Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

iyi akşamlar arkadaşlar
yarın listeyi yayınlayacağım
liste sırasına göre okunacak
1 hafta süresi var okumalarımızı 1 haftada okumayan arkadaşların tefriciyelerini ben okuyup duasını yayınlayacağım
okumaları aksatan arkadaşları listeden çıkaracağımm
sizin için bi sakıncası yoksa özelden bana tel numarasını yazabilirsiniz internete erişemediğinizde ben size haber veririm
böylelikle listeler aksamamış olur
hepimize hayırlı olsunn
hepimiz fedakarlık edip listeyi tamamlıyalımm
RABBİM birbirimize ettiğimiz duaları kabul etsin hepimizin amacı aynı dualarımızın kabul olması kimin duası kabul olur belli olmaz
bir çok arkadaşımızın duaları gerçekleşti
İNŞALLAH bizimde yakın zamanda dualarımız kabul olur
yarın liste yayınlandıktan sonra okumaya başlayabilirsiniz ..

Süpersin hayatımm.... teşekkür ederimm...benim bildirimlerim mail olarak telefonuma geldiği için özel mesaj gönderdiğinde mutlaka görürüm....hayırlı olsun yeni listemiz...topiğe sık sık yazamasam da uğrayıp bakıyorum mutlaka 2 günde bir....okunmadığı durumlarda haberim olursa ben de okuyabilirim inşaallah...bekliyorumm listenin yayınlanmasını....mesajını aldımm

yayınlıyorum canımmm
topiğimiz çok sessiz kimseler uğramıyor artık sende yalnız bırakma
sık sık uğra

İKRAMAYA NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 2 ŞUBAT PAZAR SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI İÇİN

İKRAMAYA---------------------------------------------
494=
ESMA-------------------------------------------------494=
ASBELOVE----------------------------------------------494=
ECRİNNN07(ASLI) --------------------------------------494=
GAMZEYNEP---------------------------------------------494=
ESMA_ELİF----------------------------------------------494=
TUBA(atamasının olması için )-----------------------------494=
AGUSTOS72--------------------------------------------493=
ELANOR01-------------------------------------------- 493=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

1 HAFTA İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

sevinmiştim güzel dualar yapılıyo diye ama ben topiği yeni farkettim herkesler dağılmış

canımm listeyi yayınladımm sırayla birbirimize dua edeceğizz
şimdilik topik sessiz herkesin işleri var çok sık giremiyorlarr bende sık giremiyorumm çünkü çalışıyorum hafta sonu sınavım vardı
herşey üst üste geldii ama elimden geldiğince sık girmeye çalışıyorumm
İNŞALLAH eski günlerine döner topiğimiz

sevinmiştim güzel dualar yapılıyo diye ama ben topiği yeni farkettim herkesler dağılmış
hoşgeldin canımm topiğimizde sayfalarca muhabbet olmuyor genelde herkes uğruyor liste yayınlanmışsa kendine düşeni okuyor bilgi veriyor ama genelde mutlaka uğramaya çalışıyorlar.....benim de eşimin sağlık sorunları kendi tedavim yüüznden uğrayamadım sık sık ..bu hafta da misafirlerim var kızkardeşim geliyor 2 güzel prensesiyle..sömestr tatili boyunca evde durmayacağız gezeceğiz bol bol....akşamları uğramaya açlışacağım evde olduğum müddetçe
yayınlıyorum canımmm
topiğimiz çok sessiz kimseler uğramıyor artık sende yalnız bırakma
sık sık uğra

teşekkürler tekrar canım namazını kılıp Bismillah diyerek başladık....Rabbim okuyan herkesten razı olsun ..duamızı niyetimizi kabul etsin inşaallah

merhaba arkadaşlar..
yaklaşık iki yıllık evliyim ve hiç hamile kalamadım doktoruma gore hıcbır sorunumuz yok o bıle oluruna bıraktı artık ılac bıle vermıyor duşunun. yanıp tutuşuyorum anne olma hevesiyle.. tam 4 saat once hala oldum cok güzel bır duygu ınsallah kendı cocugumunda mutluluğunu tadarım.. 313 ayetel kürsi okumamı tavsıye ettıler aranızda deneyen varmı acaba? bende dua topıgıne katılmak ıstıyorum bırıne bır faydam dokunursa ne mutlu bana

hoşbulduk :) herkes benim gibi sabahtan akşama kadar pc başında değildir tabi benim boş vaktim çok iş güç yok

hoşgeldinn canımmmm
ne güzel hiç bi probleminiz yok ALLAHIM tez vekitte sanada tattırsın anne olmayıı
bende bugün iş yerinde bi arkadaşın hamile olduğunu öğrendim onun adına çok sevindim ama içim çok yandııı
çok zor bir durum başkalarına özenmek RABBİM dayanma gücü versin
ne diyeyim buda bizim imtihanımız çok uzun sürmez İNŞALLAH
istersen senide tefriciye listesine ekliyeyim sırayla birbirimize okuyoruz kimmim duası kabul olur belli olmazz
sen listenin sonunda olacaksın sıran gelince sanada 4444 tane tefriciye okuyacağızz
belkiii dualar bitmeden hamil e kalırın

hoşbulduk :) herkes benim gibi sabahtan akşama kadar pc başında değildir tabi benim boş vaktim çok iş güç yok

bir zamanlar bende senin gibiydimm
ah ahh nerde o eski günlerrr kıymetini bill canımm
sonra benim gibi arıyorsunn iş dersler evv nete girmeye halim kalmıyor

Esmacim tefriciyyelerimi tamamladim canim Allah kabul etsin inşallah

Ekleyin benide listeye canim tam olarak ne yapicam soyleyin rabbim insallah isteyen herkese nasip eder tez zamanda

Ikramayanin tefriciyeleeini tuba bitirdi.bende 300 deyim en gec yarina bitirir haber ederim insallah..rabbim Kabul ersin

Ağzınıza yüreğinize sağlık hatunlar..ben de okuyorumm..yarına bitiririm inşaallah cuma saatine kadar....
Rabbim kabul etsinn bu zor ve sıkıntılı günlerimizde dualarınıza ihtiyacım var....

Tefriciyeyi tamamladim canim.AMA bi sorunvar.2 tane fazla okumusum.nolur biriniz gorun bunu ve 2 eksik okuyun yoksa mahvolurum vicdan azabından..bu aralar kafam o kadar dolu ki malesef hastalıklar sıkıntılar hiç bitmiyor(dalginligima gelmiş..nolur hakkınızı helal edin ve bu mesajı biriniz görün

tamam ben eksik okurum

Ekleyin benide listeye canim tam olarak ne yapicam soyleyin rabbim insallah isteyen herkese nasip eder tez zamanda

ekliyorum canım
pazar günü yeni listeyi yayınlayacağım sana nekadar tefriciye düştüğünü listeden görür ona göre okursun

ben de listeye katılmak istiyorum beni de ekleyebilirmisiniz acaba ya biraz geç kaldım biliyorum ama,kabul ederseniz çok sevinirimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…