Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

tmm kolay gelsin yalnız benim göbeği unutma:)
Ya su bebek
Fikri cikti cikali adam akilli spor yapamiorum ki. Ya varsa bi de zarari olmasn diye dusunup abartmadan yapmk zornda kaliorum sporu:KK66: sole icm rahat hoplaya ziplaya sporumu yapmayi ozledmm. Senn gobek isi bnde ayrica siknti yok:KK50:O gobek gidicek bebis gelicek:)

öyle tabi de ne biliyim canım ya hiç bişe mi yapmak istemez insan gezmek tozmak yemek içmek uyumak hiçbişe istemiyorum yarın misafirim gelcek bide daha ben ew temizlicem yemek hazırlıcamm :KK51:
Bnce havalardan o havalardan:KK66: en son hala adet olmamistn cnm sen yazismalarindan takip ediyordum nedir durum?

anladım cnm genetik inceleyen laboratuvarlar kartalda yokmuş araştırdım marmara ünivrsitesi yapıyor dedi ama istersen kocaelinede bak tabi...... cnm eğer benim eşimdende bu testleri istedilerse yani aynı testlerse 250 tuttu idrar ve kan verdi ürorad üroloji merkezinde bir sormamı istermisin?onlar birde doppler istedi o da 250 tutacak muayene ücretide 100 tl sigortalıya ben bir sorayım bugün........
cnm bizimki genetik araştırmaymış. bi bozukluk özellikle pıhtılaşma var mı diye bakılıcak. bir sürü tahlil istendiği için pahalı oluyo galiba:KK51:

kızlar merhaba, foruma yeni üye oldum.. 30 yaşındayım 1 senelik evliyim. bu zamana kadar korunduk, ben artık bebek istiyorum o yüzden geçen ay bir deneyelim dedik ama maalesef olmadı.. bu forumu inceleyince de moralim biraz bozuldu. ben hep herhangi bir sorun yoksa heralde olur diye düşünürdüm ama görüyorum ki etkileyen birsürü faktör var sanırım stres gibii:KK43: bu ay yine çalışmaları yaptık. BAT 2 eylül bakalım kısmet artık.. herkese iyi haftasonlarıı:KK66:
bende evlenmeden önce korunmayınca hemen hamile kalınıyo zannerdim ilk gece hamile kalmayayım diye telaş yapardım 2 ay korunurum diyodum sonra bir arkadaşım insanın başına ne gelceği belli olmaz ilk bebek olana kadar korunma bi tane olsun sonra korunursun dedi 2,5 aylık evliyim 2 adet geçirdim korunmuyorum ama henüz olan bişe yok Allah kimseye aratmasın tez zamanda herkese bi bebiş sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah...

kızlar iyi haftalar.
bugün kan testi yaptıracağım. gebelik için kan testini sağlık ocakları yapıyor mu?
yapılıyor canım

ya bişe sorucam ilişki sonrası benden böle pembe akıntı gelio kan gibi değil net olarak ama pembemsi bu neden olurki :KK17:

X