Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bi de meme ağrısı değil de şu sırt ağrısı neymiş arkadaşşşşşşş elimde yatağın kumandası, bi aşşa bi yukarı yapa yapa gün geçiriyorum
Valla hastanede o yatak en rahatı. Evde yastıkları koyup kaldıracaksın,bunuda başkası yapacak :))
Geçecek geçecek Dediğim gibi Drenler çıksın dünya varmış diyeceksin

müthiş ısıtıyo yaaa insanın sarılası geliyo valla özel hastanelerde vardır da herhalde devlet hastanelerinde olmayabilir dimi?

Bi de meme ağrısı değil de şu sırt ağrısı neymiş arkadaşşşşşşş elimde yatağın kumandası, bi aşşa bi yukarı yapa yapa gün geçiriyorum
30 dereceye ayarlamıştı doktorum en çok o şekilde rahat etmiştim ben.zamanla azalacak sırt ağrın.aşağılara doğru indi benim şuan kuyruk sokumum ağrıyo gece ağrısına uyanıyorum.yürümeye çalışıyorum ama nine gibi anca

kızlar bu arada dün 1 ay kontrolüme gittim.ve sütyeni çıkartabilirsin dediiiiiii balenli balensiz istediğin sütyeni alabilirsin dedi.istediğin hareketi yapabilirsin dedi.ama sütyensiz gezme dedi bak sarkar yeniden dedi yoooook dedim gezmem.1 ay sonra tekrar bi kontrolüm var.o zamana kadar şekli fln da değişir herhalde yine.resmen kendi özgürlüklerini ilan etti memelerim ayh.vücudumdan ayrı bi şekilde her gün bi hareket halindeler

Ben yazın tatillerde hiç sütyen takmıyorum valla Öylemolur arada sütyensiz birşey olmaz. Yine sütyene mahkum edeceksek Memiş'leri ne anladık bu Ameliyttan yahu Bende öyle sarkma falan olmadı,gayet iyi beş senedir..
Bence telli,göğsünü ittirecek şekilde sütyenleri kullanma. Rahat sütyenler kullan. Zaten rahat edemezsin,göğsün sütyene oturmaz . İnanmıyorsan dene Çok yapay,tuhaf bir görüntü olacaktır ..

zullall cnm, Dr un Botox için erken dediyse, gerçekten çok etik bi Ada'm olduğunu söyleyebilirim. Etik ötesi hatta çünkü hiç bi plastik cerrah Botox a erken demez. Şahaneymiş Wallahi, çok taktir ettim. Mesela benim normalde hiç kaz ayağım yok ama Güldüğümde oluşuyorlar. Bi de ben Kocaman gülen biriyim o Kocaman gülüş sırasında göz kenarlarım çizgi çizgi oluyor. Dr um da gel Botox yapalım da bunlar kırışıklığa dönüşmesin Dedi ben de yaptırdım 4 ay şahaneydi, şimdi gülerken yine eskisi gibi oluyor yeniletmedim de. 4 ayda bir 550 lira çok gibi geldi bana ben de yılda 2 kere yaptıriiim bari diyorum senin Dr gerçekten süpermiş, ya da SEN SÜPERSİN GERÇEKTEN İHTİYACIN YOK ben de YouTube da yüz yogası izleyip yapmaya başladım yüz kaslarını güçlendirmek kırışıklıkları biraz da olsa engelliyormuş .

dün balenli balensiz karışık aldım sütyen.balenliyi uzun süre takmadım bakalım yarın bi takıp denicem baskı yapıcak mı diye.benim damla ya canım silikonum dikleştirmeyle beraber daha tam oturmadan sarkmasın diye öyle dedi belki de.ben de korktum valla.sarkık memeden illallah etmiştim çünkü

zullall cnm, tesadüf bugün bi makyaj videosuna denk geldim. Henüz 25 yaşında ay parçası gibi bi kızın internette makyaj teknikleri ile ilgili videoları var. Adını hatırlayamadım şimdi. O kadar genç o kadar duru ki bayıldım kıza. Botox tecrübem diye bi Videosunu izledim bugün. Güncel diye bi Dr A Botox ve gözaltı dolgusu yaptırıyordu. İnanamadım. Dr da çok Mutlu bi şekilde Botox yapıyordu kıza. Senin ihtiyacın yok fln demedi hiç gerçi Dr naaaaapsın hasta istiyorsa kız zaten mermer gibiydi, Allah Allah yahu, ben o Dr un yerinde olsaydım böyle kovalardım kızı

ayh 8 saat ameliyatta mı kaldın yoksa ayılman dahil mi 8 saat sürdüüüüü..ben de benimkine uzun diyodum valla.
8 saat sonra odamda gozlerimi acmistim canim belkide ayilmami beklediler yogun bakimda ama doktorum uzun surdugunu aciklamisti

Kremi sirtin icinmi verdi doktorun
Bendemi kas gevsetici falan alsammi sirtim ucin
Bencede meme yapalim derken boyun bel fitigi olmazsak iyi
His zamanla geliyo diyorlar benimde meme ucu alti hala uyusuk sabirla bekliyecez
Mecbur..

Oyle canim bazen bende hayret ederdim
Mesela ergenlikte yuzunde tek sivilcesi olmayan arkadasim trilyon tane yontem uygulardi yuzune
Ki yüzü ay parcasi gibi porselen gibiydi
Malesef hep gozeneklerim acik birazda sivilceliydim simdi sivilcelerim yok bu seferdr ufaktan cizgiler basladi
Bu arada okizin yuzu hala porselen gibi cizgi mizgi hicbisey yok

Kremi sirtin icinmi verdi doktorun
Bendemi kas gevsetici falan alsammi sirtim ucin
Bencede meme yapalim derken boyun bel fitigi olmazsak iyi
His zamanla geliyo diyorlar benimde meme ucu alti hala uyusuk sabirla bekliyecez
Mecbur..
Yok canim activa diye bir krem kas gevsetici gibi bisey agriyi siziyi cekiyor rahatlatiyor bir nebze. Komple suruyorum cicislerime. Ya uyusuklugu izi falan dusunmuyorm hic acikcasi sadece baski gerginlik gecsin yayila yayila yataym diye dua ediyorum

Ayyy Allahım Allahım darısı başımaaaaaaaaaaaa

Yok canim activa diye bir krem kas gevsetici gibi bisey agriyi siziyi cekiyor rahatlatiyor bir nebze. Komple suruyorum cicislerime. Ya uyusuklugu izi falan dusunmuyorm hic acikcasi sadece baski gerginlik gecsin yayila yayila yataym diye dua ediyorum
Şuan bu mesajı okuyunca kanepeye alıştığım için çok şükür diyesim geldi ama belli de olmaz heralde yine sırt ağrısı çekebilme ihtimalim mevcut sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…