Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Geçmiş olsun canım enfeksiyon başa bela.2.seker yuklemesini bence de yaptırma yediklerine dikkat et düşer hemencecik inşallah.

mrb kızlar bende 8 haftalık hamileyim geçen gün konserve Dardanel ton balığı yedim 1 küçük kutu. içime süphe düştü acaba zarar vermiş midir? bilgilendirirseniz sevinirim
Ben sürekli yiyorum canım yani ayda 4 kere falan.doktorumda bi zararı yok abartmadikca demişti. Bi sorun olmaz merak etme

ezeleren canım 10 gün erken inşallah 2.de pozitifi görürsün yilmak yok test e devam.Rabbim yüzünüzü guldursun inşallah
MegaBitli seninde güzel haberlerini aldık mutlu olduk ogluşumla.Kız kaynanan dogurduysa sende dogurursun kendine güven yeter ki

doğurmuşta bide ona sor ömründen ömür gitmiş
kızlar doktora gittim bugün sonuç göstermeye bizim kerata 1.108 gr 37 cm olmuş. doğum nasıl olcak dedim her halükarda normal doğum dedi. sadece bebek tersse doğum başlamış açılma olmamışsa bebeği kalp atışlarında veya suyunda problem olursa sezeryan yapılır bunun dışında normal doğum yapılır dedi. perine masajını sordum yırtılma olmasın diye. suni sancı verip hemen doğurtayım diye bişey yok dedi sancılarının olgunlaşmasını bekliycez dedi masaja girişmeye gerek yok dedi müdahale etmiycez dedi. eşim sancıları çekerken hep yanımda olcakmış sadece doğum anında yanımda olcakmı onada o zaman karar vercekmiş. çok iyi gidiyosun herşey iyi dedi

Arkadaşlar dün iftardan sonra kan vermeye gitcektm ama daha evden cıkmadan adet oldm inanın ne söyleyeceğimi hiç bilmiyorm çok ama çok kötüyüm doktorm bu ay bekleyeceğiz dedi bidahaki adet oldugunda gel dedi 3 tane dondurulmuş embriyomz var transfer içn ne kadar ücret istiyolar bilmiyorm maddi açıdanda zorladık kendimizi ama hakkınızda hayırlısı olsn inşallah dua edin benim için

Geçmiş olsun canım enfeksiyon başa bela.2.seker yuklemesini bence de yaptırma yediklerine dikkat et düşer hemencecik inşallah.
cnm devlette dahiliyeye gittim diyet listesi verdi gönderdi kendi doktorumuda enfeksiyon için aradım o önemli değil mutlaka burada dahiliyeye görün dedi ben gittim diyet önerildi dedim o da ne diyeti şekerin yüksek lütfen tavsiye ettiğim doktora git dedi.....gidemedim çünkü eşimde hipofiz bezinde kanamalı kist olduğunu öğrendik emar sonucunda darmadağın olduk ve hemen hemen 5 gündür evde kanamanın içinde kist olduğundan emin olamadı koskoca doçent yarın başka bir doktora gideceğiz bakalım ne diyecek kortizona başladı ve yarın ameliyat önerilirse hemen olacak galliba......RABBİM bu zor günleri atlatmakta cümlesinede bizede sabır versin ve herkese şifa versin sağlık gibisi yok ......herşey olur yeterki sağlık olsun cnm.....artık sizlere iyi haberler vermek istiyorum umarım yakındır o günler:)

Canim cok geçmiş olsun Rabbim biran önce şifa versin bu mübarek günlerde. Inşallah bütün sıkıntılarınız biter bi oh çekersiniz

ay leyloşum neler olmuş neler çok geçmiş olsun. şekerede çok dikkat et. şeker yüklemesi yaptırdım bende orda gebelik şekeri olan bi hamile vardı riskli gebe olduğum halde yattım kalktım halime şükrettim ihmal etme sakın. tekrar tekrar çok geçmiş olsun

