Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arkadaslar benim 2 tane sorum var yardımcı olursanız çok çok sevinirim biri

roaccutane tedavısıne başlamak istıyorum ama biliyorsunuz kı bu en az 1 yıl suren sancılı bır surec .. aslında bundan once meme e buyutmeyı daha cok istıyorum o yuzden meme buyutme yaptıktan sonra roaccutane sivilce tedavisine başlayanınız var mı?

silikonu vs etkiler mı acaba?

birde polytech marka silikonu duydunuz mu goruştuğum doktor bana mentordan daha yumusak olduğu için ben bunu tercih ediyorum dedi ama ben daha once hiç duymadım bu markayı...
(be yumuşak istıyroumda))

İlk defa duyuyorum bu markayı. Bence mentor veya natrelle den şaşma. O sivilce tedavisi karaciğer enzimlerimi mahveden Bi süreç demek. Ameliyattan önce veya Sonra, zor Bi tedavi.

ben iyiyim memeliyim mutluyum hepiniz gibi çok şükür ödemler inmedi hala çpk sert ve çok şiş ameliyat sütyenini çıkarma ödemlerini o indircek dedi doktor civanım sıksada kaşındırsada günahım gibi hep sırtımda. geçsin onbeş gündaha tüm umutlarım 1 ayın dolmasında

Ferda ben de geçen gün bantları kaldırdım zamanı olmasına rağmen sonra acayip sızlamaya başladı dikişlerim iki gün sürdü şu an daha iyiyim inş senin de geçer
Tiramisu35 sol kolumu cok hareket ettirdim herhalde o yüzdende ağrı yaptı dıye düşünüyorum bugün daha az hareket ettirdim azaldı gibi sanki salı gününe kadar geçer inşallah iş başı yapcam cünkü

İlk defa duyuyorum bu markayı. Bence mentor veya natrelle den şaşma. O sivilce tedavisi karaciğer enzimlerimi mahveden Bi süreç demek. Ameliyattan önce veya Sonra, zor Bi tedavi.

mentoru elledim doktorun ofisinde bana cok sert geldi.. natrelle nasıldır acaba mentor gibimidir ?

evet karacigeri gercekten cok yoran bir tedavi deriyi bile çok fazla inceltiyor falan. acaba silikona mem derisine falan etki eder mi çok telaşlıyım...aslında hemen meme amelıyatı olmak istıyorum hala doktor arayısı içerisindeyim..

aslında kadın erkek hiç farketmez meshebinde at koştur birisiyim ama niyeyse hep kadın doktor olsun istıyorum.. şimdilik sadece evren helvacı ile goruştum burdan ayse sivriyide onerenler oldu ama hakkında biraz kotu yorum okudum ticarethane usulu calıyor diye .

eger oneriniz varsa cok cok super olur oyle kafam karısıkkkı ?

Doktorda bana dün için yapabilirsin duş dedi ama ben yapmadım saçımı ayrı yıkadım memelerime hiç su değdirmeden alt kısmını ayrı yıkadım walla :)
bence yıkanmalısın ben ilk banyomu yaptığımda suyu direk göğüslerime tuttum ve çok rahatlattı bence yani zararından çok faydası var kaslarıda yumuşatıyor

Bazı resimlerde büyük bazı resimlerde küçük çıkabilir çekime göre de değişir tabii bi resim eklesen görsek bizde fikrimizi söyleriz ama kendini üZme muhakkak çok guzel olmuştur ilk haline göre.

Profilime ekleyemedim öyle bir seçenek yoktu baktım baya bi. Buraya yüklesem mi bilemedim meme sonuçta simülasyonda olsa :) netten 385ccye bakıyorum ufak görünüyor gözüme ama yabancı siteler bunlar acaba cclerde yabancılara görr boyut farkımı va rbilemedim doktorum büyük dedi

Ben mentoru çok araştırıp taktirdim cok memnunum gayet yumuşaklığı olması gerektiği kadar fikrini değiştirme bence

Polytech şu son çıkanmı doktorum çok övdü o ise daha yumuşak ve ne kadar sıkarsan sık katlanma kırışma yapmıyor dedi üstü pürüzlü ama mentor kadar çok pürüzlü değil. Mentorla fiyat farkı var mı bilmiyorum ama ben mentoru tercih ettim daha çok denenmiş ve memnun kalınmış olduğu için

Bantli sekilde yikandin degilmi en basinda kacinci gun bir dee
evet tatlım benim bantlarım suya dayanıklı olanlardandı dr kesinlikle çıkarma dedi 15. gün kontrolümde kendisi çıkardı. banyomuda 1. hafta kontrolümde yapabilirsin demişti eve gelir gelmez yıkandım

evet tatlım benim bantlarım suya dayanıklı olanlardandı dr kesinlikle çıkarma dedi 15. gün kontrolümde kendisi çıkardı. banyomuda 1. hafta kontrolümde yapabilirsin demişti eve gelir gelmez yıkandım
Benimxe oyle. Dedi bandin icinde dikis izi onleyen bisey varmis.hatta bence cikartma baya bi sure kalsin dedi 1ay falan 5.gun dusunu al dedi bende antbyotigimde yarin son diye 5gun ordan hesaplayip yarin alicam iste ilk dusumu :) bende yapiyim oyle o zaman ustunden bandin baticon cok sagolll canim benim ay icimi rahatlattinnn benim cok morarigim var sizinde varmiydii

sol göğsümün altında dikile doğru var baş parmağım kadar bi yer halâ geçmedi ama göğsünün etrafı olduğu gibi moraran arkadaşlar biliyorum önceden sorun değil yani korkma zamanla düzelicek

Dr Aylin Kurt'a bir şey yaptırmak istiyorsanız 2 kere düşünün diyemem. Sakın öyle bir hata yapmayın diyebilirim ancak.

Kızlar albüm oluşturdum becerebildim sonunda:) bi bakar mısınız? Sizce ben küçük bularak hata mı yapıyorum. Olmazsa daha ufağınıfa takabileceğini söylemişti doktor küçük olacak diye korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…