorum ve fotoğraf paylaşacağım. Sanırım meme başındaki bantlar bi kaç gün çıkmıyor ama ondan sonra izleri göreceğiz beraber. :KK49:
Cok gecmis olsun umarim hersey gonlunuzce olur iyi haberlerle gelirsiniz :KK66:

meme başı izlerini sabırsızlıkla bekliyorum aleph:KK17:şurda bi resim göremedim meme ucundan kesi izini:KK70:@elooo35 vardı hala resim yüklücek:KK70:memeyi buldu bizi unuttu:KK70::KK70:
Hahahaha Elif yaaa çok güldüm :-) gönderiyim memiş fotomu ama nasıl yüklüyorumki bilemiyorum. Son günlerde şu göğüs dalgalanmamla uğraşıyodum foto koycak moralim yoktu açıkcası :KK43:

Canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın diyeyim , şimdi zaman geçmek bilmez senin için :)) inşallah sen de hafif atlatanlardan olursun ameliyat sürecini , sonucu dört gözle bekliyoruz :KK66:)
Tiramisu35 Tiramisu35 hilkad hilkad çok sağolun kızlar, iyiki varsınız hepiniz :KK200:

Günler hızlı geçiyor sanki, işlerimi yetiştiremeyeceğim diye korkuyorum :spor:

X