Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah cnm....takdir ALLAHın valla ikilemde kalmak ne zor şeymiş.....sen ne yaptın cnm meleğin nasıl?
bugün doktora gittik canım. 728gr olmuş yeni ultrason almışlar galiba doktor 3 boyutlu görüntüsü verdi ama siyah beyaz ekranda renkli renkli gördük babasıyla beraber burnu harbi güzelmişbabasına benziyo galibainsülin direnci için olan ilacı kesti kalsiyum ve magnezyum başladık. benim canım çıkıyo ama adam yürüyüş yap diyo yaw napcas harekete devam

MAŞALLAH kuzumuza sanada dedilermi iri bebek diye....hatta bana yanına sende şeker var kesin dedi

MAŞALLAH kuzumuza sanada dedilermi iri bebek diye....hatta bana yanına sende şeker var kesin dedi
yoo bişey demedi hatta ben sordum şeker yüklemesi ne zaman yapcaz dedim 24. haftadan sonra dedi 3 hafta sonra gitcem o zaman yapılır heralde. benim kociş 6kg doğmuş korkuyorum leyloş

yoo bişey demedi hatta ben sordum şeker yüklemesi ne zaman yapcaz dedim 24. haftadan sonra dedi 3 hafta sonra gitcem o zaman yapılır heralde. benim kociş 6kg doğmuş korkuyorum leyloş
ooooooo ALLAH yardımcın olsun benim doktorda babaya bakıp yorum yapıyo.....seninkide mutlaka 4 üstü gelir........komşumun gürbüzz bir oğlu var MAŞALLAH 5,5 kilo doğmuş şimdi8 aylık sağlıklı bir çocuk.......benimde oğlum 3,900 doğdu

hiç bilmiyorum yaa dün doktora söyliycekler listemde vardı bu keratayı görünce unuttum ya ay 6 yı bulursa kesin sezaryen olurkayınvalidem 1 ay emzirmiş doktorlar bıraktırmış40 günlük fotosu var mübarek 1 yaşında gibi

Hayırlı kandiller kızlar inşallah bu mübarek günde ettiginiz tüm dualar kabul olur.Ben bugün devlet hastanesine gittim. Artık kaburgalarim çok agriyor ve topuklarimdan bacaklarima doğru çekilmeler başladı. Magnezyum yazdirdim inş geçer. Ben bugun 28+3 günlük sat a göre ama ultrason a göre 30+6 çıktı. Bayagi önde gidiyor erken doğum olur yada iri bebek diye sezeryan olur diye korkuyorum inşallah korkularimi yasatmasin Rabbim bana

herkese merhabaaaa arkadaşlar dün yumurtalarım toplandı haber bekliyorum merkezden 16 tane yumurta toplamışlar inş emeklermz boşa cıkmaz dua edın bana
Ooooooo masallah canim benim 3 5 gune cagirirlar tatlim ayy insallah stres yapma simdiden melegin gelicek evde oturdinlen bol bol dua et canim benim bebisini dusun guzel anne :)

Ooooooo masallah canim benim 3 5 gune cagirirlar tatlim ayy insallah stres yapma simdiden melegin gelicek evde oturdinlen bol bol dua et canim benim bebisini dusun guzel anne :)
saol canm perşembe günü olacak büyük ihtimalle ewde dinlenemiyorum ama ne yazıkki dün toplama işleminden sonra cok ağrım oldu halada cok war we ben işteyim ne yazıkki

saol canm perşembe günü olacak büyük ihtimalle ewde dinlenemiyorum ama ne yazıkki dün toplama işleminden sonra cok ağrım oldu halada cok war we ben işteyim ne yazıkki
Oluyomus canim ole benim eltim ocak ayinda yaptirdi tup bebek toplamadan sonra senden de tahliller istedimi dr un canim yumurtaliktan yumos topladilar zor bir surec Allahim yardim etsin insallah sana bitanem ananas ye transferden sonra gunde 1 2 dilim tutunmaya yardimci oluyomus tatlim bide kabak cekirdegi :)

Canım nasılsın bende ertesi güne işe gelmiştim benimde ağrım ilk gün oldu sonra kesildi şükür...bu arada merkezden aradılar mı kaç tane döllenmiş diye

Canım nasılsın bende ertesi güne işe gelmiştim benimde ağrım ilk gün oldu sonra kesildi şükür...bu arada merkezden aradılar mı kaç tane döllenmiş diye
iyiyim artık canım cok şükür cok ağrım oldu ertesi gün ama merkezden de aradılar 6 tane döllenmiş şimdi transfer için haber bekliorum kuzum

iyiyim artık canım cok şükür cok ağrım oldu ertesi gün ama merkezden de aradılar 6 tane döllenmiş şimdi transfer için haber bekliorum kuzum
Hadi gözün aydın canım hayırlısıyla inşallah sağlıklı embriyoların olacak ve tutacak sıra sende sonra bende :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…