Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Maşallah canım ya büyür hemencik annesi endişelenmeye sen inşallah hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde kucagimiZa almakta nasip olur oglusumuz öptüm çok annnesi mis gibi de kokuyodur şimdi ohh ohhh
Sorma gülüm çok güzel bir duygu RABBİM hepşmze yaşatsın vakitlice huzurla sağlıkla:))) bazen bakıyorum bu minicik yavru büyürmü diye çok evham yaptım elif ....yanısıra zor günler atlatıyoruz eşim ameliyat olmuştu 2 ay önce şimdi adam hem burun kanamaları hem hipertansiyonla uğraşıyor sevincimizi yaşayamadık ben taburcu oldum eşim yatırıldı tekrar ameliyat oldu bizimkiler düğünle babamla uğraşırken yanıma kimse gelemedi halada yanlızım doğumda sezaryan olunca ben çok zorlandım yinede bugünümüze şükür o yüzden rabbim herşeyin hayırlısını ve sağlıklı olarak görmemizi nasip etsin.....

İnşallah canım rabbim isteyen herkese nasip etsin.. senin aceleci minik kuzunda sağlıkla büyüsün inşallah sen nasılsın yanında kimse varmı

canım benim ya bebğinizle birlikte inşallah atlatırsınız bu sıkıntılı günleri

Ayy sen yalniz misin Allahım yardimcin olsun canım benim o Minnos büyür annesi sen hiç dert sıkıntı etme leylam sen herşeyin üstesinden gelebilirsiniz eşin Suan nasıl iyi mi? Amelyatin yan etkisi mi olabilecek bir durum mu canım Allah acil şifa versin oglusunla mutlu huzurlu sıkıntısız yaşarsın inşallah canım benim

Yine mi 1 yıl dedi canım ya neden madem myomlarda zararsız mis Nie bekletiyor 6 ay uzun bnm için deseydik nasıl bir yan etkisi olurki canım tekrardan cok geçmiş olsun

sağol cnm yanlızım ama RABBİM güc veriyor inan.....eşim şimdi yine hastaneye gitti kontrolleri var ameliyattan önce bu durum yoktu muhtemelen tansiyon kaynaklı neden oluyo bilemedik hayırlısı atlatırız inşallah......

Yine mi 1 yıl dedi canım ya neden madem myomlarda zararsız mis Nie bekletiyor 6 ay uzun bnm için deseydik nasıl bir yan etkisi olurki canım tekrardan cok geçmiş olsun
Yani 1 yıl toplamda bir yıl canım yani aralıkta ameliyat oldum ya o zamana kdr koruncam o süreç içndede doğum kontrol hapı verdi

bu arada tsh yüksekti benim gebe kaldığımdaki tahlillerde ama ilk gittiğim dr hamileliktende yükselmiş olabilir onu ilaçla halledebilirz demişti şimdi drum endokrinolojiye gitmemi söledi gebelik öncesi bu kontrollerini yaptıralım gebeliğe hazırlayalım vücudu dedi bende tahlil yaptırdım sağlık ocağında ona göre giderim dedim ama normal çıktı yani 0,4-4 aralığında olması gerekirmiş benim 2,5 filan gitmicem dra sağlık ocağındaki drda gitmeisne gerek yok demiş gebeyken 4,5 filandı hamile kalınca gene yükselirse ilaç verebiliyomuş drlar netten okudumda bu konuda bilgisi olan varmı

cnm hiç fikrim yok inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…