Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Su geerginlik baskı hissi kac gunde gecti ? Nezaman dik durabildiniz? Nezaman rahat nefes alabildiniz? Vucudunuz yani ne zaman izin verdi duz veya yan yatmaya. Gittikce sinirlerim bozuluyor cunku paytak paytak yuruyorum ya :KK43:
Evet ya bu agri gece gogsumde tas varmis gibi cok zor:KK43:
bide uyusuktu daha once meme uclari simdi his geldi onlarda agriyor
Ama en zoru gece boynun sirtim heryerim agriyor.
Agri kedici kullanuyormusun peki sen betus
Masaj icin doktorun ne dedi artik ben basliyorum yavas yavas

Küçücük burnum bile sabahları kalkınca bir ağırlaşmış gibi, uyuşuk gibi. Gün içinde daha iyi oluyor ama o ilk sabahtan kalkarken burnum sersem gibi oluyor. Bir ağırlık binmiş gibi. Sizin memeler için ben kendi tecrübeme dayanarak benim 1 ay oldu, normalleşmediyse sizin biraz daha uzun olması gayet doğal. Bahsettiğim şey ağrı değil bu arada. Bası, baskı, basınç, uyuşukluk, iç dikişlerim de rahatsız ediyor.

Kızlaaarrr ilk defa bugün yemek yedim. Hiç bulantım yok. Tansiyonum düzeldi. Ama şu drenler çok sinir bozucuuuuu!! Memeler ise kayymakkk gibi hahah:) bu ara ameliyata giden var mı? Varsa herkese iyi şanslar diliyorum, sonuçlarınız çok güzel olacak :)
Ohh Ohh... Ne güzel haberler bunlar böyle :KK66:
Drenler seni biraz sıkıntıya sokar,hareket kısıklığı ve ağrı yapar. Çıkınca çok rahatlayacaksın anında :KK66:

Aynen ya tas var nefesimi engelliyor yururken dusucekmisim gbi hep. Ah kamburumda var kas yapayim derken göz cikartiyorum herhalde :KK70: benim solda his var ucta sagda yok. Gece zaten ölüm gbi kalkmak kalktiktan sonraki yanma hissi ve sopa yutmus gbi uyumak :KK70: ben kullaniyorum agri keesici 1 paketim bitti bugun 2.paketi aldim. Bana krem verdi kas gevsetici bununla birlikte masaj yapmaya calis dedi ama masaj yapamiyorum ben .

Son düzenleme:
Adam mı çökertti kaynana faktörümu :KK70:
Canım bizde geçtik o dönemlerden 5 yıllık evliyim bende yeni herşey oturdu diyebilirim :)
Ya yemin ederim öyle bir kayınvalidem var ki sanki gerçekten öz annem gibi ve bunu canı gönülden hissediorum şanslıyım o konuda ama oğlu oofff ömrümü yediiii :KK70: bizimde 5 sene oldu 5 senede böleyim geri kalan ömrümü düşünmeye başldım :KK70::KK70:

Ameliyathane buz gibi zaten,narkozlu iken ölü gibi oluyorsun. Kanama olmasın diye vücudu soğutuyorlar bence hem ilaçla hemde hava ile..
Ameliyattan sonra bir makina var,süpürge gibi hortum sıcak hava üflüyor. Onu yatağa yorganın içine veriyorlar sıcak hava üflüyor ve seni ısıtıyor Ohh miss :))
o nasıl güzel bi buluş yaaaa :KK52: gerçi ben onu uyku sersemi bi an elektrik süpürgesi sanmıştım o ayrı :KK70:

Ya adım attıkça memelerim cızırdıyor ama dayanılmayacak bi ağrı değil kızlar inanın bana. Sürekli antibiyotik ve ağrı kesici yapıyolar zaten ama narkozun etkisi geçtikçe ağrı artıyor haberiniz olsun. Oh artık bulantım yok en çok ına şükür diyorum

o nasıl güzel bi buluş yaaaa :KK52: gerçi ben onu uyku sersemi bi an elektrik süpürgesi sanmıştım o ayrı :KK70:
Aslında benziyor elektrik süpürgesine :KK45: Ama çekmiyor üflüyor. Kızıma şunu saçlarıma tut,fön çek saçım bozulmuş demiştim :KK48: Valla süper birşey keşke her hastanede olsa,çoğu yerde yok maalesef..

X