Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yarın bakacağım.
Bak canım :) bu arada o kadına kas altı 250 cc damla protez takıldı
2 hafta zorlandım diyor. Ama iki hafta geçince araba sürmek ve kolları tam kaldırmak sorun olmadı diyor. 6 hafta sonra spor, 8 hafta sonra ise üst bedeni çalıştıran sporları yapmaya başlamış - 4 ay sonra yayınladığı videoda artık hiç sıkıntı yaşamadığını şınav çekerken bile eskisi gibi rahat olduğunu yazıyor. Sadece nadiren özellikle regl dönemi hafif bi sızlama hissetmiş o kadar

Üç aya kadar kullanım ben sporcu sütyenini. Ama bir aydan sonra ara ara normal balensiz sütyende taktım. En güzeli sütyensiz gezmek [/QUOTE]

kas altı bunları yapmaya engel değil ki kas güçsüzlüğü diye bir şeyde yok yaşamadım ben 4 eylülde ameliyat olmuştum ya 15 gün sonra ya bir aydı şu an hatırlayamıyorum sonra ikeadan aldığım demonte mobilyayı monte ettim ve halı silmiştim. arabada kullanılıyor bunlara engel değil sporda yapılır. kas altında bunlar yapılmıyor diye bir şey yok. kas kaburgadan hem kas altında hem dual planda ayrılıyor.

otobüs tutacaklarından tutarken şoför ani bi fren yaparsa da tuttuğunuz kolunuzdaki protez yandan fırlayacakmış gibi oluyor bu tamamen ordaku protezin kas hareketine bağlı oynamasındandır. bu bilgiyi ameliyat öncesi dr ların hastalarına söylemesi lazım bizler biliyoruz ya da billiyoruz şahsen ben bilmiyordum bilerek kabul ederek ameliyat olduktan sonra bir sorun yok.

Benim dr bunu söyledi. Bunu engellemek için uyguladığı bir yöntemi anlattı.

FAZLANAZLI bunları biliyor olsaydın da yine ameliyat olur muydun? Bu duygu yani kasın ani refleksi ile protezin de ani tepki vermesi rahatsız edici bir duygu mu? Ben normalde çok titiz ve ufacık şeylerden rahatsız olabilen bir insanım. Ameliyat olduktan sonra protezle birlikte kendime yeni dertler bulacağım diye endişeleniyorum. Samimi olarak fikirlerini benimle paylaşır mısın?

aslında en sevmediğim şey dr dan daha dr culuk oynamak dokun yok ille kas altı ee dokusu olana da kas altı yapıyorlar her dr un alışmış olduğu bi teknik var şimdi kası kaburgadan ayırmak zor vs diyorlarda pardon meme dokusunun bizzat altına memeye tahribat vermeden cep açmak ve protezi uygun şekilde yerleştirip dıştan belli olmaması için farklı şeyler hazırlamak kolaymı.

sadece dediğim gibi olay hissiyat ile ilgili haa yaka bağır açık gezip dekolte giyilince bunlara dikkat etmek gerekli diye düşünüyorum ben giymiyorum o yönden avantajlıyım.

biyseydim olurmuydum olurdum ama bilmiş olacaktım bi ay sonra ya içimde bir şey oynuyo garip kapının kolunu bile açarken dediğimde bana alışacaksın cevabı gelmezdi. sana sonra özelden bi foto atıcam. o zaman anlayacaksın. kasın kasıldığında memenin şeklini

Lütfen banada atarmısın soocutem

Teşekkür ederim yorumun için. Fotoğrafı bekliyorum.

Bir de hani kas altında kol hareketleri ile birlikte meme de hareket eder diyorlar ya, (ben göğüs kası da çalışıyorum) merak edip ayna karşısında kolumu yukarı yana hareket ettirdiğimde memerim de kol hareketi ile birlikte hareket ediyor. Fakat memelerim ufak olduğu için dışarıdan belli olmaz. Bu bana çok garip gelmişti.

ne güzel işte bildikten sonra kabulde ediyorsan o su bu su kalmıyor dr şu diyorsa o . kafa bulandırmaya gerek yok
Merhaba arkadaşım. Sen protezinden memnun olmayan, protez pişmanlığı yaşayan bir arkadaşımızsın. Bize bir sürü olumsuzluk sayabilirsin büyük ihtimal. Resimlerlede ıspatlarsın belki. Ama sağlık sektöründen biri olarak ben de diyorum ki ;
At binenin silah kuşananındır. Her aslanın bir yoğurt yiyişi vardır. Hastalık yok hasta var. Ben tansiyon hastasıyım o da tansiyon hastası ona bu ilaç iyi gelmiş o zaman bana da iyi gelir gibi. Hastalık yok, hasta var. Bu yüzden ;
1. Doktoru iyi araştırılıp seçmek.
2. Doktorun kullanacağı teknik. Onu doktor bize göre karar verecek. Bizim vucudumuza göre. Ayşanınki, Hatçeninkine göre değil.
3. Silikonun şekli de bizim görünmek isteğimize bağlı belirlenir..
Şunu biliyorum ki her işlem her vaka birbirinden çok farklı reaxyon gösteriyor. Sezeryan oldum ama dr umu özenle seçtim. Bir kaç kadın sezeryan sonrası his kaybı sahibi oldu. İlkinde epidural ikincisinde sipinal anestezi aldım. Ciddi komplikasyon olabilir bu anestezi türlerinde. Yada burun estetiği olanlar var. Çok şahane olan var olmayan var. Daha ne vakalar sayarım. Olması veya olmaması bizim vücudumuza ve dr a bağlı. Kime ne olur bilemem.. Belki bende pişman olur sorunlar yaşarım Allah korusun. Ama ben yıllarca eksikliği yaşadım ve diyorum ki önce Allah sonra doktor.

