Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya ben ailemin yanında bişey sorsun istemiorum ondan o yüzden 1 gün öncesinden görüşmek istedim bide odaya uyanmış şekilde mi getiriolar yani saçmalama olayı bizimkilerin yanında olsun istemiorum şimdi nişanlım da olursa çocuk kötü laflarıma maruz kalsın istemiorum

Odada uyandırma riskini almazlar. Ameliyathanede müdahale imkanı nedeniyle azıcık uyandığını görmeden odaya almazlar. Postop odası var çoğu hastanede. Tüp çıkarıldıktan sonra uyandırılıyorsun

Öncelikle beni düşündüğünüz için teşekkür ederim. Bir konudaki düşünce farklılığımız önceki yaşadıklarımızla, hayat tecrübemizle ve fıtratımızla ilgili. Sizin çevrenizde, çok yakınızda silikon taktırmış biri vardır ve çok da memnundur ve anladığım kadarıyla öyle. Bu yüzden önünüzde de güzel bir örnek olunca karar vermek daha kolay olabilir. Hani diyorsunuz ya ben hemşireyim ve anatomi bilgim var diye, bu bile az çok bir sağlıkçı olarak sizi daha farklı etkiliyordur.

Benim çevremde bu ameliyatı olan kimse yok. Tüm bildiklerim, bilmeye çalıştıklarım bu siteden ve plastik cerrahların sitesinden. Çevremde hiç protez taktırmış biri yok, hiç canlı canlı görüp dokunmuşluğum da yok. Benim için bir bilinmezlik denizi gibi. Önümü aralayıp görmeye çalışıyorum. Ayrıca hem eşim hem ben hukukçuyuz. İnanın tahmin edemeyeceğinizden çok sayıda hayalkırıklığına uğramış insanlar görüyoruz. Bize mutlu insanlar gelmiyor. Mutsuz ve pişman insanlar görüyoruz. Benimkisi biraz da onunla ilgili. Pişman olmaktan korkmak. Kendimi hakkımı mahkemelerde savunurken bulmak. Öyle altı üstü çıkartırsınla olmuyor o işler. İnsanlar gerçekten çok yıpranmış oluyor bu sürecin sonunda.

Çok yakın bir arkadaşım burun ameliyatı olmuştu ve başarılıydı. Onunla konuştum ve hemen doktora gittim pazartesi günü, salı günü tahlillerim yapıldı çarşamba günü yatışımı yaptık ve ameliyat oldum. Bazen bazı şeylerde çok daha hızlı karar verirsiniz, öyle gelişir. Bazense riske atmak istemeyeceğiniz şeyler olur. Titizlenirsiniz.

Sakındığın göze çöp batar demek de bir insanı oldukça demoralize eden bir şey bence. Bugün sen başka o başka ben başka yazmıştınız ya, işte o hesap. Hepimiz farklı faklıyız ve farklı tepkiler vermemiz çok doğal değil mi?

Bu sitedeki tüm kadınlar aynı tepkileri mi vermeli? Ben buyum. Böyleyim. Titizlenir, endişe eder, elimden geleni yaparım. Fazlası ile kontrollüyüm. Elbette kontrol bizden çıkacak, Allah ne derse öyle olacak. Böyle de bir teslimiyet ve tevekkül duygusuna da sahibim. Bence en güzeli, herkesin farklı farklı karakterler olduğunu ve farklı tepkiler verebileceğini düşünmek.

Simdilik yatmanin dolasmanin keyfini cikar ben 4 gundur sokak yuzu gormedim henuz . agrilarda malum. O yuzden keyfini cikar rahatligin valla
İşte çok gariptir ki son 3 aydır koltukta uyumaya o kadar alıştım ki ve 3 ay öncesinde bu ameliyat işim yoktu bi anda gelişti herşey sanki Allah bana öncesnde hazırlık yaptırdı yan yatmayı da unutmuştum herşey şuanda benden yana bide ağrım olcak ama ben çok zor olmicak die düşünüorum (nasıl inanırsan öle olurmuş ya ) sadece nişanlıma naz yapiyim die onu düşünüorum

"Bak sana hiç kızmıyoruz" derken?

Sanki kızılması gereken bir şey yapmışım da hani sana kızmıyoruz der gibi olmuş? Bu platform herkese ve her görüşe açık. Herkesin koşa koşa bu ameliyata gitmeyecek olması mı kızılması gereken? Bilemedim ben şimdi.

Canım ben seni fazlasıyla anlıyorum. Ama yeni ameliyat olmuş arkadaşlarda var burada. Demolarize konusunda inan senin irdelemelerinden demoralize olmuş durumdalar. Belki de irdelenecek yer burası değil. Başka bir sayfa açabilirsin bu konuda. Biz tam tersine senin endişeni almaya çalışıyoruz. Ama senin paylaşımların şu an ucunda ölüm olmayan acılar çeken arkadaşımıza moral bozukluğu yaratıyor. Hukukcuymuşsun sağlık bilgin yokmuş ben gibi o halde zaten ne kadar irdelesen anlayamayabilirsin doğal olarak. Bende mahkemede bişii anlamıyorum. Avukatıma güveniyorum. Ve bu konuda sana karşı avukatım olmadan tek kelime etmeyecem daha canım

aynen öyle.ne hiç araştırmayıp gitcen ne de gece gündüz kafa patlatcan.ya allah diyip girişmek lazım bu işe dünyanın en ii doktorunu bile bulsak kaderimizde ne varsa o an onu yaşıcaz sonuçta

