Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

umarım en kısa zamanda iyi sonuçlar alırız. rabbim hepimizin yüzünü güldürecek inşallah hayırlısıyla..

baharım okudum canım. rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla, hayırlı sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin sana arkadaşımm.
Allah kabul etsin.

canım malum sebepten diye tahmin ediyorum kendine 2 kişilik sayı almışsın ama bence herkese bölüştürseydin yada banada biraz fazla ver hepsini sen alma.

selam arkadasim yaa sen niye simdi oyle yazipda beni aglatiyosunki.insallah olur tum kalbimle istiyorum senin icin rabbimden rabbim gul kokulu efendimizin hatri icin sana bi bebek versin insallah.cok optum seni

Baharım bitanemmmmmmm bende okudum ..
Allah kabul etsin inşallahhhhhhh..Rabbim gönlüne göre versin........
En kısa zamanda rabbim güzel gönüllü arkadaşımın mucizesini gönderir inş.

baharım okudum canım. rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla, hayırlı sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin sana arkadaşımm.
Allah kabul etsin.

allah kabul etsin canım benim...
aminnnnnnnnnnnnnnn
benim için ettiğin dualar misliyle sana dönsün inş

canım malum sebepten diye tahmin ediyorum kendine 2 kişilik sayı almışsın ama bence herkese bölüştürseydin yada banada biraz fazla ver hepsini sen alma.

fiyonkcummmm ben yine kişi sayısına böldüm duaları...
içime böylesi siniyor onun için arkadaşın dualarınıda kendim aldım...
yok canım olur mu öyle şey okurum ben sorun olmaz hemen bitiyor zaten...
saol düşünceli arkadaşım benimmmm

Baharım bitanemmmmmmm bende okudum ..
Allah kabul etsin inşallahhhhhhh..Rabbim gönlüne göre versin........
En kısa zamanda rabbim güzel gönüllü arkadaşımın mucizesini gönderir inş.

bitanemmmmmmmm allah razı olsun canım arkadaşım
rabbim dualarımızı kabul eder inş
sonrada hepimizzzzzzzz oluruz inşşşşşşşşşşş...

MÜGE----------------------------------------148=OKUDU
FİYONK_MAKARNA--------------------------148
ASEL_K--------------------------------------148
BASAK2569---------------------------------148
BLOWHOE25--------------------------------149
RUVEYDA12---------------------------------149
SU1838--------------------------------------149
BAHAR85------------------------------------297
FLZASK2003--------------------------------148=OKUDU
PERLANORE---------------------------------148
BURCU81------------------------------------148
YNZ06---------------------------------------148
CEMREM29----------------------------------148
PITIRCIK_43--------------------------------148
GERİDONUSUMKUTUSU--------------------148
VCK-------------------------------------------148
ASKBEBEK-----------------------------------148
MAVİMENEKŞE------------------------------148
TULAY20-------------------------------------148
DENİZBULUT--------------------------------148
ZAMBAK06----------------------------------148
ESMA----------------------------------------148
SUZAN361----------------------------------148
ESRA1982-----------------------------------148
NEKADARZOR-------------------------------148
YANDEW-------------------------------------
AYSE035-------------------------------------148
OZAY37BARİS-------------------------------148
MERVE02-------------------------------------148
YASEMİNSEZA------------------------------148

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

canim bende okudum allah kabul etsin
amııınnnnnn ...

bahar tatlım ben ve vck okuduk duamızı allah kabul etsin amin
agzınıza sağlık canııım cok sagolunnnn

sağol canııım .....

su1838'in tefriciyelerini okudum allah kabul etsin
ammoonnnnn

alllah razı olsunnnn

canımmm benımmm ne hakkımız var hella olsun o kadar ısının arasında okuyosun ben cok tesekkur ederımmm sen hakkını helal etttt

su yun tecfiriciyelerini okudum. Allah kabul etsin
ammmınnn cnımmm çok sağol

kızlar hepınızden alllah razı olsunnnn cok ama cok tesekkur ederımmmm çok mutlu oldumm 28 kısı benım ıcın dua okudu herkesın agzını yüregıne sağllıkkkkk HAKKINIZI HELAL EDINNNN........

selam arkadasim yaa sen niye simdi oyle yazipda beni aglatiyosunki.insallah olur tum kalbimle istiyorum senin icin rabbimden rabbim gul kokulu efendimizin hatri icin sana bi bebek versin insallah.cok optum seni

