Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Valla asıl görüntüyü çıplak hali belli eder zaten :)) Sütyenli fotolar yanıltır :KK66:
Çıplak Halide var albümlerimizde,çıplak olmayana çıplak halinide eklermisiniz diye istegim oluyor benim şahsen :) Asimetri duruş ancak o halde belli olur .
O zaman birazdan yukluyorum ve size hemen haber ediyoruz arzum

Epeydir giremedim siteye kizlar yogundum olaylar soyle gelisti doktorum bana mentor izmir distiribitorun numarasini verdi hem elemanin hem patronun esim durumu ele aldi ben ariycam dedi elemani aradi gayet large rahat gevsek bir adam dediki sizin esiniz 10 gunle hastane garantisini kacirmis benim ameliyatimdan 10 gun sonra mentor hastane masraflarinida karsilamaya baslamis e ne olacak 10 gunden bunuda yapin dedi yapamayiz diye inat etti esimde buyuk patronu aradi meger eleman adama soylememis bile biz 40 gundur sizden haber bekliyoruz dedik nasil yani bir gunluk is silikonlariniz paketiyle hazir hastane masrafinida doktorunuzla bi goruselim dedi yarim saat sonra biz doktorunuzla cozduk isi dedi tesekur ettik kapattik doktorumda onumuzdeki cumartesiye randevu verdi ne konustular bilemiyorum cunku cok yogunmus bana donus yapmadi bir hafta sonra ne olacak mentor neyi ustlendi tam anliycam kizlar bir hafta daha bilgisizim anliycaginiz bu arada baska doktor fikri alayim iki ameliyat konusunda dedim iki haftadan once kimse randevu veremiyor allahim tum kadinlar guzelesme derdinemi dustuk ne :)
Iyi haber bunlar ins cok iyi gecer ameliyatin

Ben hicbi zaman saklamadım cevremdekiler biliyor.. soran oldugu zamanda söylüyorum pek yalan konusamam bi de gözle anlaşılan bişey eski haliyle bikiniyle felan.. o yüzden de kimseden gizlemedim :KK66: kız arkadaslarımın hepsi o gün hastanede yanımdaydı hatta:)
süpper valla bende herşeyi paylaşmayı seviyorum ama hrrkes duyar diye çekiniyoum

Bir soru daha herkes bu meme amaliyatını gizli mi tutuyor yani en yakın arkadaşlarınıza bile söylemediniz mi ?
Bazen en yakın kankimle sohbet ederken bir an dilimin ucuna geliyorrrrr geri çekiyorum söylesem birşey olmaz sırcıdır severim kendisini ama her dekolte birşey giydiğimde ya da bikinili halimi gördüğünde orama takılcak gözü :KK8: birtek kaynanam,annem kardeşlerim,ailem biliyor....
Görüs açısına bagli arkadasinin seni anlar ve hak verirse soyle bence.ben oyle yaptim.cünkü sığ düsünceli insanlar moral bozabilir.ne gerek var bosuna masraf falan filan:ukala::ukala:

Kızlar merabaa tekrar bugün tam 1 ay oldu albüm yapmak istiyorum. ama sutyen giymiyorum daha yani çıplak olarak mı atmalıyım ? hani meme uçlarına bi yıldız yapistiriyim öyle atıyım diye düşündüm siz ne dersiniz?
Geçmiş olsun. Fikir sahibi olmak adına çıplak olması bence çok iyi olur. Hem tecrübeli olanlar da daha iyi yorum yapmış olurlar. Kesi yerin meme ucu ise zaten kesinlikle yıldız falan koyma bence. Güzel günlerde kullan canım tekrar geçmiş olsun.

Özel mesajla göndermiş o uygunsuz fotoyu :))
Pardon ben mi
Geçmiş olsun. Fikir sahibi olmak adına çıplak olması bence çok iyi olur. Hem tecrübeli olanlar da daha iyi yorum yapmış olurlar. Kesi yerin meme ucu ise zaten kesinlikle yıldız falan koyma bence. Güzel günlerde kullan canım tekrar geçmiş olsun.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kesi yeri meme alti. resimleri koydum bakıp yorumlarayabilirsiniz teşekkürler şimdiden

Pardon ben mi

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kesi yeri meme alti. resimleri koydum bakıp yorumlarayabilirsiniz teşekkürler şimdiden
Hayır siz degil!! Özel mesajda yazmışsınız bana,bendenmi bahsettiniz diye. Bende size cevap yazdım hayır siz degil,engellenen biröüye yazdım. Hâlâ benmi diyorsunuz ısrarla :))
Siz vajina fotosunu attınız yoksa,benmi bilmiyorum . Yorumları dikkatli okursanız bakın vajina fotosu atmış diyoruz.. Konu farklı,meme degil...

Hayır siz degil!! Özel mesajda yazmışsınız bana,bendenmi bahsettiniz diye. Bende size cevap yazdım hayır siz degil,engellenen biröüye yazdım. Hâlâ benmi diyorsunuz ısrarla :))
Siz vajina fotosunu attınız yoksa,benmi bilmiyorum . Yorumları dikkatli okursanız bakın vajina fotosu atmış diyoruz.. Konu farklı,meme degil...
Ben çok iyi kullanamıyorum siteyi o pardon ben mi diye size atcak tim özelden burdan olmuş ama daha sonra size ulaştım özelden arzum hanım :))))

Canım patlama olarak degil kapsül olarak gecen gün ben kendi doktoruma sordum kapsulun temizlenmesi ve yeni protez yerleştirmesini aynı ameliyatla yapıyorum dedi.. yurtdısında gördüğüm örneklerde de hep aynı ameliyatlaydı insallah sen bi an once sorunsuz atlatırsın ve insallah guzel haberler verirsin bize zzatwn kötü bi tecrube yasamıssın bundan sonra herşey hayırlısıyla dilediğin gibi sonuclanır insallah:KK66:
Benim doktorum yeni protez icin yeni cep acmam gerek acamam dedi hadi kas ustu yapariz diyelim dedik ama ben silikon konusunda kararsizim zaten meme dokum var toplatayim okadar dedim kapsul ve toplama yapamam diyor cunku memenin biri cok sis patlak olan deriyi toplarken oranti saglamak cok zor olur doku kaybi hem kapsul hem deri giremem o riske dedi su anda baska bir doktordan fikir almak icin bekleme odasindayim baska gorusde alayim istedim ekol hastanesindeyim su an

Kizlar fatih uygura gittim az once ciktim dediki ben ayni anda tum ameliyati yaparim ben yeni protez takmiyalim sadece toplasakmi dedim ici bos olur sarkik olur cok dedi daha kucuk cc bir implant takariz memeyide toplariz dedi ama sormayi unuttum kas altimi takar o memediki kapsulu komple temizlermi temizler heraldeya birde meme yapin asagida yapin bu dedi kafam iyice karisti biri iki ameliyat diyor biri bikerede cozerim diyor :KK43:

X