Aahhhh ahhhhh....
Kas üstü ameliyatı oldum amma velakin kol kasımı çıkartmak için yaptıgım hareketle göğüs kasımıda oynatabiliyorum !!
Kol kasları gögüs kasına bağlıdır arkadaşlar. Kola güç verdiğinizde göğüslerinizde kasıp hareket ettirebilirsiniz. Bunu neden illaki proteze bağlıyorsunuz anlamıyorum! Kas altında oynar kas üstünde hareket etmez oynamazmı sanıyorsunuz??
Vücut kası yapan erkekleri düşünün bir. Göğüslerini Nasıl oynatıyorlar,protezmi var onlarda?
Ben şahsen göğsümün o derece oynamasından şikayetçi Değilim,kafayada takmıyorum. Çünkü bu normal birşey... Diyorum ve sizi birkaç video ile Başbaşa bırakıyorum :)))

Ahahaha denedim valla benimde oynuyorlar. Hatta kıyafet varken daha çok belli oluyor.

Yahu plastik cerrahların kas altının dezavantajı olarak kendi sitelerinde gösterdikleri birşey bu. Mantıken de kasın altına sıkışmışsa protez kasa bağlı olarak hareket eder. Ben de diyorum ki bende protez yok ama benimkiler de kollarıma bağlı olarak hareket ediyor!!!

Bir de herkesin takıp takmayacağı şeyler kişiliğine ve beklentisine göre farklılık gösterir. Kimisi memesinin içinde protez hissetmekle bile rahatsız olmaz. Kimisi kaslarının kesilmesinden rahatsız olur. Kimisi memesinde hissizlik olmasını bile umursamaz, kapasiteyi sonuna kadar zorlar ve yeter ki şöyle dolu dolu kocaman memelerim olsun der. Kimisi memesinde yabancı bir cismin olmasından bile rahatsız olur. Kimisi sırt üstü yüzdüğünde kollarının hareketi ile birlikte meme hareketinden rahatsız olur. Tüm bunlar beklentinizle ilgili ve kişiliğinizle ilgili.

Silikon sahibi arkadaşlardan silikonun varlığı ile ilgili yaşadığı olumsuzluklar ile ilgili keşke yaptırmasaydım dediği sorunlar neler yorumları arttırabilirmiyiz? Daha sağlıklı düşünmemize yardımcı olabilir açık ve net sorunları duymak. Yada hiç bir problem yok diyenler var mı? Yazarlarsa sevinirim. Ha kesin kararlımıyım, o masaya yatana kadar değilim irdeliyorum her düşünceyi. Avantajım ne? Tıbbi bilgim var doktorada kanmam ben. Ha kocam da doktor. Onlada konuşuyorum. Benden daha iyi anatomik bilgisi var. Daha çok paylaşım olursa sevinirim arkadaşlar.

Kas kesilmiyor. Ayrılıyor yerindenn. Ağrının uzun sürme sebebi de kas gerginleştiği için. Ben plates eğitmenliği de yapıyorum. Amacımız platesde zayıflamak değil kas gücünü arttırmak. Kullanmamaktan kısalan kasları uzatıp daha esnek bir vucuda sahip olmak. Kasın boyu uzar. Ortamına göre uyum sağlar zavallım. Bacakları dümdüz açamayan insanlar platesle kasları esnetip dümdüz açar hale geliyorlar. İlk başta bu işlemde canları çok yanarken şimdi şov yapıyorlar.

yahu zaten vazgeçme ameliyattan niye vazgeçiyosun?her ameliyatın iyi sonucu da var kötü sonucu da.allah iyi sonuçlar göstersin.iyi düşünün iyi olsun

Dümdüz yatın bacakları yukarı vucuda 90 derece kaldırın. Kaçınız yapabilir? Bu haldeyken bacakları 90 dereceden geriye doğru düzlüğü bozmadan yapın desem çoğunda bacak arkasından kas nasıl kasıyor acıtıyor. Ama bu uygulamayı hergün deneyin sonunda bacaklar rahat hareket eder hale gelir. Bir örnek mesela.

En tazeniz ben olarak agrilarim gecmedi hala baskı hisside cok . kambur oldum duz duramiyorm henüz. Kolumun altina dogru meme kisminda cürük hissi var dokunuldugunda. Sabahta sağ tarafa yyukarı kısıma agri girdi biraz ona uyuz oldum. Onun haricinde yatma kalkma zaten sinir bozucu. Ama seviyorum ben onları ucunda ölüm yok. pijamamın ön duğmelerini açıp nekadar yamukta olsalar pijamamla dekolte geziyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…