Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bana da 1 gün öncesinden hastanede tahlil yaptırmamı söledi doktor sadece kan mı alıolar ki ?
B3ndende istedi ama ben calisiyodum izin alamazdim belirttim bunu o zaman sabah geldiginde kanini aliriz bekletiriz seni sonuc cikana kadr demisti . öylede oldu

Bana da 1 gün öncesinden hastanede tahlil yaptırmamı söledi doktor sadece kan mı alıolar ki ?
Benim tahlilleri ameliyat günü gittiğimde halledeceklermiş. Böyle iyi oldu. Geçen sene randevu aldığım başka bir dr elime bir kağıt vermişti bunları yaptır gel demişti.

Mesajında bile hissediorum ilk günkü gibi olmadığını artık yavaştan yavaştan mutluluğa doğru gittiğini
Evet cok sukur son 3.4 saattir topladim kendimi yani rahatca yuruyebiliyorum omuzlarimi kaldirabiliyirum telefonum cok agir gelmiyo simdi :) ama agrilarimda dinmedi yani cok azcık ignenin etkisiyle azaldi

İstanbulda bir dr a oldu. 3. Gün izmire geldi uçakla. Dr adını sormadım hiç. Çünkü ilgisinden memnun kalmamış. Dikişi de1yıl sonra erimemiş. 1yıl sonra dikişin tekini aldırdı sadece.
İzmirdeyim bende burdada çok iyi doktorlar var gerçi bende bir ara istanbula gitmeyi düşünmüştüm sonra vazgeçtim

Can'ım ben de sen gibi uzun boyluyum, hatta at gibiyim ama benim meme uçlarım kollarıma yapışık gibiydi o kadar ayrıktı yani hoca, ancak bu kadar büyüğü oldu, ayrıklığı gidermek için daha büyük protez taksaydım bu sefer Koltukaltına doğru taşacaktı. Ya da taşmasın diye ortaya doğru birleştirsem bu sefer de uçlar yanlarda kalır , memelerin şaşı gibi durur demişti yoksa ben de 400 ler isterdim yaaaani

Yazabiliyorm ama simdilk surecde dedgm tek sey iyusyle kotuysyle kimse hafife almasin :)
Kesinlikle haklısın bence de hafife alınmamalı.. Onun için doktorların hemen iyileşirsin laflarına aldanmıyorum. Ama eğer fotoğraflarımı gördüysen neden ameliyattan vazgeçmeyeceğimi anlarsın canım, çok berbatlar

Sonuçlarına bakabilir miyim?? Fotoğraflarım var benim de :)

Evet ya goya 4.5. Gunumde ise gidecektim benim daha kollarim kipirdamiyor yahu put gibiyim sonucta ihtiyaci olanlar yaptiriyor bende duz duvarim ihtiyacim vardi oldu bitti cok sukur simdi geriye iyilesme dönemini atlatmak kaldii

Ameliyat öncesi ya da sonrası fotoğraflarınız varsa izlemeye alırmısınız sakıncası yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…