Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

herkese merhaba.bişey sorcam kızlar.ameliyat izleriyle ilgili güncel tecrübeleri olan varsa paylaşabilir mi?kantaron yağıyla isveç şurubu karışımı bir de aloe vera bitki suyunun iyi geldiğini okudum fakat emin olmadan bişey yapmak istemiyorum.doktorum bişey demedi sormayayı da unuttum.ayrıca masaj falan da demedi.böyle durup zamanla geçmesini mi bekleyeyim bilemedim ne dersiniz?bu konuda uygulama yapanlar var mı? not:dikiş yok bende yapıştırma yöntemi ile yapıldı.
Cnm bence sen doktorunla konus dikis olmadigindan belki masaj yada baski onerilmiyordur

Bnm var xanim daha ben para biriktiriyorum eksigim var hayli daha para isini halleder halletmez olucam
hııı banyoyu sorunca oldun sandım sevindim. herşeyin hayırlısı canım nasipte ne varsa o. inşllh kısa zamanda ayarlar muradına erersin:)

hııı banyoyu sorunca oldun sandım sevindim. herşeyin hayırlısı canım nasipte ne varsa o. inşllh kısa zamanda ayarlar muradına erersin:)
olucam cnm karar verdim parayı ayarlayana kadar takip ediıyorum canım bi taraftan sizleri surec hakkında fikrim oluyor

Bence ameliyat fiyatlari cok yuksek ya tmm hadi o bisi degil nakit istiolar hep taksit felan yok:KK43:

Bence ameliyat fiyatlari cok yuksek ya tmm hadi o bisi degil nakit istiolar hep taksit felan yok:KK43:
Kredi kartlarına taksit oluyor ama fark alıyorlar...ben normalde bişey alacağım zaman yüksek fiyatlı 100 defa düşünürüm ama bu ameliyat için hiç düşünmedim valla.

Kredi kartlarına taksit oluyor ama fark alıyorlar...ben normalde bişey alacağım zaman yüksek fiyatlı 100 defa düşünürüm ama bu ameliyat için hiç düşünmedim valla.
Yani ben de bulabilsem para denklestirebilsem acimiycam da bayan doktor istiyrm o yuzden bikac alternatifim var sadece ist bu arada onlar da nakit calisio.nelere taksit yapilio 6 bolseler ne guzel olur bu nedir

X