Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Artık geri sayım başladı demektir :))
1 ay nasıl geçecek bilmiyorum ama eşim dün ben onlara bisüre dokunamam herhalde içim bi garip olur ameliyatlı olduğunu içinde bişey olduğunu bilince dedi. Eşim kan görünce bile kötü olur. Tedirginim ama yinede olucam

Merhabalar hatunlar nasilsiniz bakalim bizi soracak olursa biz 50 gunluk olduk zaman nekadar hizli geciyor daha dun gibi dr arayisim ikizlerle aram iyi bombe gibiler karinda iyi durumda cok sukur sertlik halen var ama rahatsiz edici digil ele avuca sigiyor simdilik bu arada yeni ameliyat olacak arkadaslara tavsiyem zaman kaybetmesinler olmus olanlara ise gecmis olsun aramiza hos geldiniz

bombe gibiler haaa;maşllh senin heryerin bombe hatun maşllh.

Kızlar selam, dün sabah göğüs büyütme aml vardı, çıkınca ağrım sancım çok yoktu ama ikinci gün çok ağrım var yataktan kalkarken. İlaçlarımı alıyorum ama Çok zor kalkabiliyorum sanki göğüs kafesimden fırlıcak gibi taşıyamıyorum yürürken. Aml odası çok soğuktu nezle oldum bide ikinci günden bir an önce iyi olmak istiyorum..

çook geçmiş olsun canım sık dişini bikaç günden sonra azalacak ağrıların.uzun süreli yatma ev içinde de olsa yürü daha iyi hissedersin kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…