Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhaba kizlar ben de yeni anne adaylarindanim :) daha keseyi gormedik pazartesi gormeye gidicem ama bugun bel agrim var ve sanki rahime bi baski oluyor .sizce normalmi boyle seyler yasadinizmi

Merhaba kizlar ben de yeni anne adaylarindanim :) daha keseyi gormedik pazartesi gormeye gidicem ama bugun bel agrim var ve sanki rahime bi baski oluyor .sizce normalmi boyle seyler yasadinizmi
cnm doktora söyle mutlaka ilk haftalarda normal ama belirtmende fayda var RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin mutlaka bol su iç:)

canımm iyiyim çok sağol sen nasılsın? sizi takipteyim lakin çok katılamıyorum :)

benimd eçok yakın bi arkdaşım 3.hamile bebeğin kalbi delik demiş dr Rabbim muhafaza etsin şimdi başka drları gezio
Ayyy Allahim saglikli sihatli evlatlar versin arkadasinada sabir versin Allahim ama burda bi komsununda oleymiste suan bebis 4 aylik kapaniyo delik insallah arkadasininda duzelir ve saglikli bir sekilde yavrusunu alir kucagina stresten uzak dursun bebis daha cok uzulur ....... Bende pek giremiyorum canim biraz uzak kaldim herseyden kanepeye yapistim kalkmaya korkuyorum cok sukur simdilik bir sorun yok ama hep endiseliyim cok korkuyorummm cook insallah seninde tedavin bitsinde hemencik gelsin melegin kuzum :)

AMİN CANIM..
İnşallah kuzum ya ekimde gitcektim ama ağustosta gitcem :) dr şubatta gittiğimde 8 ay sonra gelceksin demişti yanlış anlamışım 8.ay dediniz derim artık bakalım içim ne alemmmm

sende korkma canım Rabbim muhafaza etsin inşallah

ALLAH iyiliğini versin:)))))))))))))
ay ne bilim ben hiç kilo almadım ki bide vermeye başlarsam eyvah dedimdi. ama o 500 gr nereye gittiyse geri gelmiş

iyiyim cnm saol bende gtcem ewet 2 bucukta randewum pıhtılaşma için test yaptrmayı düşünüyorum
canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

kızlar ayrıntılıya gittim bugün. bi sorun çıkmadı şükür bu seferde burnu çok güzel demezler mihey ya rabbim hey
kaç kere uyardılar down sendromu ultrasonda belli olmaz diye kaç kere "biliyorum tamam" dedim bilmiyorum

Amin insallah sanki neden bu kadar uzun korunma veriyolarda ama belki sonra sikinti olur die benim eltim tup bebek yaptirdi 8.haftasinda miyom cikti bebege bisi olur die hep kontrol altinda belki dr yine olusur die korun dio sana

çok şükür cnm sen önceki söylenenlerin hepsini sil kafandan resetle kendini:)))MAŞALLAH kuuzumuza hepsi sağlıklı olacak İNŞALLAH.....

masallah size hic bozma moralini bebis guzelcene buyuyo bir sikintida yok insallah ayy yerler onun burnunu :)

Amin insallah sanki neden bu kadar uzun korunma veriyolarda ama belki sonra sikinti olur die benim eltim tup bebek yaptirdi 8.haftasinda miyom cikti bebege bisi olur die hep kontrol altinda belki dr yine olusur die korun dio sana
heralde rahim taşımaz iyice toparlansın diyemi artık hiç bilmiyorum ki canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…