Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canlarım bugün kayınvalidem geldi topiğe girme fırsatım olmuyor...
ama okuyanları not ettim yarın düzenliycem şimdi çıkmak zorundayım...
tatlımmm canım hoşgeldin aramıza
yarın ki listeye eklerim senide başlarsın sende hayırlısıyla...
transferin olunca seni öne alır tefriciyelerini okuruz canım...
rabbim gönlünün muradını versin...
görüşürüz kızlar şimdi çıkmak zorundayım allah hepinizden razı olsun...
öpüyorum sizi

canım benim çok sağol RABBİM gönlündekini verir inş görüşmek üzere hoşçakal

Baharcim tefriciyelerini okudum . Rabbim kabul etsin ve en kısa zamanda bebeğini sana hayırlısı ile versin .

Baharcim tefriciyelerini okudum . Rabbim kabul etsin ve en kısa zamanda bebeğini sana hayırlısı ile versin .

Bahar canım tefriciyelerini okudum biraz ince yazdım ama teknik bir sorun oldu sanırım mesajım iki kez geldiyse kusura bakmayın :)) Rabbim en kısa Zamanda meleğini hayırlısı ile sana göndersin ve tamamına erdirsin insllllll

baharim hosbuldum:)
tamam yarin bende baslayim hayirlisi ile insallah,kisi basi 150 mi okuyoruz canim?

Canım yarın bahar yeni liste yapacak o zaman sana düşeni yazar listede sen şimdi başlama yarın ki listee göre başlarsın kime okunacak ise ona niyet edersin canım . Hoş geldin gonlundeli muradı verdin Rabbim insl

merhaba canim allah razi olsun sorun degil okudunuz okadarr allah hepinizden tek tek razi olsun ama allah icin icimde kuskuda yok degil bende yazmayi dusunuyordum yardimci olabilirmisiniz okumama diye... ama gercekten seni sikacaksa zor olacaksa kalsin icinden geliyorsa eger lutfen... ben yarin 2.denememe baslicam ay sonuna kadar vaktimiz var bende senle beraber okurum pratigim olmadigi icin tek basina beceremeyecegimi dusunuyorum ama lutfen hakkini helal et ve gercekten istiyorsan okuyalim ve sakin kendini sorumlu hisetme... mesaj yazamadigim icin burdan yazdim canim

baharcigim tefriciyelerini okudum rabbim tez zamanda dualarimizi kabul etsin insallah

Canlarım bende gönüllü okumak isterim sizlere yardımcı olmak isterim eğer uygunsa daha çabuk biter buradaki listeden ayri okuyalım

canım senden den Allah razı olsun. gerçekten tüm kalbimle söylüyorum hiç bir şekilde sıkıntı olmadan isyteyerek okuyorum bu içtenlikle söylüyorum için rahat olsun... zaten ezberimde olduğu için daha kolay oluyor; ama istersen sende okursun canım sayıyı bana özelden bildirirsin. bitince duasını yaparım ben...Rabbim inşlhh bu denemeden sana meleğini nasip eder. nasipse bende ekim sonu gibi 4. tedavime başlıycam...

Canlarım bende gönüllü okumak isterim sizlere yardımcı olmak isterim eğer uygunsa daha çabuk biter buradaki listeden ayri okuyalım

canım ben hafta sonu başladım başak için şuan 1000 lere gelmek üzere.. canım eğer istersen oku yoksa sorun değil ben bikaç haftaya bitiirrim Allah nasip eerse.

hastaneye rahim filmi çektirmek için gidiyorum korku ve sters altındayım dua edin ne olur bana hepiniz hoşçakalın.

canım ben hafta sonu başladım başak için şuan 1000 lere gelmek üzere.. canım eğer istersen oku yoksa sorun değil ben bikaç haftaya bitiirrim Allah nasip eerse.

canım ne demek okurum tabiki . ben okudukça sana söylerim sen üstüne koyarsın . haberlerşerek gideriz sorun olmaz bende başlıyorum o zaman . senin kadar hızlı okuyamam ama :)

hastaneye rahim filmi çektirmek için gidiyorum korku ve sters altındayım dua edin ne olur bana hepiniz hoşçakalın.

vuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) canım Allah kolaylık versin . nerde çektireceksin geldiğinde bana da haber ver zor oluyor mu çekildikten sonra işe dönebilir miyim ağrı varmı çekilirken acıyormu hemen bana bilgi ver bende yaptıracağım ama korkudan ölüyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

bende akşama kadar okumamı yaparım geç vakit girebilirim diye şimdi yazıyorum

Canım benim korkuyomusun aslında hiç korkulacak bişey değildee ..herkese göre değişir yinede...
ben de çektirmiştimm 2006 da hiç korkmamıştım inan nasıl yapıldığı bile bilemeden giddim yattım masaya
şimdi olsa duyuyoruz en azından arkadaşlardannn nasıl yapıldığnı ve aneztezlili yapılıyoo..bile..artık.
benim canlı olmuştu.masaya yatıyosun aynı transfer olurken bi alet takıyolarya ismini unuttum ondan takıyolarr..
ve beyaz bi ilaç veriyolar içine o tüplerden dolaşırken karnında röntgen çeliliyo benimki böyleydii..ve acı filan duymadımm..ama tüplerde sorun olanlarda oluyodur
belkide benim tüpler açıktı rahat oldu..
sonrasındada öyle kendimi kötü hissetmedimm.çabuk toparlanmıştımm..

canım herkes farklı söylüyor haklısın . ne bilim endişe ediyorum . birde ona göre izin alırım diye düşündüm işten . acaba geri dönebilir miyim ağrım falan olur mu merak ediyorum . dönemeyeceksem tam gün izin alırım diye düşündüm . dönersem yarım günde hallederim diye düşündüm . korkuyorum accık ne bilim . aslında bir çok ameliyat oldum ben ama ne bilim bundan bir tırsıyorum :)

Haklısın cnm herkeste farklı şeyler olabiliyo çünküü..cnm herkesin farklı oluyodur herhalde benim ağrım olmamıştı çok hafif olmuştuu.sanki yumurta toplamadan sonra bi ağrı olurya
öyle diyimm.ama seninki nasıl olurr yarım gün izin yetermi bilmem ama sen yinede alabiliyosan tam gün al dinlenmem gerekebilir ..ağrın filan olursaa..
bak cnm ameliyatlarda geçirmişsinn ,hemde
ama işte nedense bu rahim filminden korkuyo çoğu insann....belkide benim cnm tatlı değilyaa ondanmı ben böyleyim kormuyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…