Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bugün çok iyiyim saçımı taradım,makyaj bile yaptım

Çok sevindim sizin adınıza.. darısı biz bekleyenlere dr jale hnm yeni duydum nasıl memnun kaldınız mı ağrınızın olmaması çok sevindirici bir durum birde kaça mal oldu size aşağı yukarı bir fikir edinmek adına soruyorum aslında ayşegül sivriyle anlaştık gibi ama ameliyatıma daha 2 ay var..

Baştan gerginlik olmayıp hani şu son bikaç gündür olması beni rahatsız etti. Bir de sonradan gördüm başka arkadaşlar da dalgalanma oluyor demişler bende de var dalgalanma maalesef gözüme batmaya başladı bugün Fatih beyin ameliyat günüymüş yarın da ben müsait değilim pazartesi gidicem olmazsa Hem gerginliği de bi sorayım .. masaj yapıyorum ara ara ama çok zoruma gidiyor nedense hiç uğraşmadan kendisi yumuşasa güzel füzel şekillense olmaz mı :)) ya ben masaja eriniyorum sen spora gidiyorsun maaşallah sanaaa

sevgili yasmin hsnım bende silikon taktırıcam. Dr konusunda karar vermek üzereyim. /
Size çok geçmiş olsun. Nasıl memnunmusunuz? Damla mı yuvarlakmı takıldı. Fotoğraf istesem gönderşrmisinşz?

Yuvarlak kas altı 300 CC takıldı.Dr.ve hastaneden çok memnumum hiç ağrım olmadı.

Jale hanım a araştırma yapmadan Geldim.çok memnun kaldım ilgisinden güven verdi bana.8000 tl ye mal oldu.sütyeni de onlar verdi

Jale hanım a araştırma yapmadan Geldim.çok memnun kaldım ilgisinden güven verdi bana.8000 tl ye mal oldu.sütyeni de onlar verdi
büyük cesaret araştırmadan direk yaptırmak ama çok şükür ki memnun kalmışsınız görüşmekte fayda var o zaman.. (size yuvarlak damla kas altı kas üstü soracaktım ki okudum şimdi paylaşım yapmışsınız) marka olarak ne kullandı payşalırsanız sevinirim..

canım benim doktor masaj falan bişey demedi yapmadım bende şu ana kadar ama bikaç haftadır gayet yumuşadı.her doktora, yapılan her yönteme göre değişken bişey demek ki şu masaj.sadece sütyeni sürekli takmamı sıkı sıkıya tembihledi.normal sütyen yani amelitattan sonraki olan değil.yataktan kalkınca duştan çıkınca hemen tak dedi.yoksa yerçekimine maruz kalıp sarkma yapar dedi.acaba senin gerginlik son zamanlarda ağır falan kaldırıp zorlama mı oldu ki?yine de iyileşme sürecindendir diyorum ben bozma moralini hiç.deneyimli arkadaşlar da doktorlarda diyo zaten 6 ay 1 seneyi bulabilir tam iyileşme oturma..

Mentor marka

Elifim sağol canım desteğin için ben masaja erken başladım ameliyat sütyenini de erken bıraktım ama hep doktorumun sözünü dinledim tabii tavsiyesi o yönde olduğu için öyle yaptım . Sarkacaksa sarksın valla hoş sütyensiz benim de gezdiğim Yok uçlardan dolayı ama çok çok bi daha ameliyat olurum diye düşünüyorum bu silikonların ömürlük olduğu söyleniyor ama o kadar dayanacağını düşünmüyorum nedense :))
İnşallah iyileşme sürecindendir dalgalanma da oluyor ona canım sıkıldı göğüslerime yağ bile enjekte edildi zAten çol büyük ccler takılmadı daha ne yapılabilir onu hiç bilmiyorum doktorum me diyecek merak ediyorum .. bakalım 6 ay sonra nasıl olacak :))

