Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canım ense kalınlığı geçen hafta ölçüldü arıntılıya girdim herşey yolundaydı bakalım bu haftayı da atlatalım Allah'ın izniyle..
canım ben öyle sürekli rapor alamam bu zamana kadar bile iyi idare ettiler sanmıyorum Allah yardım eder inşallah canım da iş yerine gelir giderim :) aa bide geçen hafta ayrıntılı da bebişlerin tekine %90 kız dedi ama diğerini göremedi zıplayıp duruyodu :)
Çok şükür canim inşallah hersey yolunda gider böyle de sağlıkla hayırla kucağına alırsın minislerimizi ama nolur dikkat et plasentalari yeni yerlesiyor sakin kendini yorma ani hareketler yapma sakin ha stres yapma bu dönemler çok önemli 36yı bitirdik diye hoplayip zıplama minisler gibi:KK34: kızcemize geliyor He o kendini göstermeyen erkektir benimki de sakladı kaç hafta kendini zor gorduk şimdi de show yapıyor bicirik:KK1::KK1:
Sağol canım Allah razı olsunn... Rabbim bazen de sağlığımızla sınıyor böyle işte..inşallah tertemiz çıkar bu gece ki MR sonucumuz:KK16:

Allah kabul etsin bitmiş listemiz hayırlısıyla şifaa olur inşallah meleğimize...
ben birkaç güne yıkanacam canımm inşaallah o zaman namazını kılar başlarız okumaya...:KK16::KK16:
Canim noldu çekildi mi Mr sonucu ne zaman alacaksiniz habersiz bırakma Rabbimin izniyle iyi haberler vereceksin bize:KK16:

GAMZEYNEP İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 29 KASIM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

KIZININ KONUŞMASI İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------741=OKUDU
ESMA---------------------------------------------------739=OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------741=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------741=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=OKUDU
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=OKUDU

Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN…

Allah hepinizden razi olsun arkadaşlar.rabbim gonlunuze göre versin.kizim inşallah bu dualar sayesinde iyi olacak.esmacim bu arada liste bitince yeniden baslayacaksak kardeşimde katılmak istiyor aramıza eğer kabul ederseniz

Çok şükür canim inşallah hersey yolunda gider böyle de sağlıkla hayırla kucağına alırsın minislerimizi ama nolur dikkat et plasentalari yeni yerlesiyor sakin kendini yorma ani hareketler yapma sakin ha stres yapma bu dönemler çok önemli 36yı bitirdik diye hoplayip zıplama minisler gibi:KK34: kızcemize geliyor He o kendini göstermeyen erkektir benimki de sakladı kaç hafta kendini zor gorduk şimdi de show yapıyor bicirik:KK1::KK1:

Canim noldu çekildi mi Mr sonucu ne zaman alacaksiniz habersiz bırakma Rabbimin izniyle iyi haberler vereceksin bize:KK16:

önceki gece çekindi canım cuma akşamı sonucunu öğrenecekmiş öyle söylemişler inşaallah hayırlı haberlerle geliriz canımm..
senin miniklerin daha iyiler çok şükür Rabbim sağlıkla devamını nasip etsin inşaallah:KK16::KK16::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

önceki gece çekindi canım cuma akşamı sonucunu öğrenecekmiş öyle söylemişler inşaallah hayırlı haberlerle geliriz canımm..
senin miniklerin daha iyiler çok şükür Rabbim sağlıkla devamını nasip etsin inşaallah:KK16::KK16::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Inşallah canım inşallah Rabbimin izniyle hersey çok güzel olacak:KK16: güzel haberlerini bekliyoruz insallahhhhh
Bizim minisler çok savaşçı maasallah dualar ve Rabbimin izniyle ikisini de sağlıkla hayırla alacağız kucagimiza:KK16::KK16:

