Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Canım benim tefriciyelerde tamamdır. Allah kabul etsin inşallah hayırlısıyla evladına kavuştursun

canım ne demek okurum tabiki . ben okudukça sana söylerim sen üstüne koyarsın . haberlerşerek gideriz sorun olmaz bende başlıyorum o zaman . senin kadar hızlı okuyamam ama :)

tamam canım sen okuduğunu bana özelden bildirirmisin. Allah kabul etsin inşlhh..

hastaneye rahim filmi çektirmek için gidiyorum korku ve sters altındayım dua edin ne olur bana hepiniz hoşçakalın.:KK55::KK55:

canım Allah kolaylık versin hiç korkma. ben 2 kere çekildim hemde anestizi almadan canlı şekilde; ama olacağın yer çok önemli uzman kişi yapmalı. benim ilkini hatırlamak bile istemiyorum ama 2.si ise çok rahat olmuştı sancı yokdenecek kadar azdı..inşlhh sonucun temiz çıkar..

Haklısın cnm herkeste farklı şeyler olabiliyo çünküü..cnm herkesin farklı oluyodur herhalde benim ağrım olmamıştı çok hafif olmuştuu.sanki yumurta toplamadan sonra bi ağrı olurya
öyle diyimm.ama seninki nasıl olurr yarım gün izin yetermi bilmem ama sen yinede alabiliyosan tam gün al dinlenmem gerekebilir ..ağrın filan olursaa..
bak cnm ameliyatlarda geçirmişsinn ,hemde
ama işte nedense bu rahim filminden korkuyo çoğu insann....belkide benim cnm tatlı değilyaa ondanmı ben böyleyim kormuyorumm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK53::KK53:

ben artık çok yoruldum sanırım bu hastane işlerinden küçük çocuklar gibi nerde doktor görsem tırsar durumdayım :KK70:
hayatımda tüp bebek tedavileri hariç 5 kez genel anestezi aldım hiç birinden korkmadım :KK70: bende bir tuhafım işte şu kadarcık şeyden tırsıyorum :KK70:

tamam canım sen okuduğunu bana özelden bildirirmisin. Allah kabul etsin inşlhh..

ben sana okudukça mesaj yazarım özelden canım böyle böyle tamamlarız birbirimize haber vererek . başladım bende ama dediğim gibi hızlı okuyamıyorum . gündüzleri işyerinde vakit buldukça akşamları evde devam ediyorum ama elimden geldiği kadar okuyacağım .

canım senden den Allah razı olsun. gerçekten tüm kalbimle söylüyorum hiç bir şekilde sıkıntı olmadan isyteyerek okuyorum bu içtenlikle söylüyorum için rahat olsun... zaten ezberimde olduğu için daha kolay oluyor; ama istersen sende okursun canım sayıyı bana özelden bildirirsin. bitince duasını yaparım ben...Rabbim inşlhh bu denemeden sana meleğini nasip eder. nasipse bende ekim sonu gibi 4. tedavime başlıycam...

Insallah allah hepimizin kucaklarini doldurur bu uygulayacagimiz tedaviler sonunculari olur hayirlisiyla...ben okurum burdan sana haber veririm cunku ozel yazamiyorum rabbim tez zamanda dualarimizi kabul etsin

Canlarım bende gönüllü okumak isterim sizlere yardımcı olmak isterim eğer uygunsa daha çabuk biter buradaki listeden ayri okuyalım

ya arkadaslar gercekten allah razi olsun sizden iyiki tanismisim sizlerler yemin ederim en icten olan duygularim bunlar rabbim en kisa zamanda bebislerinizi kucaginiza almayi nasip etsinn butun guzellikler sizinle olsun gonlunuzden gecen hersey sizin olsun (tum topikteki arkadaslar)

canım herkes farklı söylüyor haklısın . ne bilim endişe ediyorum . birde ona göre izin alırım diye düşündüm işten . acaba geri dönebilir miyim ağrım falan olur mu merak ediyorum . dönemeyeceksem tam gün izin alırım diye düşündüm . dönersem yarım günde hallederim diye düşündüm . korkuyorum accık ne bilim . aslında bir çok ameliyat oldum ben ama ne bilim bundan bir tırsıyorum :)

Canim bende cektirdim bi kac ay once anesteziyi yapmadilar burda, gayet kendimdeydim ilaci biraktigi an boyle siddetli bi adet sancisi gibi agri oluyor baska turlu masadayken idare edebiliyorsun ama ben kalktigimda bel bacak karin berbat bi durumdaydim asiri agrim vardi ogunu surekli agri kesici alarak gecirdim ogun ise gidebilecegini sanmiyorum tam gun alsan iznini daha iyi olur ama tabiki buda var kisiden kisiye degisiyorr simdi korkutmayayim seni:))

ben sana okudukça mesaj yazarım özelden canım böyle böyle tamamlarız birbirimize haber vererek . başladım bende ama dediğim gibi hızlı okuyamıyorum . gündüzleri işyerinde vakit buldukça akşamları evde devam ediyorum ama elimden geldiği kadar okuyacağım .

