Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben şunu biliyorum ve inanıyorum ki çok sakındığın göze çöp batar. Hakkaten çok endişeli insanlarda hep sorun yaşandı hastanede hastalarımda gördüm hep bunu. O yüzden Zuhalcim sana ol olma demiyorum ama evet kendine zaman tanı hazır hissetmiyor olabilirsin kendini ama çok istediğini de düşünüyorum. İmkanın varsa aklında kalacağına yap dene en kötü ihtimal bir süre sonra çıkarttırır(15 dk da çıkarıyorlar) ohh benim memelerim iyiymiş dersin. Hayatın boyunca uhde kalmaz içinde. Çektiklerin de hayat tecrübesi olur. Ucunda ölüm yok inşallah. Meme estetiği zararsız dönülecek en kolay estetik. Burun bozuldumuydu düzeltmek kabus. Göz kulak dudak hepsi göz önünde olan estetikler çok moral bozucu olur gelişecek komplikasyonlar. Ama meme daha pratik.
çok doğru diyosun canım.sadece ameliyatta diil hayatın her anında çok irdeleyen insanların başına niyeyse bi pürüz gelir ben de hep görmüşümdür bunu.

haldun hoca tarz olarak kendiliğinden dekolteli memeyi pek sevmediği için mod demiştir.bana 225 cc damla mod takıldı.sizin de mi damla olcak?
Evet damla olcak ben dekolteli memeleri örnek gösterince onlar çıplakken böle değiller die beni yuvarlak kararımdan döndürdü şuanda aklıma hep damla yatıo otomatik :KK70: ama öle tatlı bir doktor ki hiç başkasına gitme ihtiyacı hissetmedim şimdiden kendisinden çok memnunum inşallah hep böle devam eder :KK36:

ayh cuma günü doktora gidicem 1 ay kontrolüne bakalım ne dicek sütyene yaa.bana da pek çıkarttırmaz gibi geliyo.biraz daha ortaya doğru gelmeye ihtiyacçları var gibi ya da benim ihtiyacım o bilemedim şimdi :-):KK70:
Valla bana dr ''protezlerin yerleşmesi ve kapsül oluşumunu engellemesi için bunu yatarken bile çıkartmaman gerekiyor'' dedi eee bende dinledim Allah şükür sorunsuz atlattım :KK76:

Herkes başka başka elbette. Fakat işte forumu hepimiz okuyup tecrübelerden bilgi sahibi olmaya çalışmıyor muyuz? Burada başka ne işimiz var ki?
Bak sana hiç kızmıyoruz. Hak da veriyorum ama çok extrem şeyleri düşünecek olursak zaten her alanda yaşamak bile istemeyiz. Her işin yüzdesini düşün. Doktor diyor ki ameliyat olmazsan kesin öleceksin olursan yüzde 20 kurtulma şansın var. Hangisini seçeceğine yoğunlaş. Estetik olursan yüzde 90 mutlu olacaksın, olmazsak yüzde 100 içimizde uhdee kalacak.

Meme ikizi olacağız desene:rolleyes::KK72:ama benimkiler damla
Zaten yalan sölemiyim bi seninkiler bir de istanbullondra istanbullondra damla da eeeeeen güzel gördüğüm memeler hocama da giderken hani sizinkiler aklımdaydı kalbimdeydi Allahtan olabilir senin vücudun kaldırabilir ama denicem dedi de rahatladım sizinkilere bayılıorum benimkiler de böle süper olurlar die bekliorum yaa :KK68::KK68::KK68:

Evet damla olcak ben dekolteli memeleri örnek gösterince onlar çıplakken böle değiller die beni yuvarlak kararımdan döndürdü şuanda aklıma hep damla yatıo otomatik :KK70: ama öle tatlı bir doktor ki hiç başkasına gitme ihtiyacı hissetmedim şimdiden kendisinden çok memnunum inşallah hep böle devam eder :KK36:
ben damla die düşünerek gittiğim için zaten 2miz için de rahat bi görüşme olmuştu :KK70:ya haldun hocam saolsun ben almanyadayken mailleşmiştim daha hastası değilken bile çok ilgi göstermişti.şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.ne zaman yazdıysam müsait olduğunda geri döndü.için rahat olsun.ameliyat tarihin ne?

