Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

nerdesin tatlım nasılsınız bebişle:)
bebis enson carsamba iyiydi sukurler olsun kuzum bulantim bu hafta biraz daha hafifledi cok sukur insallah sorunsuz sikintisiz gecer diye dua ediyorum fazla hareket etmiyorum temizlik hak getire yapamiyorum :) ....... Senin nasil tatlim daha iyimisin kalkma kanepeye yerles esin yapar sen bisiycik yapma

cnm down sendromu olan bebeklerde bazı rahim ölçüleri plesanta ve adını hatırlamadığım çok bir kaç ölçüme baktı doktor ve bana çokkk olumlu konuştu İNŞALLAH seninde yarın duyacakların seni sevindirecek RABBİM yar ve yardımcımız olsun meleklerimizi korusun yarın mutlaka yaz sonucunu....

kramplar kalmadı cnm benim...şükür kendimi dinlediğimde geçen haftalara oranla çok iyiyim .......İNŞALLAH sağlıkla zamanında gelsinler cnm.....

hiç bişey söylemiyolarki. karnım morluk dolu iğne yüzünden insan bi bakar herşeyi ben söyledim şu şu tahlilleri yaptım şu iğneyi kullanıyorum falan diyezaten normal gebe olmadığım için hemen bişeyler yapmak istiyolar. yeni doktorda telefon numarasını verdi eşim bütün doktorlarda sana numara vermeye ne kadar hevesliler dedinormal gebe değilimde ondan dedim inşallah bu sefer iki kelam ederler

Daha da iyi olacaksin leylam sen yeterki yorma kendi bebis seni dusunup annecim yorma kendini sinyali vermisss....... Ay hamis kalincada acaba nasil iyimi kafamda deli sorularla ugrasiyorum surekli onu merak ediyorum Allahima emanet melegim insallah saglikli hayirli eli ayagi duzgun evlatlarimiz olur hic rahat olamiyorum hep aklim onda benimde ilkini kaybedince bunada bisi olcak yine kaybedicem diye cok korkuyorum :'(

Canim sende pihtilasma sorunumu var ? Her haftami gidiyosun dr a bide demissin ya bebisin kafasi buyuk die oluyoki benim kuzeniminde kafasi buyuk ama zehir gibi masallah bu dr korkutmayi seviyolar sanirim sen icini ferah tut emi sorularinla bunalt onlari

aynen öyle oluyo canım. etrafımdaki herkes hazırlık yapmamı bekliyo bi durun ya diyorum bi durun doğsun bi herşeyi olur dünyaya gelip kim çıplak kalmış kiamcamın kızıda demezmi en iyisini yapıyosun bizim bi arkadaşın bebeği doğumda öldü diye içimden bi heh afferin buda bana söylencek laf şimdi dedim

ewt canım pıhtılaşma var. her hafa gitmiyorum önceden iki haftada birdi yaşıyomu diye bakmak için hani hissetmiyosun yao yüzden sonra rutin kontrollere döndük yine iki haftada bi oluyomuş oda. sonra 5 hafta sonra giittim verdiğim en uzun araydı. bizim sorun ense kalınlığıydı canım down sendromu belirtisiymiş ben bütün testleri reddetim o yüzden kakukiye gönderdiler ordada bebeğin eşinden parça alalım dediler onuda reddetim. yarında ayrıntılı var işte...

cnm benimki de koca kafalıymış içini rahatlasın ......ama herşey normal dedi İNŞALLAH öyledir ....ayrıntılıda doktor hiç susmuyor kuzum......sürekli sana her uzvuyla ilgili bilgi veriyor ......kafası kalbi kordon su kesesi senin rahim kalınlığın daha hatırlayamadığım herşey ve sonuna mutlaka normal yada değil diye ekliyor zaten yanında asistanına not tutturuyor o yüzden için rahat olsun perinatoloji uzmanı çünkü ve sana dosya verecek içindede durumunla ilgili notlar düşülecek .....RABBİM herşeyi sorunsuz içimizi rahatlatacak şekilde kılsın.....İNŞALLAH herşey yolunda gidecek kafanı yorma nolur.....NASİP....

Sağol cnm benim......aynı kuzum inan hepimiz aynı sorularla boğuşuyoruz her sabah tekmeyle uyandıran meleğim bu sabah çıt çıkarmadı nasıl kalktım nasıl dolaba koşup çikolata yedim uzandım başladı kıpraşmaya artık paranoyak olacağız bizde kendimize yapmayalım bunu artık yaaa......kızıyom hepimize ........onlar sağlıkla gelecek dünyaya....daha önce özlem duyanlardandık, RABBİM onlarada hayırlı sağlıklı evlatlar versin İNŞALLAH....şimdide korkularla doluyuz ve tam tadını çıkaralım diyoruz başka şeyler işte sınav hiç bitmiyor.......tevekkül en güzeli....hepimiz RABBİMİZ e sığınıyoruz onun merhameti sonsuzdur hepimize yar ve yardımcı olsun İNŞALLAH....

Aynen kuzenin birazcik bos konusabilmis ama olsun insallah saglikli bir sekilde alicaz bitanem ben oyle umut ediyorum insallah hepimizin korkulari yersiz cikacak insallah hazirlik evet ya son zamanlara kalmali bende ole dusunuyorum :)

Sen icini ferah tut insallah bebisin saglikla dogacak bisi olmuycak ayy sakin esinden parca aldirtma aman tehlikelidir o aman Allah korusun..... Diger hicbir testi yaptirmadinmi canim ? Insallah yarin cok guzel haberlerle geleceksin insallah bebeklerimiz saglikli bir sekilde kucaklarimizza alip buyutucez insallah

Aminn bir tanem insallah Allahim hepimizin yardimcisi olsun hepimizin saglikla kucagimiza alip buyutucewz insallah olmayanlarada en kisa zamanda versin nasip etsin insallahhh

Aynen kuzenin birazcik bos konusabilmis ama olsun insallah saglikli bir sekilde alicaz bitanem ben oyle umut ediyorum insallah hepimizin korkulari yersiz cikacak insallah hazirlik evet ya son zamanlara kalmali bende ole dusunuyorum :)
inşallah canım ya. yok şekerim ben ne ikili ne üçlü bişeycik yaptırmadım. ensesi kalın çıkınca doktorum ben bu sorumluluğu tek başıma yüklenemem dedi kanuniye sevk etti. ordaki doktor parça alalım dedi yok istemem dedim o zaman ayrıntılıya gel ama down sendromlu çocukların %50si ultrasonda normal görünür ultrason normal diye sağlıklı doğacağının garantisi yok dedi tamam dedim çıktım kim garanti verebilir ki?

yani kimse bunun garantisini veremez Allah bilir... O ne demekmis sendromlularin %50 si normal demekte neymis ille sinirleri yipratmaya calisiyolar hakkinda hayirlisi olsun bitanem seni tebrik ediyorum cok cesaretli davranmissin Allahim yardimcin olsun insallah empati bile kuramiyorum suan seninle tatlim insallah oglusun saglikli bence ben ole hissediyorum cunku fotolari cok gusel minnosun :)

Cnm mide bulantın azalmış ne güzel kilo aldınmı?

kız ben hiç foto koymadım ki

Cnm mide bulantın azalmış ne güzel kilo aldınmı?
leyloş ya ben yarım kilo vermiş nasıl oldu onuda bilmiyom korkmak lazımmı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…