Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

CANIM dualarmızdasın inşallah çok güzel sonuçlar alıp bebelerini kucağına alacağın günleri görürüz..

iyiyim cnm saol puregon kullanıyorum canm pazartesi 12 mm di bugun kontrolum war tekrar bakalım cok heyecanlıyımm :) sen nasılsın
iyiyim bende canım bu ay kısmetse transfere gidicem bende adeti bekliyorum...hadi az kalmış sona inşallah güzel olucak kaç tane yum var sende???

iyiyim bende canım bu ay kısmetse transfere gidicem bende adeti bekliyorum...hadi az kalmış sona inşallah güzel olucak kaç tane yum var sende???
inşallah güzel snuçlar alırz canm tam sayısını söylemedi daha canm bugun söyler aşağı yukarı 8-9 su an sanırım siz dondurmuşmuydunz cnm

inşallah güzel snuçlar alırz canm tam sayısını söylemedi daha canm bugun söyler aşağı yukarı 8-9 su an sanırım siz dondurmuşmuydunz cnm
evet canım benim ohss olmam sebebiyle transfer olmamıştı bende biraz ara vermek istedim...pko ve 8 9 tane o zaman doktorun temkinli gidiyor? sen nerede yaptırıyorsun ne kadara mal oldu canım?

evet canım benim ohss olmam sebebiyle transfer olmamıştı bende biraz ara vermek istedim...pko ve 8 9 tane o zaman doktorun temkinli gidiyor? sen nerede yaptırıyorsun ne kadara mal oldu canım?
hmmm ohss oldugunda yumurta toplama yapıolarmı yani bende cok korktum ondan ama doktorum temkinli galiba ewe iğnenn dozunu cok güzel ayarlamşz dedi ankaradaym ben hrs de yapcaz cnm inşallah bişe sorcam bide dondrma işlemi için ne kadar ücret alıolar

Canım senin güzel yum sayın allahın izniyle olmazsın temkinli imiş doktorun...benim dondurma işleminde de 1300 para aldılar ayrıca transferde de 2500 alacaklar...merkeze de 4500 vermiştim...senin ne kadar merkez ve ilaçlar

hmm walla benim ilaçlarla beraber 5 bucugu bulacak sanırım sen 4500 ne için werdin 2500 ne anlamadımki toplama işlemi için mi o kadar para aldılar

hmm walla benim ilaçlarla beraber 5 bucugu bulacak sanırım sen 4500 ne için werdin 2500 ne anlamadımki toplama işlemi için mi o kadar para aldılar
4500 tl yi toplama ve tedavi iiçin vedim dondurucaz dediler onun içinde 1300 verdim...bu ay kısmetse transfer olacak onun içinde 2500 istiyorlar...ilaçlara da 1300 verdim anlayacağın benim ki çok maliyetli oldu malesef birde hastanede yattım ohss için 2000 de ona verdim battı balık hesabı oldu benimki

kıyamam ya canım olsun bebiş gelsinde giden para olsun ilaç ne kullandın 1300 tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…