Zaten yalan sölemiyim bi seninkiler bir de istanbullondra istanbullondra damla da eeeeeen güzel gördüğüm memeler hocama da giderken hani sizinkiler aklımdaydı kalbimdeydi Allahtan olabilir senin vücudun kaldırabilir ama denicem dedi de rahatladım sizinkilere bayılıorum benimkiler de böle süper olurlar die bekliorum yaa :KK68::KK68::KK68:
Evet bire bir meme ikizim benim istanbullondra istanbullondra seninle beraber meme üçüzü olduk:KK71::KK9::KK36:

Valla bana dr ''protezlerin yerleşmesi ve kapsül oluşumunu engellemesi için bunu yatarken bile çıkartmaman gerekiyor'' dedi eee bende dinledim Allah şükür sorunsuz atlattım :KK76:
valla bana da daha takman lazım derse takıcam ama bazen öylw bunalıyorum ki çıkartıp yakasım geliyo sütyeni :KK62:

çok doğru diyosun canım.sadece ameliyatta diil hayatın her anında çok irdeleyen insanların başına niyeyse bi pürüz gelir ben de hep görmüşümdür bunu.
Ha ben deli cesaretinde de olunmalı demiyorum. İrdelemek lazım canımız sözkonusu. Ancak extrem şeyleri kafamda devasal boyuta getirmiyorum. Önce Allah sonra doktor. Her şey bir sınavda olabilir. Bilemiyorum. Kalbimi bildiği sürece ben doktordan da çok Allaha güveniyorum.

Ha ben deli cesaretinde de olunmalı demiyorum. İrdelemek lazım canımız sözkonusu. Ancak extrem şeyleri kafamda devasal boyuta getirmiyorum. Önce Allah sonra doktor. Her şey bir sınavda olabilir. Bilemiyorum. Kalbimi bildiği sürece ben doktordan da çok Allaha güveniyorum.
aynen öyle.ne hiç araştırmayıp gitcen ne de gece gündüz kafa patlatcan.ya allah diyip girişmek lazım bu işe :rolleyes: dünyanın en ii doktorunu bile bulsak kaderimizde ne varsa o an onu yaşıcaz sonuçta :KK66:

ben damla die düşünerek gittiğim için zaten 2miz için de rahat bi görüşme olmuştu :KK70:ya haldun hocam saolsun ben almanyadayken mailleşmiştim daha hastası değilken bile çok ilgi göstermişti.şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.ne zaman yazdıysam müsait olduğunda geri döndü.için rahat olsun.ameliyat tarihin ne?
Kısmetse 9unda ameliyat günü 8 inde tahlil için hastaneye gidicem ya o kadar mutluyum ki bana kalsa şimdiden ameliyat olcam da 9una kadar herşey bitmiş olcak rahat olcak sadece şüphem regl dönemine denk gelio die hocam saolsun bilimsel bi sıkıntısı yok hani iki ağrı zor olur die böle diolar ama bişeyi yok dedi

Kısmetse 9unda ameliyat günü 8 inde tahlil için hastaneye gidicem ya o kadar mutluyum ki bana kalsa şimdiden ameliyat olcam da 9una kadar herşey bitmiş olcak rahat olcak sadece şüphem regl dönemine denk gelio die hocam saolsun bilimsel bi sıkıntısı yok hani iki ağrı zor olur die böle diolar ama bişeyi yok dedi
hadi inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırsın.ben eminim snein adına öyle olacağına :KK66: acıbademde olcan di mi?ya ameliyattan önce hastane sana külot veriyo zateno açıdan pek sıkıntı yaşamazsın.hocanın boşluğu yokmuymuş daha önce olsan da olabilirdi.

Hadi Allahtan hayırlısı. Benim de 3haziran.

hadi inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırsın.ben eminim snein adına öyle olacağına :KK66: acıbademde olcan di mi?ya ameliyattan önce hastane sana külot veriyo zateno açıdan pek sıkıntı yaşamazsın.hocanın boşluğu yokmuymuş daha önce olsan da olabilirdi.
Olabilirdi hatta programına baktı da hani alabilirim istersen dedi bana uymadı nişan düğün vardı hep ay sonuna en iyisi 9 olsun demiştik bozmadık artık acıbadem de olcam peki tahlil de ne yaptırıolar ki bide anestezi doktoruyla tahlil günü konuşabilir miyim ki hani sorması gereken soruları 1 gün öncesinden cevaplasam ?

Olabilirdi hatta programına baktı da hani alabilirim istersen dedi bana uymadı nişan düğün vardı hep ay sonuna en iyisi 9 olsun demiştik bozmadık artık acıbadem de olcam peki tahlil de ne yaptırıolar ki bide anestezi doktoruyla tahlil günü konuşabilir miyim ki hani sorması gereken soruları 1 gün öncesinden cevaplasam ?
tahlilde aklımda kalan kan değerlerine bakılıyo hani düşüklük fln var mı diye.allah korusun kanserle ilgili değerlerine bakılıyo.açlık şekeri vardı.hemoglabin e bakıyolar ki kanama durumun nasıl kanın pıhtılaşması sorunun var mı diye.hiv testi ve kan grubu vardı.anestezi doktoruyla görüşüyosun o gün evet.bi form doldurtacaklar sana.daha önce ameliyat olup olmadığına dair fln.bazı sorular soracak.ameliyat günü yine geliyo zaten hem ameliyattan önce hem de mecbur ameliyathaneye :rolleyes:

X