Olmaz tabi :)) Ben tv izlerken bile masaj yapıyordum. Tabi sert masaj Banada yasaktı ama avuçluyordum,sağa sola hareket ettiriyordum rahatlıyordu Sonra eşim yaptı zaten,bana gerek kalmadı
Biraz kilo aldım sanki,Hasan beyde farketti. Spora başla,beslenmene dikkat et Dedi. Bende başladım bakalım :)) Aman ameliyat olup yağları aldırmak daha kolay aslında,bir iki saatte incecik oluyorsun. Spor zor,terle durki kilo atacaksın

Ay arzum alemsin valla eşim de yapıyor masaj sağolsun ben de unutuyorum ara ara yapıyorum ama tv izlerken hiç aklıma gelmedi iyi fikirmiş :)) ya kışın herkes kilo alıyor sanki, ama yazın çabucak veriyoruz . Ben bile kilo aldım eşim de bana dedi kilo al diye göğüslerimin büyümesi açısından. Aman ameliyat olurum daha iyi dedim

Memeler büyüsün derken en son büyüyen yer orası olur sanırım :)) Basenler,simit bölgesi göbek ve mide çıkar ilk başta kesin
Ameliyat en mantıklısı bencede

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.formu tam kullanmayı bilmiyorum .zamanla öğrenicem.ben bu ayın 23 ünde hem mini karın germe ve silikon taktıracağım.yazılanları tektek okudum.sizden ricam bana özelden hangi marka (benim dr um mentör kullanıyor)bir de damla mı yuvarlak mı takıldı.özelden fotoğraf atarsanız da çok sevinirim.internette istediğim gibi fotoğraflara ulaşamadım.memnunmusunuz?ben bayağı kararsızdım.yanıtlayan arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederim.

Valla benim şüphelerim vardı zaten o üyeden ama günahı başına olsun. Özel mesajları vardı bazılarına gönderdiği. !! Pek normal değildi!

Bana da mesaj göndermişti ama yani bi gariplik sezdim de yine de üstüne konduramadım çünkü bayağı da birbirine benzeyen foto atmıştı. Ya zaten sevmiyorum hiç konuşmadığım topiklerde karşılaşıp iki kelamımın geçmediği insanları izlemeyi. Ben açık foto pek koymuyorum ama yine de niye görsün yani.
Memeler büyüsün derken en son büyüyen yer orası olur sanırım :)) Basenler,simit bölgesi göbek ve mide çıkar ilk başta kesin
Ameliyat en mantıklısı bencede

Ya evet en önce yüzümden alıyorum sonra göbeğim çıkıyor sonra popo çıkıyor ama o çıkanlar zerre kadar memeye gitmiyor aklın yolu bir canım yaaa

Realself diye bir site var,ordan birsürü foto görebilirsiniz I phone telefon varsa uygulamayı yükleyin,istemediğiniz kadar sonuç var
Tarih aldığınıza göre doktorunuz protez şeklini belirtmiştir zaten. Size damla uygunsa damla takılır,yuvarlak uygunda o takılır. Birde sizin nasıl şekilde bir gögüs istediğinizde önemli. Üst kısmı daha dolgun derseniz yuvarlak daha uygun olabilir. Yada ona göre damla protez şekli seçilir.
Genelde hepimizde Mentor marka var zaten Ben 2011 de ameliyat oldum,gayet memnunum kıvamından duruşundan.
Siz foto eklerseniz albüme bizlerde sana foto konusunda yardımcı olabiliriz. Kimse kimseye öyle özelden bir anda foto atmaz,hiç beklemeyin bence :))
Valla internetten kötü memeleri buluyor millet,bu benim halim diyip yutturuyor bize. Bizde inanıp İzlemeye alıyoruz. Sonra bir ögreniyoruzki gerçek degil!! Bu yüzden bu duruma daha özenli yaklaşmaya çalışıyoruz . Malum,özel fotolar. Siz bir anda heleki forumda 4-5 yorumu olan ve bir anda bana özelden göğüslerinin fotosunu atarmısın diyen birine fotonu atarmısın? Empati lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…