İşte bu da sizin fıtratınız. Elimde değil, ne yapayım? Evet bence de her şey kader, Allah ne derse onu yaşıyoruz ve yaşayacağız. Ve de çok inanıyorum, herkes kalbinin ekmeğini yer. Ama ben de böyleyim işte. Ne edeyim? İnsan bu yaştan sonra da değişmiyor ki arkadaşlar. Bazen içinizi bir endişe denizi kaplayıveriyor. Hepimiz farklı farklıyız işte. Farklı farklı yaşıyoruz her şeyi. Farklı farklı tepkiler veriyoruz ve bence bu çok güzel. Bak ne güzel hiç düşünmeden karar vermişler diyorum sizi okurken hep. Ne güzel hiç tereddütleri yok diyorum. Farklılıklarımızla birlikte gelişeceğimize inanırım hep.

Sevgiler.

Kız duz yatmak cok zor valla kafa bi oyana bi buyana ilk 3 gunu atlat canim sonrasinda baskı hissine bide yatip kalkarkenki yanmalara alistinmi tamamdir :)

Betüş cüm. Hadi biraz rahatlatalım ortamı tatlım ya. Yok mu hala foto. Nasıl iyi bakıyormusun memişlere. Düşmesinler dikkat et canım. Ahahaha...

Katılıyorum cunku sabah sabah 15 maddeyi okuyunca sen naptin betus dedim yani. Tedirginlikten pskolojik olarak agrim fazlalasti 4 gunlugun yani pismanlik icin cok erken henuz. Yani kafamizda 4 4lükte kursak bir problem cikiyor . yani cok tedirgin olsakta 4 4lük sonuc alınabiliyor.. Cok irdeledigimizde tonlarca birsey cikiyor sonuc olarak yaptirmak isteyen herseyi goz onune alarak dua ederek yaptircak. Kafasinda bimilyon birsey olanda irdelemesin zaten yaptirma geregi yokki irdeleyip ıncıgını cıncıgını cikarip migde bulaniyor.. Bende 4gun geri sayim yaaptim ama aklimda olumsuz hic birsey yoktu sadece cok korkum vardi gercekten agri korkum hatta son gün vazgecmistim. Ve ayrica bende arastirdim bir sure x doktor farkli y doktor farkli z doktoor farkli söylüyor en guzeli hayirlisi diyip o masaya yatmak .. Ucunda ölüm yok olsa olsa Allah gostermesin pismanlik olsada yıpranmis olsak bile cikarttirmak olucak yani. Sonucta kalıcı bi hastalik yok cok sukurki. Her ay surekli ameliyt olmasi gereken insanlar kalp bibrek v.s hastaligi olan onlar yıpranmıyormu yahu. Valla taze olanlara pismanlik duygusu yasattrmayin:)

sigara alkol alıo musun daha önce ameliyat aldın mı fln diye soruyo zaten.ben 4te uyanmıştım üşüdüm dedim ısıttılar bi 15 dk sonra çıkaralım mı odaya dediler hayır biraz daha uyanmak istiyorum dedim.4,30da odaya çıktım.ama odaya gelip anneme silikon kartımı verdikten sonra 1 saat daha uyumuşum ben saçmalamadım hiç ya.sen de saçmalamazsın inşallah.

aynen bi tane odadaydım ben uyandığımda yanımda bi çocuk vardı iş yapıodu ama o seslendi de mi uyandım kendiliğimden mi uyandım onu bilmiyorum

Betüş cüm. Hadi biraz rahatlatalım ortamı tatlım ya. Yok mu hala foto. Nasıl iyi bakıyormusun memişlere. Düşmesinler dikkat et canım. Ahahaha...
Tam iyilesemedigim icin eve gecemedim abla teyzemdeyim. Eve geceyim atcam resim az kaldi dayanın gari bakiyorum tabi ablası bebek yagini suruyorym onlara dun yeni sporcu sutyenini aldim cokda tatli oldu :) ahahahua valla hala oyle geliyor abla ayaga kalktmmi tutmadan yuruyemiyorum pskolojik

merhaba ben protez pişmanlığı yaşamıyorum bazen bi tık küçük olsaymış iyi olurmuş diyorum kesi izi pişmanlığı yaşıyorum.

kimseye ameliyat olmayın vs gibi bir şey demedim. kas altı sarkmaz ifadesinin yanlış olduğunu kas altında kapsül oluşumu az ifadesinin yanlış olduğunu söylüyorum herkes kendi yaptığı tekniğin daha iyi olduğunu vurgular bu dr lar hayat kurtarmıyor estetik opr lar tamamen isteğe bağlı ve ticari bir sektör.

olumsuzluk saymıyorum objektif yaşadığım şeyleri yazıyorum ama algı meselesi böyle algılıyorsun.
her yöntemin avantajı dezavantajı var
ikisini ortaya koyup bunları göze alarak ameliyat olun sonuçta ömür boyu taşımayı hedefliyoruz

Son düzenleme:
Bakalim meme ikizim kim 320cc yuvarlak highprofil. Kas altı . tam vucuduma gore ne cok buyuk ne cok kucuk dokum hic yoktu zayifim bide saolsunlar edi ile büdülerim ben burdayım demiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…