Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar nabersiniz?
annemle babamı hacca gönderdim
ben daha doğurmadım pazartesi kontrole gitmiştim bizimki 3100grla 3300 arası olmuş sancılarım var artık. doktorum hazırlık sancıları dedibakalım bizimki ne zaman gelcek
leyloş naptın eşini. kızlaarrr hepinizden haber bekliyorum

cnm eşim bir operasyon daha geçirdi hemde ben doğum yaptığım gün sonrasında şimdi iyi çok şükür meleğimde iyi yeme kaka yapma gaz çıkarma gibi işlemlere hazırlayın kendinizi ben uykusuzluktan bittim ama gerçektende uyuyunca bile özlüyorum RABBİM hepinize tattırsın bu güzel duyguyu.....

ayyy kizlarr biz geldik minnak kizimla iyiyiz cok sukur sizleridde okudum lovelyemir seni de tebrik ederim canım benim sağlıkla büyütmeni nasip etsin Allahım
leylam pasani cok öpüyorum minik elleri ve ayaklarından nasılda miss kokar şimdi o bende kızımı özlüyorum ama dr kizar die gidemiom kontrolden önce

cnm misss gibi kokuyor hakikatten ama bizimki biraz sidikli arada o kokuda geliyor:))))) hemen üstünü değiştiriyorum ama nafile bezine bir damla yapsada koku yapıyo galiba mama takviyesinden:)seninde az kalmış cnm MAŞALLAH ....

Aaaa Ewet doğru dedin mama yüzünden olmuştur Kokuodur sütün yetmiyormu tatlım nie mama veriosn ? azmi daha çoook var bana uzun gelio hemde çok :)

Aaaa Ewet doğru dedin mama yüzünden olmuştur Kokuodur sütün yetmiyormu tatlım nie mama veriosn ? azmi daha çoook var bana uzun gelio hemde çok :)
cnm doğduğunda hastaedeki doktorumz günü dnolaa kadar mama takviye ver ddedi hafif prematüre olduğu için ....şimdi sütüm farkettimki yetmiyorda bana da dyolarki günü dolmadan seninde sütün çok gelmez ama tabi sık sık emziriyorum küçük doğduğu için mecburen mamada veriyoruz korkudan kilo alımı iyi olsun diye...

Aldi mi kilo nasıl çektikçe iner ya sıvı tuket tatlım olsun sağlıklı olsun da önemli olan o hem mama hem süt icsin Minnos:)

Yaaaa kizlaaar bir zamanlar ne konusuyorduk simdi ne konusuyorsunuz tabi ben erken ayrildim aranizdan. Leylosum gecmis olsun esin ameliyat olmus yine bir suru sikintilar atlatmissin ozelinede yazdim ama burayi bulamam diye yazmistim. Dogum yapmissin gozun aydin. Bir sene oldu biz cocuk icin biaraya geleli hatta gecti bile simdi kimimiz dogurdu kimizi hamile..

Wayy be gozlerim doldu

cnm benim birkaç arkadaş var şimdi onlardan güzel haber bekliiyoruz ne stresler yaşadık bugünümüze şükür:)eşim düzeldi çok şükür bebiş de iyi bende alışmaya çalışıyorum uykusuzluktan okeye dönüyorum ama o bile güel bir duygu:)senin meleğin nasıl annesi?

Insaallah onlarda tadar bu guzel duyguyu. Ben ilk 40 gun cok zorlandim anneligi anlamadim bebegimin tadina varamadim cok gazli bi bebekti ve durmadan agliyordu napacami bilemiyordum. Simdi de durum ayni yine gazi var ve hep agliyor ama ben alistim sanirim :) bi gazi bitsede cocugumu sevmelere agucuklar yapmalara baslasam artik cook zor boyle

annaaamm 1 sene oldu dimi yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…