Meme büyütme ameliyatım 350 cc damla protez

Dermatoloğa gittim. Operasyon sırası ve sonrası aldığım ilaçlardan olabilir. Ya da domates veya başka bir yiyecekte olabilitmiş. Bir süre alerji hapı içeceğim.
Korse takmadığım için öyle birşey hissetmiyorum. İlk günler dediğim sıkı sporcu sütyenini takıyordum, o zmn dediğiniz gibi ağrı oluyordu. Şu an sadece sabah kalkarken ağır geliyor. Dikiş bantlarım duruyor, bayramdan sonra çıkacakmış. Size kaç cc takıldı?

Benim de bayramdan sonra çıkacakmış bantlar.
Motiva Ergonomix 375cc kas altı takıldı çok doğal duruyor çok memnunum

Lütfen bana doktor ismi ve fiyat bilgisi verir misiniz? Burnumdan çok pismanim. Bu ameliyatta da pişmanlık yaşamak istemiyorum. İyi bir doktora ihtiyacım var.

Benim de bayramdan sonra çıkacakmış bantlar.
Motiva Ergonomix 375cc kas altı takıldı çok doğal duruyor çok memnunum
Merhabalar geçmiş olsun öncelikle. Hangi dk'ra ne kadara oldunuz sakıncası yoksa öğrene bilir miyim? Kışın ben de düşünüyorum yaptrmak. Yalnş dk seçiminden çok korkuyorum. Burnumdan dolayi çok pişmanlık yaşadım.

merhaba ben de bu bu marka ve ergonomix düşünüyorum ayaktayken damla gibi duruyor mu cidden o yuvarlak görüntüden hoşlanmıyorum
Evet cok dogal duruyor. Bende 335 cc var. Ne goruntude ne dokunusta protez oldugu anlasilmiyor. Ben cok memnunum..

Lütfen bana doktor ismi ve fiyat bilgisi verir misiniz? Burnumdan çok pismanim. Bu ameliyatta da pişmanlık yaşamak istemiyorum. İyi bir doktora ihtiyacım var.
Fiyat 200.0000 TL. Araştırırken 120 bin veya 150 bine de fiyatlar aldım. Hatta çok ünlü bir dr dan 400 bin dedi. Ama içime en sinen 200 bin tl oldu. Dr ismi vermek yasak değil dimi daha önce vermedim de

Fiyat 200.0000 TL. Araştırırken 120 bin veya 150 bine de fiyatlar aldım. Hatta çok ünlü bir dr dan 400 bin dedi. Ama içime en sinen 200 bin tl oldu. Dr ismi vermek yasak değil dimi daha önce vermedim de
ödemleriniz ne kadar sürede geçti bi de kas üstü mü kas altı mı oldunuz

ödemleriniz ne kadar sürede geçti bi de kas üstü mü kas altı mı oldunuz
Merhaba, kas altı yapıldı. Net 2-3 hafta davul gibi dolaştım. Üst kısımları şiş şişti. Öyle kalacak diye çok korktum. Günden güne indi. 1-1,5 ay sonra çoğu gitmişti. Tam iki ay oldu bence artık yok ödem. 3. Ayda tam şeklini almaya başlar demişti doktorum. Şu anda gayet iyi. Haftasonu denize gittim. Arkadaşım çok doğal olmuş hiç belli değil dedi.

Merhaba
Ben de bugün çok tatlı bir kadın doktor ile görüştüm. Birçok doktorla görüştüm görüşmeler ucretsizdi ameliyat fiyatları 115 ve 150 idi ama en net fikri bugünkü doktordan aldım. Ameliyat için 200bin dedi bu bana çok geldi ama olursam sadece ona olurum Ameliyat o kadar güven verdi. Damla ve çok büyük olmayan bir cc fikri ile gittim. Ama tercihi kendisine bıraktım çünkü tüm sonuçları çok doğal ve kaliteli. Acaba doktorunuzun adının ilk harfi E mi öyle ise doktorumuz ortak olacak:) biraz korkuyorum ama kendisi süreci o kadar net ve rahat anlattı ki gözüm kapalı emanet edeceğim kendimi ona:)

Aynen E.H doktorum. Akasya acıbademde kliniği. Çok tatlı ve güven verici. Ayrıca inst da görürsünüz çok fazla ameliyat yapıyor. Bu da güven vermişti bana.

Bugün benim de 8. Günüm hareketlerim biraz daha rahatladı ama sol göğsüm aşırı yanıyor ve acıyor ağlıyorum sürekli çok pişman oldum yaptırdığıma

Ya bende çok istiyorum ama ben uyurken karnımın üstüne yatarak uyumayı çok seviyorum silikon takılınca meme üstüne yapabiliyor musunuz? Yasak mi

Daha önce meme dokunuz var mıydı?
Memenin üst kısmı düz mi iniyor acaba
Ben yeni gordum yorumunuzu kacirmisim. Eve ust kismi bombeli durmuyor. Ustu yandan duz iniyor hacim alt kisimda. Yani ayni damla gibi duruyor. Beni mutlu eden de bu. Siki bir sey goydigim.zaman ayni dogal gogus gb catal birlesiyor. Yatar pozisyonda yayiliyor. Merdiven inip cikarken mesela hareket ediyor dogal meme gb titresimi hissediyorsunuz. Dogal durus ve dokunus konusunda supheniz olmasin.

Çok teşekkür ederim tam olarak bunları merak etmiştim. benim üst pol çok dolu değil o yüzden ergonomix önermezler diye çekiniyorum

Reactions: FyL
Çok teşekkür ederim tam olarak bunları merak etmiştim. benim üst pol çok dolu değil o yüzden ergonomix önermezler diye çekiniyorum
Benim de emzirme sonrasi ust pole die bisey kalmamisti emin olun :) ona rağmen dual plan yapildigi icin sanirim.protezin gecisi belli olmuyor ust kisimda. Teknik de cok onemli. Gorustugum tum dr lar dual planin en dogal duran yontem oldugunu soylemisti o donemde.

Aynen E.H doktorum. Akasya acıbademde kliniği. Çok tatlı ve güven verici. Ayrıca inst da görürsünüz çok fazla ameliyat yapıyor. Bu da güven vermişti bana.
Evet kendisi ile görüştüm ben de. Ameliyati ekonomik olarak üzülerek planlayamadim. Normal fiyatlardan epey yukarıda aldığım fiyat;( Peki şimdi nasılsınız? Ödem ağrı vs bitti mi? Kısmetse ve fiyatlar çok artmaz ise kasımda olacağım inşallah. Bir de damla mi yuvarlak mi proteziniz? Ben ona da karar veremedim tamamen doktor hanima bıraktım. Yaptığı işler sahane gözüm kapalı ne derde okey derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…