Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Selam kızlar nasilsiniz bizde bekliyoruz artık sıpamız doğa diye ama zaman geçmek bilmiyor.Buarada memleketime geldim baba evi gibisi yok valla
Benim bebeğim de hep 3 hafta ileri çıkıyordu geçen gittim 1 hafta ileri çıktı doktorumuz o son aylarda dengeler demişti öylede oldu.
Leylam allah sana sabır versin canım iyi katlaniyorsun ben çoktan isyan bayragını cekerdim.

canlarım misafirler gitti eşiminde 1 hafta izni kaldı evde yani......nihayet yarın doktoruma gideceğim bakalım ne diyecek İNŞALLAH uçak için rapor verirse mersine yolcuyum bir haftaya kızkardeşimin düğününde babamı götüremiyecekler ben bakacağım RABBİM babama da tüm şifa bekleyenlerede şifa versin İNŞALLAH.......Sizler iyisiniz MAŞALLAH beklemedeyiz artık sağlıkla kucağımıza alırız İNŞALLAH ...başı lale çekiyo az kalmış cnm sağlıkla kucağına al İNŞALLAH........

SELAM ARKADAŞLAR.. 10 AĞUSTOSTA İZNE ÇIKACAĞIM İZİNDE OLAN ARKADAŞLARDA VAR YOĞUNUM BİRAZ LEYLACIM GİTTİNMİ DRA CANIM NE DEDİ DR

BİTLİ CNM DOKTORA GİTTİNMİ NE DEDİ?.....EZELCİĞİM NAPTIN ,SEVGİDEN NABER BU ARADA ,SWEET TE KAYIP:)))
gittim canım gittim
bizimki kilo almamış doktor nasıl oldu bu dedi diyetteyiz doktor bey dedim açlık tokluk şekerine tekrar bakıldı normal çıktı senin şekerin yok sadece bebek iri 36. haftayı görürsün sen dedi. diyete devammı dedim rahatsız etmiyosa devam et dedi. 32. haftada aspirini kesicez haftaya yine kontrol var
asıl haberler sende sen naptın nettin

iyi MAŞALLAH cnm herşey yolunda yani.....ben gönderdim misafirleri bugün şükür gittiler eşim evde daha ......doktorada yarın akşam gideceğim durumlar iyiyse bakalım rapor verir İNŞALLAH ta uçakla giderim mersine .....çok şükür bugün kendime geldim dinleneceğim bol bol......

kizlaarrr merhabalar kizimla ben zor zamanlar gecirsik giremedim kv kp yanina geldik halada yanlarindayiZ is guc yapmaktan kanamam oldu hastahanede yattik 2 gun sukur kizim iyi ama korkum hala gecmedi bide laf anlamaz insanlar hala benden is bekliyo cok doldum kusura bakmayin kizlar bana dua edinde kizimi saglikli kucagima alabileyim (( Leylam cok gecmis olsun sizede babanada Allah en kisa zamanda sifa versin dikkat et kendine sende.... sevgimmm sana simdiden iyi tatiller benim yerimede eglen :))))

merhaba hatunlar,uzun zaman oldu görüşmeyeli nasılsınız? üstünkörü okudum da bebişleri de anneleri de iyiymiş maşallah. bizde iyiyiz çok şükür oğlumla.iş yerinde izne çıkan çok olduğu için yoğunum ve girsem bile yazmaya fırsat bulamadım sizlere...

CANIM ÇOK DİKKAT ET KENDİNE VE KIZÇENE YORMA KENDİNİ VALLA.. TAMAM KUZUM SENİN YERİNEDE EĞLENCEM :)

sweet42 canım çok geçmiş olsun başkaları değil de insanın eşinin anlayışlı olmasi lazim.Rabbim kolaylik versin sana inşallah
Bizde oglusumla iyiyiz çarşamba akşam 8de nişan geldi perşembe doktora gittik 2 cm açılma var ve hala beklemedeyiz ağrı sancı hiçbişey yok perşembe tekrar gideceğiz kontrole bakalım ne olacak bebisimde 3.350gr olmuştu en son.hepinizi kocaman opuyoruz teyzeler

Sağlıkla gelsin oglusumuz maşallah nasılda büyümüş bir avazda dogurursuun inşallah canimmm....... Herşeyden çok eşimin anlayissizligi beni uzuyor hemde çok ama inşallah yarın gidiyorum evime bir daha gelmiycemmm görecek esimde ailesi de

keşke kıymet bilseler cnm ama nerdeeee en ufak açığı görse yüzüne vururlar insanın....benim kv çöpte gördüğü kırık bardağı içeri gelip bana soruyor bende sus işareti yapıp kızını gösterdim tabi kızın tepkisi nolmuş keyfi kırmadım ya..Benim evimde bardak kırmışlığı sorguluyor cahil....ben nasıl bakış açısına sahibim o nasıl işte ortada....ALLAHa havale et boşver gitsin...........

cnm ha gayret sağlıkla bir avazda kurtulun İNŞALLAH.....

Aynen canim Allahım versin cezalarını ben hiç affetmiycem bu halimle çok canımı yaktılar 20 gün oradaydım anneme 3 gün gönderdi eşim kendi ailesine doydu bana neler ettiler ya hepsini rabbim gördü elbet düşündüğü vardır...... Oglusumuz nasıl az kaldı leylam senin de:))))

MAŞALLAH iyi cnm pazartesi 2 kg olmuştu boyuda 42 cm di.....eylülün ilk haftası sezaryan ALLAH nasip ederse doktorumu ayarladık....toplam 4 kg aldım ben korkuyorum daha çok gelişmezse diye ilk oğlum 3900 doğdu ama bu cılız olacak sanki 6 hafta öncede iri bebek diyorlardı valla şaşkınım gerçi haftasına göre uyumlu ama şurda kaldı 5 hafta İNŞALLAH iyi gelişir sağlıklı olurlar....seninde MAŞALLAH kocaman olmuş annesi sağlıkla zamanında gelsinler İNŞALLAH.....Valla bu kv deleri takacak olsak yuvamızı yıkmamız gerek o yüzden takma kuzum boşver ALLAH bizden uzak eşlerimizden uzak sorsun hesabımızı ben bu 8 ayda 3,5 ay onların kölesi oldum resmen hemde riskli gebeliğim vardı......herşey ALLAH rızası aşağıdada eşimin rızası içindi ama işte benciller bunu görmüyor işin kötüsü bizimki gelip bize maddi açıdan da çok zarar verdi hadi beni bebeği düşünmüyosun oğlunuda düşünmüyo paragöz 1 ay sonra doğum cep bomboş malum ameliyatada bir sürü para gitti ona rağmen gelirken herkese 2,5 ay kalacam demiş tabi 3 hafta sonra kıçına baka baka gitti.....

Ayy boğmak lazım onları benim kızda cılız aman sağlığı yerinde olsun da dogunca büyür:)))))) bende daha bir çöp alamadım askerlik kredisini ödüyorum kp hiç yardım etmez ancak somursun bizi ama Allaha havale ettim hepsini kızımla bana bulasmasinlar....... İsim düşündünüz mu canim

ismi hamza olacak ALLAH izin verirse....sizin prensesin ismi ne bellimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…