Arkadaşlar, tefriciye duasını adetliyken okumuyoruz değil mi? Ben okumuştum 5 sene evvel ama adetliyken naptım hatırlamıyorum. :26:

kızlar Mr sonucumuz çıktı beyinde ufak bir kist varmış ama doğuştan herkesde olabilen ve zararı ilaç tedaviisyle azaltılabilecek bir kist olduğunu söyledi görüştüğümüz başka bir doktor..geç saatte çıktığı için sonucu nöroloğumuza gösteremedik..Çok şükür Park,nsonla lakalı birşey yok görünüyor tabii birkaç nörologla görüşüp emin olmamaız lazımm içimiz daha Rahat Rabbim dua eden dillerinize dert göstermesin gönlünüzden geçen dualrınızı hayra çevirip kabul etsin nasip etsin inşaallah:KK16::KK16::KK16:

kızlar Mr sonucumuz çıktı beyinde ufak bir kist varmış ama doğuştan herkesde olabilen ve zararı ilaç tedaviisyle azaltılabilecek bir kist olduğunu söyledi görüştüğümüz başka bir doktor..geç saatte çıktığı için sonucu nöroloğumuza gösteremedik..Çok şükür Park,nsonla lakalı birşey yok görünüyor tabii birkaç nörologla görüşüp emin olmamaız lazımm içimiz daha Rahat Rabbim dua eden dillerinize dert göstermesin gönlünüzden geçen dualrınızı hayra çevirip kabul etsin nasip etsin inşaallah:KK16::KK16::KK16:

Cook sevindim canim.insallah daha guzel haberler alirsin gidecegin norologtanda.

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah

cok gecmiş olsun kuzum Allah korusun Allah sevdigini basından eksik etmesin amin

arkadaşlarımızdan Allah razı olsun inşallah 23. cüze geldik kızlar
mevlit kandiline kadar 1 aylık sürede cüz almak isteyenleri hatim topiğine bekliyoruz

hu huu nerdesiniz hatunlaar:KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16:
Esmacım nerelerdesin canımm çok yoğunsun sanırımm Asbelove bebişim..sesin çıkmıyor merak ediyorum sizleri

hu huu nerdesiniz hatunlaar:KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16:
Esmacım nerelerdesin canımm çok yoğunsun sanırımm Asbelove bebişim..sesin çıkmıyor merak ediyorum sizleri

burdayım canımmmm :KK16:
yoğunluktan giremiyorum geçen hafta sınavım vardı atlattım çok şükür:KK9:
mr sonuçları temiz çıkmış çokk sevindimm :KK16:
İNŞALLAH herşey böyle yolunu bulacak canımmmmm:KK52:
senin listeyşi ne zaman yayınlayalım haber bekliyorummm :KK34:

canım ense kalınlığı geçen hafta ölçüldü arıntılıya girdim herşey yolundaydı bakalım bu haftayı da atlatalım Allah'ın izniyle..
canım ben öyle sürekli rapor alamam bu zamana kadar bile iyi idare ettiler sanmıyorum Allah yardım eder inşallah canım da iş yerine gelir giderim :) aa bide geçen hafta ayrıntılı da bebişlerin tekine %90 kız dedi ama diğerini göremedi zıplayıp duruyodu :)

ecrinnn kız ikizmi kuzularrr çokkk sevindimmmm :KK52:
RABBİME binlerce şükürrr :KK16:
tefriciye okuduğumuz arkadaşra çifter çifter nasip olduuuu darısı başımızza İNŞALLAH:KK49::KK49::KK49:
çokkkkkkkkkk mutlu oldum canım arkadaşımmm ALLAHIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

doktra gittik canim benim sonuclar temiz cikti esime varikosel dedi doktor ama suan hala doktorlardayiz kesin degil benide eklerseniz sevinirim ne okumam gerekiyo soylersen ve nekadar sevinirim ..

