Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm eşimin ameliyat öncesi morfolojisi %1 di ve her testte hiç yükselmedi anlayacağın mutlaka ürologa gidin....

amin cnm ........nasılsın?

çok şükür canım,iyi diyelim iyi olsun. benimde bu aralar eşimle maddi problemlerimiz var.bana göre çok gereksiz ama ona göre kesin olması gereken harcamalar varmış ve kim galip gelecek bilemiyorum. neyse bugün doktor randevum var,bebeğimi göreceğim için hiç bunları takmıyor ve heyacanımı yaşamaya çalışıyorum.ufak ufak hareketlenmeye de başladı sıpam. çok güzel bir duyguymuş. ALLAH ım tüm isteyen arkadaşlarıma yaşatsın tez zamanda sen nasılsın?

bende iyiyim cnm aynı problem maddi olarak bizdede var ama gittiği yer belli sağolsun kv ler((ne diyelim sağlık olsun bizler bebelere odaklanıyoruz unutuyoruz şükür .......en kısa zamanda isteyenlerede RABBİM nasip etsin bu güzel günlerin keyfini çıkaralım elbette.....benimde bu hafta randevu :)

ya biz burada yardım masasıyız bi birimin ve şirket elemanyz bizim burda gerekli olmadığımızı düşünüyolar ona karar wereceklr işte

cnm şurda kalmış 3 ay bu kadar dip köşe bucak yapma bence bebişi düşün ALLAH korusun birileri yokmu yardıma gelecek yakın olsaydık keşke:))))
Canim yok yakinimda kimseler.Ben zaten doğuma memlekete gideceğim. Oyüzden erken basladim.Ramazanda giden gelen çok oluyor. Malum insanlar hamile demez dedikodu yapmaya yer arıyorlar pis demesinler arkamdan zaten eşim sağolsun o yardım ediyor allah razı olsun.

Oh iyi etmissin canım. Hep alttan alınca hep üste çıkıyor insanlar.Eltin varsa gitsin onun yanına sende düğüne git bol bol eylen çatlasin onlarda

The Calender canım ben 3lü test yaptırdım down sendromu çıktı, ayrıntılı ya girdim kafasında genişleme var dediler.ama hiç biri umrumda değil o benim bebeğim.NNe olursa olsun onu en çok seven yine ben olacağım. Birkere bile su aldırmayı düşünmedim.Bebeğimi Rabbim e emanet ettim.Allah yardımcımız olsun inş.

bu forumda hangi hamileye rastladıysam hepsine bişey diyolar yaaa

aynı kuzum ikilide yaştan düşük risk dediler zaten bir buçuk ay kanamayla boğuştum bende takmıyorum kafaya Herkese bişey dediler yuh .........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…