Uzulme diycemde pek bi olmuyo ama sabir tatlim herserde vardir bir hayir oyle bakarsan uzuntun biraz gecer biraz dinlen evet hem stres yapmamaya calis bu mubarek gunlerde dualarim seninle canim benim Allahim tez zamanda melegine kvusturur insallah

çok sağol cnm sizler iyisinizdir İNŞALLAH....bebiş napıyo ?30lu haftalar başlamış MAŞALLAH...
Evet canım çok şükür son 60 gün kaldı ama zaman da geçmek bilmiyor.Ve artık bebek daha belirgin hareket ettikçe canımı yakıyor. Gece uykusu desen sabah ezanindan sonra uykuya dalabiliyorum.Ama bebisim gayet sağlıklı biran önce kucağıma almak için sabirsizlaniyorum

bana sıra gelmiyor cnm eşim ameliyata karar verdi bu ay başı olur galiba malum kv ler gelecek birde... fırsat bulursam gideceğim....dualarınızı eksik etmeyin.....

kızlar nasılsınız.....biz iyiyiz çok şükür....eşimin ameliyatı galiba ay başına kaldı gittiğimiz iki ayrı doktorda acelesi yok dedi ama eşimde başdönmesi ve başağrısı yaptığı için biraz evham yapıyoruz bu arada hipofizde kist yaygın görünen bir rahatsızlıkmış ama çoğu kişide farkına bile varmazmış bizim belirtilerden kaynaklı doktora gittiğimiz için öğrenme şansımız oldu bu arada bu rahatsızlık bebek olmamasına tek nedenmiş çünkü hormonları yöneten bir bez olduğu için meğersem etkilemiş bu durumu doktor varikosel ameliyatını boşuna olmuşsun dedi eşime ama işte her işte bir hayır varmış ALLAHa şükür bu kistlerin kötü huylu olma durumu çok nadirmiş İNŞALLAH iyi huyludur....kv gil gelecekti kaynım kızmış sizlede uğraşamam sakın gelmeyin diye.... kayınbababam hipertansiyon hastası ,kv yüksek şeker hastası ,görümcemde sık nöbet geçiren sara hastası anlayacağınız gelseler birde onlara koşturacağız diye kaynım istemedi haklı olarak.....hahaha dün eşimin yengesi aramış bana soruyo yıkılmadın ayaktasın dimi diye kadın hiç detayları bilmemesine rağmen bana acıyo valla:)))))neyse bugünümüze şükür biraz rahatladım.....sizlerde iyisinizdir İNŞALLAH....Ben bu şeker için hala gidemedim özele vlla nolacak merak ediyorum bu hafta gitmeye çalışacağım fırsatını bulursam.......

Leylacım geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda şifa verir inşallah.. bu arada çok şaşırdım ya varikoselle alakası olmamasına boşuna ameliyat olmuş demesine.. Mevlam dermansız dert vermesin.. Kv gelmemeside iyi olmuş kaça bölünceğini şaşırdın sende.. hamileliğinizin keyfini çıkarın valla bende gün sayıyorum doktora gideyim diye gidincede güzel şeyler duyarım inşallah..

sağol cnm benim.....aynen bizde çok şaşırdık üstelik hormon tahlilleride olmuştu herşey normaldi ama nedeni buymuş hatta cinsel gücü azaltır kısırlık ve iktidarsızlığa kadar götürürmüşALLAH a binlerce kez şükürler olsunki öğrendik en azından tedavisi var...sen nasılsın cnm nasıl gidiyor hazırlık?

Nasil hamile kaldiniz hangi kuru uyguladiniz hangi duayi okudunuz Allah rizasi icin soyleyin ;(

Allah dermansız dert vermesin gülüm.. canım bizim daha bi hazırlığımız yok korunmaya devam drda 8 sonra gel dedi diye drada gidemiyorum bekliyoruz bakalım Rabbim sabrımın selametini verir inşallah.. tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…