Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben yaptıramayacağım galiba. Korkuyorum pişman olmaktan.
Sen silikon pişmanlığı konusunu okursan öyle olurherkesin bünyesi,beklentileri,sonuçları farklı
İnanırmısın ben sace 1 tane dr görüştüm ve gözüm kapalı kendimi teslim ettim ne kadar araştırıp irdelersen okadar kafan karışıyor kesinlikle vazgeçme illaki kötü olacak diye birşey yok

E
En güzeli pınarın dediği gibi güzel yönleri görebilmek. İyi düşünelim iyi olsun.

E

En güzeli pınarın dediği gibi güzel yönleri görebilmek. İyi düşünelim iyi olsun.
zerrin özer bacağından ameliyat oldu yürüyemiyo şimdi kadın tutmuyo belden aşağısı.onu ameliyat eden doktor kötü müydü ya da araştırmadı mı?doktor itiraf etmiş sonradan ki ameliyat esnasında heyecanlandım hata yaptım diye.olacağı varsa ne yaparsak yapalım önüne geçilmiyo maalesef.iyinin de kötünün de.allah inşallah herkese iyi sonuçlar yazmıştır.bide ben biraz fazla kaderciyimdir.böyle düşünmem de onun da etkisi var herhalde.1 tane doktora gittim ben ona da ameliyat oldum zaten.10 doktora da gitsem benim başıma ameliyatta kötü bişi gelecekse haldunla da gelirdi ahmetle de mehmetle de.o yüzden diyorum iyi düşünün iyi olsun diye

Çok güzel söyledin canım

Forumdan okuduğum mutsuz kadınların paylaşımlarından aklımda kalanlar kadarıyla;

1-Özellikle kas üstü olmak üzere (kas altı da var) protezin ele gelmesi, protezin kenar kıvrımlarının özellikle bazı pozisyonlarda bariz belli olması.

2-Meme başı ve meme alt kısımda his kaybı. (cerrahlar meme ucu kesiminde çok olur demişler ama forumda öyle bir çoğunluk yok)

3-Keşke daha büyük yaptırsaydım. Vücuduma göre çok küçük oldu.

5-Keşke doktorumu dinleyip daha küçük yaptırsaydım. Çok büyük gözüküyor. Hantal duruyorum, insanlar bana kilo mu aldın diye soruyor?

6-Protez sonrası gebelik ve emzirme sonrası protezdeki şekil değişiklikleri.

7-Rippling, (bu yağ dolgusu ile çözülebiliyormuş ileri boyutta değilse)

8-En önemlisi kapsül. Kapsül sonrası yeniden aynı şey başıma gelecek mi korkusu. (Kapsül değişirken bir boy daha büyük taktırdıklarını görüyorum. )

9-Şunu da okudum; kalbimin ve ciğerimin üzerinde sürekli bir baskı hissediyordum. (Doktorlar bu baskı sonradan meme olacak diyormuş ama bazı arkadaşlarda sanırım yanlış boy protez seçiminden dolayı bu his geçmemiş)

10-Kadın koltuk altından ameliyat olmuş ama izler o kadar belirgin olmuş ki askılı hayatta giyemem artık bilsem asla yaptırmazdım diyordu. (Bence bu yöntem kesinlikle bu işin piri olmuş uzmanlara yaptırılmalı, burada bazı arkadaşların izleri mükemmel durumda)

11-Kadın meme altı kesimi ile ameliyat olmuş ama doktor memenin "katlantı yerinden" değil de meme altından ama mememin şişkin kısmından kesim yapmış. (buna karşı bikini giyildiğinde orada iz gözükmesin diye doktorlar yapıyor bunu diyenler var ama şahsen ben asla mememin üstünde iz istemem aman bikini de o iz gözükmesin de kocam görecek, ben göreceğim. başkası bikini altından görse ne görmese ne. şahsi fikrim)

12-Kas altı ameliyat olup ameliyattan uzun süre sonra bile olan (bazı hareketlerde) anlık iğne batması şeklinde acı ve ağrılar.

13-Meme başındaki kahverengi alanın büyümesi. (Bazı doktorlar bunu öngörüp, meme ucundan ameliyat yapıp bunu da küçültüyor.)

14-Özellikle kas üstünde olmak üzere ve bilhassa da protezin büyüklüğüne ve cilt tipine bağlı olarak zamanla memede sarkma,

15-Bir de protez taktırıp huzursuz olanlar var. İçimde yabancı bir cisim taşıyorum hissi. Yüz üstü bile yatamıyorum. (varlığını hissetmiyorum, kendi memem gibi diyenler de var tabii)

Şimdi böyle alt alta yazınca fena gibi duruyor ama plastik cerrahide meme büyütme ameliyatları sonrası mutluluk ve tatmin oranı; %98 gibi çok yüksek bir oranda.

Tüm öğrencilik hayatım boyunca çok çalışkan bir öğrenciydim. Şimdi protez taktırma aşamasında da forumu hatmederek iyi bir öğrencilik yapıyorum sanırım. Şimdi ben buna çok beğeni isterim ama ona göre.

Ben 15. arasındayım tabiki şimdilik

Sizin doktorunuz haldun hocamıydı ankarada ?

Yahu burda istediğin kadar çalış. Sen başkasın o başka ben başka.

yaa öyle mi?hadi hayırlı olsun.silikon ve yöntemde neye karar verdiniz?
İnşallah hayırlısı olsun 345cc olcak mentor marka da mod demişti haldun hoca bende high tarzı istediğimi söledim hocam da olabilir kaldırabilir vücudun denicem dedi kas altı olcak meme altı kesilip size ne oldu ?

Ben şunu biliyorum ve inanıyorum ki çok sakındığın göze çöp batar. Hakkaten çok endişeli insanlarda hep sorun yaşandı hastanede hastalarımda gördüm hep bunu. O yüzden Zuhalcim sana ol olma demiyorum ama evet kendine zaman tanı hazır hissetmiyor olabilirsin kendini ama çok istediğini de düşünüyorum. İmkanın varsa aklında kalacağına yap dene en kötü ihtimal bir süre sonra çıkarttırır(15 dk da çıkarıyorlar) ohh benim memelerim iyiymiş dersin. Hayatın boyunca uhde kalmaz içinde. Çektiklerin de hayat tecrübesi olur. Ucunda ölüm yok inşallah. Meme estetiği zararsız dönülecek en kolay estetik. Burun bozuldumuydu düzeltmek kabus. Göz kulak dudak hepsi göz önünde olan estetikler çok moral bozucu olur gelişecek komplikasyonlar. Ama meme daha pratik.

Benim 6 ay olmasına rağmen hiç ama hiç pişmanlığım olmadı ben kendimi çok şanslı hissediyorum üstelik bir dr görüşüp karar verdim öyle çok çokta ünlü bir dr değil ama işini çok güzel yaptı sadece regli olmadan önce hafif sızlamalarım var öncesinde bu sızlamalar yoktu
Şimdi diyorumki neden 39 yaşımı bekledim 2o li yaşlarımı kendime işgence çekerek geçirdim
Allah korusun protezlerimde kapsül olsa gene sil baştan ameliyat olunca ''aman bidaha asla''
demezdim hatta'' bi tık büyüğü olsun'' derdim memelerimle çok ama çok mutluyum

haldun hoca tarz olarak kendiliğinden dekolteli memeyi pek sevmediği için mod demiştir.bana 225 cc damla mod takıldı.sizin de mi damla olcak?

Meme ikizi olacağız deseneama benimkiler damla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…