tamam canım sen nekadar okursan bana haber verirsin.elinden geldiği kadar oku... Allah samimiyetle edilen duları kabul eder canım

Insallah allah hepimizin kucaklarini doldurur bu uygulayacagimiz tedaviler sonunculari olur hayirlisiyla...ben okurum burdan sana haber veririm cunku ozel yazamiyorum rabbim tez zamanda dualarimizi kabul etsin

amin canım Rabbim hepimizin dualrını kabul etsin inşlhh..

Canim haberin olsun ben senin kadar hizli degilim:) kendini yorma sikma sakin

hiç önemli değil nekadar okursan canım. merak etme canım yorulduğum zaman bırakıyorum. için rahat olsun:))

vuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) canım Allah kolaylık versin . nerde çektireceksin geldiğinde bana da haber ver zor oluyor mu çekildikten sonra işe dönebilir miyim ağrı varmı çekilirken acıyormu hemen bana bilgi ver bende yaptıracağım ama korkudan ölüyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

canım merhaba bende çekildim ve giderken ağlayarak gitmiştim herkes çok zor diye anlatmıştı ama benim adet ağrısından farklı bir ağrı olmadı yani korktuğum gibi değildi hatta film çekildikten sonra eşimle alışverişe akşamınada düğüne bile gittik o kadar rahat oldu yani çeken dr.eli de önemliymiş ordaki kız bana öle demişti inşallah seninkide rahat geçer

vuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) canım Allah kolaylık versin . nerde çektireceksin geldiğinde bana da haber ver zor oluyor mu çekildikten sonra işe dönebilir miyim ağrı varmı çekilirken acıyormu hemen bana bilgi ver bende yaptıracağım ama korkudan ölüyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

canım geldim ben çok korktum ama korkacak bişey yokmuş yaa hiç ağrı acı hissetmedim bildiğin muayne gibi bişey tabi merkezle alakalı bişey anastezi almadım valla izin almana gerek yok çıktıktan sonra iki saatte gezdim yeni geldim eve.çok şükür temiz çıktı bi sorun yok.ecomar da çektirdim 300 lira tatlım korkulacak hiç bişey yok valla benim ökadar korkamazsın inan boşuna stres yapmışım.olan eşime oldu stres atmak için kendimi alışverişe verdim:):KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

MÜGE----------------------------------------148=OKUDU
FİYONK_MAKARNA--------------------------148=OKUDU
ASEL_K--------------------------------------148=OKUDU
BASAK2569---------------------------------148=OKUDU
BLOWHOE25--------------------------------149=OKUDU
RUVEYDA12---------------------------------149=OKUDU
SU1838--------------------------------------149=OKUDU
BAHAR85------------------------------------297
FLZASK2003--------------------------------148=OKUDU
PERLANORE---------------------------------148=OKUDU
BURCU81------------------------------------148
YNZ06---------------------------------------148
CEMREM29----------------------------------148=OKUDU
PITIRCIK_43--------------------------------148=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU--------------------148=OKUDU
VCK-------------------------------------------148=OKUDU
ASKBEBEK-----------------------------------148
MAVİMENEKŞE------------------------------148=OKUDU
TULAY20-------------------------------------148=OKUDU
DENİZBULUT--------------------------------148
ZAMBAK06----------------------------------148=OKUDU
ESMA----------------------------------------148
SUZAN361----------------------------------148
ESRA1982-----------------------------------148
NEKADARZOR-------------------------------148=OKUDU
YANDEW-------------------------------------
AYSE035-------------------------------------148
OZAY37BARİS-------------------------------148
MERVE02-------------------------------------148=OKUDU
YASEMİNSEZA------------------------------148=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

baharım ben senin duaarını okudum canım hayırlı olsun

senin gibi güzel görüp güzel düşünen bir evlat nasip etsin Rabbim
hazinesi o kadar genişki onun hepimizi güldürecek kadar evlat var orda
hayırlı yoldan yürüyen bi evladın olmasını çok isterim canım benim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Cnm bende dualarını okudum allahım hiç bir şeye gerek kalmadan kendiliğinden mucizeni biran önce göndersin inşlh
tez zamanda gönlünün muradı gerçek olsun inşlh amin...:KK25::KK25:

bahar85 tefriciyelerini okudum canım ne kadar çok sevenin içten dua edenin var ne mutlu sana...tez zamanında muradına erersin canım allahın izniyle

cnm ben tefriciyelerimi okudum Allah kabul etsin inş..
tez vakitte bebişin seninle olur inşallah..

X