Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Kızlarrr diğer topikte bi arkadaşım hayırlı zaman da hayırlı evlatlar için 500 yasine niyetlenmiş ismi Burcu okumak isteyenler okuyabilirler mi acaba??Bir tane yalnızca

Çok şükür canim güzel haberler vermişsin ben bu ara pek iyi olmadığım için giremedim ama bişey durttu kalktım bakayım diye ki iyi ki bakmışim listemiz yayınlanmış
inşallah enişte için diğer dr.lardan da aynı cevabı alır yolunuz devam edersiniz canım benim
hu huu nerdesiniz hatunlaar
Esmacım nerelerdesin canımm çok yoğunsun sanırımm Asbelove bebişim..sesin çıkmıyor merak ediyorum sizleri
Büyümeye calisiyoruz teyzesiii dua edin bize 30lu haftalarimizi görelim sağsalim hayırla kucağımiza alalim minnoslarimizi
Başlıyorum canimmmm
ewetttt Esmacım Allah nasip ederse ikizler :)) inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhh sende hep dualarımdasınn

canım ben bugün okumaya başlıyorum inşallah

Minisler ve annesi nasilsiniz bakalimmm

canım iyiyim sen nasılsın?senin bebişlerin nasıl?evde yatmaya devam demi?

ewetttt Esmacım Allah nasip ederse ikizler :)) inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhh sende hep dualarımdasınn

canım ben bugün okumaya başlıyorum inşallah

canımmm çok sevindimmm asbelove sen ikizler çok topikte RABBİM hayırlı sapğlıklı evlatlar nasip etsin
sağlıkla al kucağına yavrularını oyyyyy ne tatlı olurlar şimdiiiiiii
çok sevindimmmmmm bendeeeee ikizzz istiyorummm İNŞALLAH hayaller gerçek olurrrrrr

İKRAMAYA NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 26 ARALIK PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------500=

ESMA---------------------------------------------------500=
ASBELOVE-----------------------------------------------500=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------500=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)-----------------------500=
GAMZEYNEP----------------------------------------------500=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

Tefriciyyelerimi tamamladım canım Allah kabul etsinnn

Ayy canımm uğrayamadım kusuruma bakmaa....listemi yayınlamışsın teşekkür ediyorumm.... bu gece hemen namazını kılıp başlıyorumm okumayaa...teşekkür ederim emeğin için yarın gündz rapor için eşimin muayenesi var Z. kamile gideceğiz..yarın gece de İyi bir Beyin cerrahıyla randevumuz var inşaallah içimizi rahatlatacak doktor...yol haritamızı çizeceğiz rahat bir uyku çekmek için güzel haber verecek diye umut ediyorumm...

aminn canım Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhh

canım iyiyim sen nasılsın?senin bebişlerin nasıl?evde yatmaya devam demi?

Bizde iyiyiz sukur canım büyüyor minislerimiz şükürler olsun kızcemiz 840 oglusumuz da 740 gr olmuş inşallah daha da buyuyecekler sağlıkla hayırla kucağımiza alacağız yatıyoruz valla durmadan bi keyif bi keyif ki sorma
Yegenlerimiz nasıl bakalım annelerini üzmuyorlar dimi

Ikramayamin tefriciyelerini okudum Rabbim kabul eylesin de eşi tez zamanda sağlığına kavusup arkasından da bebisini kulaklarına alsınlar insallahhhh
Tabi esmacimi bebisimolsunu da unuturmuyum Rabbim evlatlarinizi sevmeyi gamzeynebimizin evladina saglik nasip etsin inşallah cuma saatleri hurmetine

oyyy maşallah kocaman olmuşlarrr benm bebişlerimde iyiler teyzesi salı günü kontrolümüz var bakalım belki diğer afatımda cinsiyetini gösterirde bişeyler almaya başlarız :) tabi öncelik sağlıklı olmaları :) zaman çabuk geçiyoo asbee bi bakmışız doğmuşlarr :)

Olacaklar annesi olacaklar maasallah buyuyorlar bize ilk EDF kaybı dediklerinde bu haftaları görmemiz hayal gibiydi şimdi 32lere dikti gozumuzu:)) ne güzel ay salı günü mu ne heyecan ne heyecan hergün özlemin artıyordur şimdi senin inşallah gösterir kendini de başlar alışverişler:))
Insallah tatlım inşallah sağlıkla hayırla aliriz kucaklarimiza minnaklarimizi

Allah Razı olsun Canımm dualrını kabul etsin..Eşimin şifasını en çabuk trafındna göndersin hayırlısıyla süründürmesin hiç kimseyi ve bizi hastane kapılarındaa dün gece arkadaşımızın aracılığıyla konusunda iyi bir Beyin cerrahıyla görüştük...inceledi ve Beyincik sarkmasın dan şüphelendi safhasını belirlemek için detaylı bir Mr daha çekinmesi gerektiğini söyledi...bugün Hastanedne Mr için perşembeye gün vermişler...daha sonra da işyerinden tekrar aramış ve öne aldırmış yarın çekinecek...elimiz mahkum sonuçlara göre yol alacağız..en zoru da beklemek:26::26:araştırdığımız kadarıyla eğer teşis doğruysa ve amliyat safhasındaysa....ilaç tedavisi yok kesin ameliyat olması lazımm...

Maşaallah kuzularınaaa Rabbim sağlıkla kucağına alana kadar devamını nasip etsin canımm hep duamdasınız...cinsiyet gösterecekler demek.....ne hissediyorsunn kız erkek cinsiyetleri hk...:44::44::44:

Tefriciyeleri tamamladım.rabbim kabul etsin inşallah..hepimiz zor sıkıntılı günler geçiriyoruz.en zorunda evladının kötü halini görmek bi anne icin.bazen hicc olmayacakmış gibi geliyor.kizim hep böyle kalacak hiç konusmayacak gibi..o kadar bunaliyorum ki..burda tek başıma kimsem yok.bazen isyan ediyorum.bazende geçecek diye kendime ümit..ama gerçekten coookk zor.rabbim inşallah bu günleri hep beraber en kisa sürede atlatmayı nasip etsin.

haklısın canımmm bi bakmışız geçmiş bitmiş ve hayırlısıyla bebişlerimiz kucağımız da :) inşalallh hayırlısıyla..ewe tatlım heyecanlıyım orda görmek çok garip bi duygu Asbe canım sen ne zaman hissettin bebişlerini?
Maşaallah kuzularınaaa Rabbim sağlıkla kucağına alana kadar devamını nasip etsin canımm hep duamdasınız...cinsiyet gösterecekler demek.....ne hissediyorsunn kız erkek cinsiyetleri hk...:44::44::44:

Canım zaten bitanesine %90 kız demişlerdi ama diğeri ısrarla göstermedi belki bu sefer gösterir ben öyle şunu hissediyorum diyemem ama kociş ikiside kız olucak dioon :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…