Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar ezeleren transferi olmuş bugün hepimiz dua edelim onun için İNŞALLAH bu sefer meleğine kavuşsun....
Ay inşallah bu sefer yüzünü güldürur Rabbim.
Ay bende 1 haftadır grip ile cebellesiyorum.Bütün kış boyunca hasta olma yazın ortasında hasta ol bende böyle bir enteresan insanım işte

kuzum nasilsin minnos nasil sen nasilsin ? Keyfiniz yerinde mi ? Biz dun kontrole gittik ense burun olcumumuz iyi gecti sukur sorun yok dedi dr bakalim pazartesi ogleden sonra kan testi sonucumuzu alicaz bakalim o nasil cikacak :)
cnm benim çok sevindim maşallah yiğenime .......biz pazartesi gideceğiz en son biraz kapanma olmuştu haftada ileri diye bize dikiş için ısrar etmedi doktor........iş yapmıyom öyle ufak tefek işler:)bol yatış ilaçlara devam bakalım pazartesi hem şeker testi hemde kontrol var iyi habrler veririm İNŞALLAH....

Insllh canim benim insallhh :) yat aman ben hala yatistayim yani ufak tefek seler yapiyom yoruluyom ayakta durunca seni dusunemiyorum leylm ama dikkat et prensimize iyi bak kociste sana iyi baksin :)

Insllh canim benim insallhh :) yat aman ben hala yatistayim yani ufak tefek seler yapiyom yoruluyom ayakta durunca seni dusunemiyorum leylm ama dikkat et prensimize iyi bak kociste sana iyi baksin :)
cnm ya bu hamileliğimde sanırım biraz yaşım ve yaşadığım sorunların da etkisi var ve hiç keyfim yok ,sanki bunalımdayım ufak tefek sıkıntılar bile dağ gibi büyüyor gözümde eş desen ne yapsa yaranamıyor......gerçi çokta sütten çıkma ak kaşık değilde:))))))bilmiyorum umarım geçici bir durumdur......sizler dikkat edin hormonlardanmı acep:)

al bendende o kadar herseye aliniyom her an canim darlaniyo boguluyor gibi oluyorum koca desen aynen bende o durumdayim can sikmasindan baska bir ise yaramiyo az cok biliyon tatlim sen minnosunu dusun muzik dinleyin

al bendende o kadar herseye aliniyom her an canim darlaniyo boguluyor gibi oluyorum koca desen aynen bende o durumdayim can sikmasindan baska bir ise yaramiyo az cok biliyon tatlim sen minnosunu dusun muzik dinleyin
sorma kuzum dün sabah kalktım açtım ahmet kayayı çok iyi geldi aslında aklıma gelmemişti müzik dinlemek hakikatten o gün çok rahattım ben en iyisi müzik dinleyeyim ruhun gıdası ne de olsa sende takma kuzum böyle gelmiş böyle gidecek değil geçecek bu günlerde.......

Insallah canim insallah dua ediyorum bol bol uzerimden ceksinler ellerini diye bebegime odaklanmak istiyorum sadece..... Evet iyice muzik dinle bebis annesi mutsuzken oda mutsuz seninki artik herseyi hissediyo tatlim bide hava nasil bilmiyorum ama balkona cik ayaklarini uzatacak sekilde esine sole bisi ayarlasin cocuk sesleri temiz hava cok iyi gelicek sana bunuda dene tatlim

Merhaba kızlar işlerim çok yoğun giremiyorum hiç nete nasılsınız?

ezelin tarnsferi olmuş rabbim yüzünü güldürsün inşallah bende geçen hafta çok hastayudım üşütmüşüm dra gidip antibiyotik içmeden geçmedi

geçmiş olsun cnm.....şimdi iyisindir İNŞALLAH.....KİMSECİKLER YOK BU ARA:)

Selam güzel hamişler biz de pek giremiyoruz topige malum gittikçe agirlastik doktor bebek doğum kanalına girmiş dedi.kilomuzda 1.600g olmuş Bugunlerinizin kıymetini bilin artık ağrı ve sancılardan uyku haram oldu bize ama değer mi sonuna kadar değer.
Inşallah ezelin güzel haberlerini de alırız şimdilik kendinize iyi bakin öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…