Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ay ne güzel ben daha evli değilim nişanlıyım ama hani şey gbi hissediorum duygu olarak nişanlandıktan sonra 40 yıllık evli gibi hissediorum ondan çöktüm diorum adam çökertti beni

Adam mı çökertti kaynana faktörümu
Canım bizde geçtik o dönemlerden 5 yıllık evliyim bende yeni herşey oturdu diyebilirim :)

silaboz geçmiş olshn canim cok şükür sende kurtuldun. sabr insallah geçecek ağrılar. cok guzel olacagina bende inaniyordum :) sargilar ne zaman açılacak :) yani biz ne zaman göricez o muhtesem sonucu

Çok sağolun iyi dilekleriniz için şimdi daha iyiyim çok su içirmeye çalışıyolar bi de koltuk altlarım ağrıyor ofofoff
Canım tekrar hosgeldinn valla dun cok merak ettik. Koltuk altlarini takma benim hala agriyor şiş otaraflar ödem gbi meme yani koltuk altı arası . morarir falan korkma yani heleki sen 5buck saat kaldin bıçak altında oda ilerde cikaracagin gunlerin tadı tuzu olsunn . :)

Pipet de al yanına

Doktoruma ben de ne Zaman yan yatabilirim, ne Zaman güz yatabilirim diye sorduğumda "YATABİLDİĞİN ZAMAN " demişti bana demek ki vücudumuzun izin vermesini beklemeliyiz

Dolgu 1 yıl diye biliyorum Botox 4-6 ay maximum

Ben hiç dolgu veya botoks yaptırmadım. Geç mi kalıyorum acaba diye 3-5 ay önce botoks yaptırmak için soluğu doktorda almıştım. Sizin ihtiyacınız yok dedi gönderdi adam beni. :)

"Ne güzel para kazanacaksın, alacağın paraya baksana sen" demedim. "Allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın diye dua etmelere devam" dedim.

Dolgu 1 yıl diye biliyorum Botox 4-6 ay maximum
Insallah canim ama ben 1 cc yaptirdim sisler inince birazcik sanki belirginlesti
Bence 2 cc yaptirmam gerekiyor
Istanbulda olsam gider yaptirirdim azcik daha olmadi
Botoxun zamani gelsin ozaman yaptiricam
Cok sevdim bu dolgu isini botox zaten sahane cok dogal duruyor

Yapiyla alakali canim ya
Esim bile gogsunu yaptirmisken su cizgileride yaptir demisti malesef benimki geri gonderilecek gibi degildi
Seninki oyleyse 35 yasindaydin galiba cok sanslisin

Su geerginlik baskı hissi kac gunde gecti ? Nezaman dik durabildiniz? Nezaman rahat nefes alabildiniz? Vucudunuz yani ne zaman izin verdi duz veya yan yatmaya. Gittikce sinirlerim bozuluyor cunku paytak paytak yuruyorum ya

Yapiyla alakali canim ya
Esim bile gogsunu yaptirmisken su cizgileride yaptir demisti malesef benimki geri gonderilecek gibi degildi
Seninki oyleyse 35 yasindaydin galiba cok sanslisin

Göğsünü yaptırmışken şu çizgileri de yaptır mı :) Benim böyle kocam olsa depresyona girerdim. Evet, 35 yaşındayım ama ben de öyle süper pürüzsüz değilim ama iyi yaşlanıyor sanırım. Memelere de bir şey demiyor, ben baktıkça baktıkça oyyyy ne güzeldiniz ne hallere geldiniz diyorum.

Benimki sever takilmayi alistim artik
Ve guzel gorunnemi ister
Mesrla onunda gozalti biraz halka olmaya basladi ben buna ne yapabilirim diyor
Doktorum cok iyi gorundugumu soledi
Ama iste biz kadinlat hep daha iyisini istiyoruz
Eskiden 27 28 duruyordum simdi 22, 23 gosteriyorum
Buda guzel birsey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…