canım inan sizi üzmek istemezdim benim durumum biraz farklı 2 kızım var ama ikisine de kolay sahip olmadım ilkini 1.5 yıl 2. yi 9 ay uğraştım ilaçla ikisi arasında 5 yaş var 9 aylık ilaçtan önce nerden baksan 2 yıl kadar da normal denedim olmadı ........ benim yumurtalık tembelliğim var ilaç kullanmıştım son kızımda ....bebek özlemini bilirim her ay umutlanıp tek çizgiyi çok gördüm rabbim bana verdi ben de olmayan arkadaşlarım için dua ederek mutlu oluyorum .....yaşım bu aralıkta 37 olacak eşim hep derdi zamanı gelince yaparız bi daha diye yaş 37 yumurtalarım 24 yaşındayken yavaştı şimdi belki hiç kalmadı ....son bi kez olacaksa olsun dedim...onun tartışmasını yaptık eşimle ...tabii eşim benim neler yaşadığımı iç dünyamı bilemez benim suçum bi de oğlumuz olsun diye ona içimi dökmek ....3. başıma kakıyor oğlan olsun diye istiyorsun çocuk yapmayacam bi daha diyor......erkek çocuk içimde ukte kalsada ben kız erkek Rabbim neyi layık görürse bi daha son kez anne olmayı çok istiyorum

herbirinize de mutlulukla dua ediyorum işallah hepinizin mutlu haberini vakti zamanı gelince alacağız burdan ...işallah benim kadar beklemezsiniz........

canım kusura bakmayın duayı okudum misafirim geldi yazamadım
Allah kabul etsin inş..

benim temmuz tup bebek gurubumun vefali arkadaslari burdaymis:))))

kizlarr benim bu ay adetim tam 17 gun gecikti ve 17,gund eadet oldumm,su an adetliyim adetim bitisn bende dahil olmak isiyorum insallah.

BAHAR tatlım üzülme sen o kadar titizlikle bu işi yapıyorsunki allah senden razı olsun
senin sayende tanımayan kişiler bizibirimize dua ediyoruz ve bu duanın devam etmesini istiyorum başka bir topiktede duaya katılmıştım
ama böyle güzel sürdüermediler sürekli karışıklık vardı ve bende sesizce ayrıldım konu üzüerine konuşmadım bile canım biz seni biliyoruz diğer arkadaşta belki düşünmeden o an fevri davranarak yazmış olabilir duamızın içine menfi durumlar girmesin allah rızası için önülden devam edelim canım çok sağol baharım

bana düşen tefriceleri okudum.Rabbim dularımızı kabül etsin inşallah.rabbim kimseti evlat hasreti ile sınamasın.Rabbim imtihanımızı kolaylaştırsın inşallah.Amiinnnn!!!!

canım, okudum Allah kabul etsin inşlhh

Ben ruveyda12 ve su1838 nickli arkadaşların tefriciyelerini okumadım
bugün ikisininkisinide tamamlarım kusuruma bakmayın lütfen yetişemiyorum
istersen listeden çıkartabilirsin cnm çünkü aksatıyorum kimsenin hakkına geçmiyeyim
bu 2 arkadaşın dualarını bugün okuyacağım yazarım....

tatlım tefriciyelerin tamam.
Allah bütün isteklerini yerine getirsin inşallah . tez zamanda ikiz ikiz bebişler versin .amin.

benim temmuz tup bebek gurubumun vefali arkadaslari burdaymis:))))

kizlarr benim bu ay adetim tam 17 gun gecikti ve 17,gund eadet oldumm,su an adetliyim adetim bitisn bende dahil olmak isiyorum insallah.

canım hoşgeldin aramızaaaaaaaaa
evet temmuz topiğinden biçok arkadaş toplandık burada rabbim kabul eder dualarımızı inş...
canım tefriciyeler adetkende okunabiliyor...
yarın yeni listeye geçicez ozaman eklerim ben seni...
sıra sana gelincede senin için okunur...
bu okunan salatı tefriciyelerin yüzü suyu hürmetine rabbim evlatlarımızı en kısa zamanda nasip eder bize inş

bana düşen tefriceleri okudum.Rabbim dularımızı kabül etsin inşallah.rabbim kimseti evlat hasreti ile sınamasın.Rabbim imtihanımızı kolaylaştırsın inşallah.Amiinnnn!!!!

allah kabul etsin canım çok saol aminnnnnnnnnnnnn

canım, okudum Allah kabul etsin inşlhh

saol canım allah razı olsun...

tatlım tefriciyelerin tamam.
Allah bütün isteklerini yerine getirsin inşallah . tez zamanda ikiz ikiz bebişler versin .amin.

aminnnnnnnn inş nasip olur hepimize canım
allah kabul etsin dualarımızı inş...

canım allah sizlerdende razı olsun ben sadece listeyi hazırlıyoruz hepimiz canı gönülden dua ediyoruz birbirimize asıl olan bu...
yaşadığımız tatsızdık gerçekten canımı sıktı...
aslı astarı olmayan şeyler yazıp tüm açıklamaları yapıp hatalı olduğu resmen ortadayken hala işi uzatması canımı sıktı okadar...
neyseki hepiniz yanımdasınız sessiz kalmadınız yapılan yanlışa...
zaten bende baktım ben boşuna çırpınıyorum bi ton şey yazıyorum negerek var dedim...
bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum dün bütün gün konuştuk zaten fazlasına gerek yok...
rabbimde gördü yapılanı sizlerde...
allah herkesin gönlüne göre versin...
biz yine devam edicez allahın izniyle dualarımıza...
inş bizim mutluluğumuzda yakındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…