Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

aynen hepimiz farklıyız bizler de burda birbirimize yardımcı olmak ve içini rahatlatmak için varız sen de tabiki araştır ama çok da kendini yıpratma.yoksa tabiki parmağımızı kessek canımız acıyo kolay bişi değil bu ameliyat.ama minimum stresle ameliyat olmayanları ameliyata gönderme çabasındayım ben şahsen.sana yazdıklarım da o yüzden

Evet öyle. Tv de izlemiştim yıllar önce dr meme protezini anlatıyordu. İnsanlarda tel. İle arayıp soru soruyordu. Bir kadın aradı herkesi ağlattı. Kimsenin içindeki fırtınaları bilemeyiz. Ruh sağlığı moralsizlik her hastalığı tetikliyor. Dr ona bedava amel. Edeceğini söyledi. Sevinçten uçtu kadın. Hayat kurtardı Belki.

kas altında kol hareketi ile meme oynuyor demedim ki kol hareketi ile değil kas hareketi ile oynuyor ikisi farklı şey.

o zaman dernek kurulsun maddi imkanı olmayan hastalara ücretsiz ameliyatlar yapsınlar tv karşısında değil. tv dekilerin birçoğunun amacı reklamdır.

Betül seni üzdüysem hakkını helal et. O 15 maddelik yazımın sonunda da yazdığım gibi bu ameliyatın memnuniyet oranı %98! Bu kadar memnun olan kadın olmasa bu ameliyat yapılıp durmaz zaten ama yazdıklarım da tamamen forumun gerçeği. Ha bunları hiç yaşamamış bir dünya kadın zaten var ve zaten sürekli de memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Çoğumuz da zaten bu memnuniyetten ve fotoğraflarından etkileniyoruz. Ama her şeyin de bir bedeli var.

Öte yandan "atı alan Üsküdar'ı geçti" ve "erken kalkan yol aldı" diye düşünüp kendini motive et derim.

Ben geçen yıldan beri burada üç tane hiçbir sorun yaşamamış arkadaşımın sonuçlarına bakıp bakıp iç geçiriyorum mesela. Ben bu tedirginliğim karşılığınj olmayan memelerimle yaşıyorum ve sen de cesaretin karşılığı olan yepyeni memelerinle.

Neden? Risk aldın. Cesaret ettin! Adım attın.

Ben olduğum yerdeyim. Bunu aklından çıkarma. Yazdığım ve yazmadığım tüm riskler bu ameliyatın gerçeği. Sen cesaret ettin ve inanıyorum ki çok da mutlu olacaksın.

o zaman dernek kurulsun maddi imkanı olmayan hastalara ücretsiz ameliyatlar yapsınlar tv karşısında değil. tv dekilerin birçoğunun amacı reklamdır.
Allah aşkına burda napıyoruz biz? Amacımız ne? Bir takım aşamaları aşıp bu noktaya ulaşmış insanlarız. Kırmayalım birbirimizi. Çünkü bu yolda yine birbirimizle karşılaşacaz.

Kızlar şimdi kan verdim mammografi çektirdim, 2'de doktorla görüşmem var. EKG de çektiler. Her şey ayarlanmış, ameliyat bu hafta. Acaba beni hangi güne yazdı bakalım 1 buçuk saate belli olacak her şey
Hadi hayirlisi strest yapma dua et :)

Allah aşkına burda napıyoruz biz? Amacımız ne? Bir takım aşamaları aşıp bu noktaya ulaşmış insanlarız. Kırmayalım birbirimizi. Çünkü bu yolda yine birbirimizle karşılaşacaz.

konuyu buraya getiren sensin. ben değilim ki bu ameliyatlar tibben gerekli değil demek istedim hayat kurtarmıyor derken
kişilerin psikolojik olarak olumlu etkileyen ameliyatlar ve yüksek meblağlar karşılığı yapılıyor. sadece senin örneğin komikti :) dallandırmaya budaklandırmaya gerek yok ki hep dediğim şudur dr unuzla konuşun görüşün içinize sinen dr a olun şu cc bu cc demek bile anlamsız

Peki ben olayım. Mutlu ol.
Oldu mu?

Çok sağolun kızlar vallahi heyecanlıyım ne yalan söyliyim. Sonuç ne olursa olsun, şimdikinden daha iyi olacağı kesin, değil mi ama
Sılacım ameliyatın samsun tıp fakültesindeydi değilmi.herşeyin gönlünce olsun canım.ben samsuna çok yakınımda oyüzden sürecini takip ediyorum.bizleri haberdar et.iyi ve güzel olman dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…