Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba ya doktorum bana bantlarin 1ay dursun dedi ama bana cok fazla geldi ben 1 ay tutmak istemiyorum senin kaçıncı gunundu cikarttigindaa
Benim 37.gunum bugun cikti cok sukur bi dahaki kontrol 2 ay sonra
Merhaba ya doktorum bana bantlarin 1ay dursun dedi ama bana cok fazla geldi ben 1 ay tutmak istemiyorum senin kaçıncı gunundu cikarttigindaa

Aynen canim.az kaldi 4.haftadan sonra bariz bi sekilde yumusuyolar

Gunayyydin kizlarcimm guzel goguslerimizle gune.merhaba benim bi gogusum digerine gore fazla sert ve gergin hatta koltukaltimdan kasiliyorum digeri gayet normal gogusler ayni anda iyilesmezmis bende sag gogusumden cekicegime benziyor bakalim

Gunayyydin kizlarcimm guzel goguslerimizle gune.merhaba benim bi gogusum digerine gore fazla sert ve gergin hatta koltukaltimdan kasiliyorum digeri gayet normal gogusler ayni anda iyilesmezmis bende sag gogusumden cekicegime benziyor bakalim
günaydınnn:) benimde sağ göğsüm ve sağ kolum daha çabuk iyileşti genelde sağımı kullandığım için sol taraftaki kasların tembelliğinden kaynaklandığını söyledi dr. solun daha geç iyileşmesi normalmiş yani

Bnm sagdan denemisler.genelde.sag daha.cok kasiyo bnmde yaapa sol yumusadiii sag semsertt

Ben yarin simdi dus alicam ilk defa dikis bandi islansa bile bisey olmaz.dimi ya psikolojim bozuldu ya valla

Bantlar ıslansa da çıkmıyor canım hiçbir şey olmaz sadece banyodan sonra soğuk fön ile kurutman gerekir

Mrb canim beni izlemeye alir misin,bende olucam ama cok kararsizim.

Ya zaten o dus gununu beklemek izdirap ahahah gercekten inanilmaz rahatladimm korkularim sanki.gitti dusta yalniz cok morlugum var bi gecseler rahatlicam iyi ki yazin yapmamisim
Çok doğru söylüyorsun hem kışın saklamak daha kolay :) sporcu sütyeni malum. Bir dr ben de var morluk dün farkettim insa üzülüyor ya :'(

Elif hanim nasil hissediyosunuz kendinizi ilk zamana gore cok zorlandimiz mi dayanilmiycak gibi bi aci cektiniz mi? Kac cc takildi? Eliff16
merhaba @dderyadeniz benim 39 gün oldu ameliyat olalı.ilk gün narkozun etkisiyle bulantı ve istifrayla 2.gün ağrıdan dolayı pişmanlıkla,5.günden sonra bariz bi şekilde rahatlamaya başladım.sonraki günlerde baskı ve gerginlik oldu.4.haftadan sonra yumuşamaya başladılar ödemler tamamen gitti ve çok şükür şu an çok iyiyim325cc mentor+dikleştirme yapıldı.ama öyle dayanılmayacak ağrılar değil korkmayın dile kolay yabancı bi madde giriyor bünyenize kaslar hırpalanıyor haliyle o kadar ağrı normal

Cok tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin gecmis olsun :)

herkese merhaba.bişey sorcam kızlar.ameliyat izleriyle ilgili güncel tecrübeleri olan varsa paylaşabilir mi?kantaron yağıyla isveç şurubu karışımı bir de aloe vera bitki suyunun iyi geldiğini okudum fakat emin olmadan bişey yapmak istemiyorum.doktorum bişey demedi sormayayı da unuttum.ayrıca masaj falan da demedi.böyle durup zamanla geçmesini mi bekleyeyim bilemedim ne dersiniz?bu konuda uygulama yapanlar var mı? not:dikiş yok bende yapıştırma yöntemi ile yapıldı.

Kizlar bugun doktorum morluklarim icin hirudoid forte krem.verdi morluk olusursa daha rahat yayilip gecmesini sagliyormus benim gibi morluk cekenler icin paylasmak istedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…