ALLAHIM acil şifalar versin İNŞALLLAH
ekleriz tabii son bi listemiz var onu yayınlayacağım sonra liste oluşturacağım senide ekliyorum canımmm bu aralar çok yoğun olduğum için pek ilgilenemedimm ama artık burdayımmm
dualara devammm RABBİM tez vakitte bizede kuzularımızı nasip edecek İNŞALLAH

burdayım canımmmm :KK16:
yoğunluktan giremiyorum geçen hafta sınavım vardı atlattım çok şükür:KK9:
mr sonuçları temiz çıkmış çokk sevindimm :KK16:
İNŞALLAH herşey böyle yolunu bulacak canımmmmm:KK52:
senin listeyşi ne zaman yayınlayalım haber bekliyorummm :KK34:

geçmiş olsun canım sınavlarda yüksek notlar alırısn inşaallah:KK16::KK16::KK16:
sağol canımm Amin diyorum içten duana:KK16::KK16:...ben müsaitim yarın başlayalım istersen kızlar da müsait olursa..ama daha önceden de söylediğim gibi kişi başına 500 den fazla düşmeyecek şekilde ayarlayalım ki cumaya kadar bitisn kalanı ben okuyacağım kızkardeşlerim de okumak istiyor çünküü evimde kuran okunacak o güne kadar bitirelim hayırlısıylaa..yeni listemelerimize de başlarız..

geçmiş olsun canım sınavlarda yüksek notlar alırısn inşaallah:KK16::KK16::KK16:
sağol canımm Amin diyorum içten duana:KK16::KK16:...ben müsaitim yarın başlayalım istersen kızlar da müsait olursa..ama daha önceden de söylediğim gibi kişi başına 500 den fazla düşmeyecek şekilde ayarlayalım ki cumaya kadar bitisn kalanı ben okuyacağım kızkardeşlerim de okumak istiyor çünküü evimde kuran okunacak o güne kadar bitirelim hayırlısıylaa..yeni listemelerimize de başlarız..
saol canımmmm geçti gitti ama bu sene sınavlardan başımı kaldıramıyacağım :KK50:
tamam canımmm ben listedeki kızlara msj atıyım 500 er tane 3 gün içinde kesinlikle bitirsinler kalanıda birlikte okuruz cumaya kadar biter İNŞALLAHH

İKRAMAYA----------------------------------------------500=
ESMA---------------------------------------------------500=
ASBELOVE-----------------------------------------------500=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------500=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)-----------------------500=hesabı pasif
GAMZEYNEP----------------------------------------------500=

canım toplamda senle birlikte 3000 tane okumuş olacağız sende kendini bu listeye göre ayarla olurmu :KK16:
KIZLAR YENİ LİSTE 3 GÜN İÇİNDE TAMAMLIYALIM... OKUMAYA BAŞLAYANLAR HABER VERSİN YARIN LİSTEYİ YAYINLAYACAĞIM :KK34:

ecrinnn kız ikizmi kuzularrr çokkk sevindimmmm :KK52:
RABBİME binlerce şükürrr :KK16:
tefriciye okuduğumuz arkadaşra çifter çifter nasip olduuuu darısı başımızza İNŞALLAH:KK49::KK49::KK49:
çokkkkkkkkkk mutlu oldum canım arkadaşımmm ALLAHIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ewetttt Esmacım Allah nasip ederse ikizler :)) inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhh sende hep dualarımdasınn:KK16:
İKRAMAYA----------------------------------------------500=
ESMA---------------------------------------------------500=
ASBELOVE-----------------------------------------------500=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------500=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)-----------------------500=hesabı pasif
GAMZEYNEP----------------------------------------------500=

canım toplamda senle birlikte 3000 tane okumuş olacağız sende kendini bu listeye göre ayarla olurmu :KK16:
KIZLAR YENİ LİSTE 3 GÜN İÇİNDE TAMAMLIYALIM... OKUMAYA BAŞLAYANLAR HABER VERSİN YARIN LİSTEYİ YAYINLAYACAĞIM :KK34:

canım ben bugün okumaya başlıyorum inşallah :KK34:

X