Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım. Yeni cicişlerin hayırlı olsun. 4 gündrn sonra daha rahat oluyor. Merak etme sen.

çook geçmiş olsun canım sık dişini bikaç günden sonra azalacak ağrıların.uzun süreli yatma ev içinde de olsa yürü daha iyi hissedersin kendini
Teşekkür ederim, inşallah bir haftaya iyi olurum. Hep okumuştum forumları ama bu kadar zorlancağımı tahmin etmiyodum. Yürüyorum evin içinde, çok çok su içiyorum. Hapşurmaktan korkuyorum sanki dikişlerim atcakmış gibi geliyo. Bu nezle hiç iyi olmadı. İnşallah toparlanırım bi iki güne

Geçmiş olsun canım. Yeni cicişlerin hayırlı olsun. 4 gündrn sonra daha rahat oluyor. Merak etme sen.
Çok teşekkür ederim :)) 2. Günüm bugun tek başıma hareket edemiyorum. Bi elimde selpak bi elimde ihlamur uzanıyorum kanepede:) sizde aml olduktan sonra sizede çok ağır geldimi memişler, ayağa kalktığımda sanki aşağı düşcekmiş gibi oluyo, çok gergin ve şişler. Çok şükür bugünüme ama oldu bitti nihayet :)

Çok geçmiş olsun benimde 6. Günüm iyiki yaptırdık ağrılarda geçicek inş rahat ol

çok geçmiş olsun bir haftaya ağrıların baya baya azalır korkma ilaçlarını düzenli al benim 20 gün oldu ilk günler kadar değil ama o ağırlık hala devam ediyor ama vücut bişekilde alışıyo onlara zamanka geçicek sabret sonu harika olcak göreceksin:)

hanımlar benden size küçük bir tavsiye ameliyat olup paranızı verince hastaneye bağlı bir Dr ise fatura serbest çalışan bir dR ise serbest meslek makbuzunuzu alın. yoksa 6 bin TL para alıp 2 bin TL makbuz kesebilirler (aklı mantığı olan bi hesap yapar protez parası hastane masrafı artı dr un el işçilği 2 bin olma ihtimali yok) örnek veriyorum elden aldıkları parayı inkar edebilirler. böyle vergi kaçırmalara göz yummayınız. eğer yoksa gelir idaresine başvurun ve ihbarınızı yapın. denetim sonucu bi şekilde kesiyorlar.

olmaz mı örümcek adamlar mı yapışmadı @gulenaygul taşlar mı asılmadı hiiç endişelenme hepsi normal süreçler 4 gün sabret Allah yardımsın olsun

Evet canım benimkiler de çok yeni 7. Günüm hala bir ağırlık var. Ama garipsemiyorum. Balenli sütyen varmış gibi bir his. Yabancı değilim yani çok da gerginler olsun gık demedim vallahi çok istemiştim yaa bol bol dinlen. Bazen kalk yürü evin içinde. Süper olcaklar süper

Ameliyathanelerin serin olduğunu duymuştum da, hastayı nezle edecek kadar mı ya sorumsuzluk değil mi bu ama hastayı sıcak tutmaları gerekmez mi??

Ameliyathanelerin serin olduğunu duymuştum da, hastayı nezle edecek kadar mı ya sorumsuzluk değil mi bu ama hastayı sıcak tutmaları gerekmez mi??
Aml sırasında çıplaktım sonrasında da giydirmemişler ayılıp kendime geldiğimde titriyodum buz kesmişti vucudum hemen hemşireler apar topar giydirdi çok üşüyorum dedim narkozdan dediler ama aml bitince giydirmeleri lazımdı. klimayı 28 yaptırdım iki çorap iki hırka giydirdiler ama çoktan şifayı kapmıştım. Hapşurmazsam sıkıntı yok gibi. Ayağa kalkıp yürüyorum ara ara evin içinde. Yarın ilk kontrolüm var. Memişleri görcem inşallah :))))

anlamadım nasıl 2 bin ???? vergi kaçırmak için mi böyle yapılıyor? ne para kazanıyorlar be birde azmı gösteriyorlar pafff üzüldüm bak şimdi

olmaz mı örümcek adamlar mı yapışmadı @gulenaygul taşlar mı asılmadı hiiç endişelenme hepsi normal süreçler 4 gün sabret Allah yardımsın olsun
hahaayyy ay haketten ne garip duygular içindeymişim sen yazınca anımsadım şimdi ne güldğm anlatamam. eşimede öyle tarif ediyordum nerde gebertirim o örümcek adamı ben daha görmeden o ağ falan atamaz diye beni güldürmeye çalışıyordu kıyamam. ne garip okadar acıyı şimdi hiç yaşamamış gibiyiz dimiaylar sonra silikon taktırdığımızı bile unutucaz sanki hep benimmiş yazdığımızı şindiden okur gibiyim İnşllh görürüz o günleri canım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…