Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

böyle zamanda güvendiğin insan bile bulmak zor hele doktorsa seninle üzülüp seninle gülüyorsa işte budur...insan gibi insanmış öyleyse hiç bırakma bence....
burda olduğum sürece ona gitcem inşallah. meğer bizim hatun Acıbademin doktoruymuş oraya geliyim dedim burası daha yakın değilmi niye uğraşcanki dedi hem orası pahalı diyo bizim bu tahliller için sakın özelde yaptırma dedi birinizinki 2 milyar ne gerek var bağcılarda yapıyolar orda yaptır dedi doğuma siz girin dedim ben pahalıyım cnm dedi bana yaaa kendi girince 2 millarmış bide hastane parası ohhhhh

vallahi helal o doktora ama çok tatlı yaaaaa

Canım hamilesin galiba Allah nazardan korusun uzun ömürlü etsin. Doktorun kim hangi hastane bende istanbuldaym
yok cnm benim bebeğimin kalbi durdu. ilaçla düşürdüm sonra içerde ki parçalar düşmeyince geçen hafta pazartesi vakum yapıldı ben esenyurttayım doktorum Gülperi Polat uzman tıpta. ama bakırköy acıbadem aile hastanesi var oranın resmi doktoruymuş kendisi. bide yine bakırköyde uzmanlar tıp var ordada hasta bakıyomuş tavsiye ederim kendisini:)

anladım cnm daha önce test yapmışmıydı peki....şöyle söyleyeyim bizim bu düşüklerin genelde yani % 95 ini sperm morfolojisinden kaynaklandığını çok azının rahim tarafından atıldığını yani kadından kaynaklandığını duymuştum ne kadar doğru biilemiyorum tabiii......

eşimden istediği testlerle benden istediği testler aynı. spermiogram dışında bi test istemedi. adamda bi sorun yok demişti hatta. netten biraz araştırdım anne karnında kalp durmasının sebeplerinden biri pıhtılaşmaymış. verdiği testleri araştırdım pıhtılaşma üstüne. bide düşük için iki ilacı kendi yerleştirdi septum varmış onun içinde hsg istedi

hsg yi çektirir çektirmez yine hamiş kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın inşallah ....aslında her şeyi kafaya takmamak en güzel tedavi......

canım senin düşüğün çok yeniymiş eşini ikna et arayı açma kimse evlat hasreti çekmesin istiyorum esenyurttamı ikamet ediyorsun doktor tavsiyesi çok iyi oldu canım benimde her şeyim normal görünüyor eşiminde yalnız morfoloji biraz düşük fakat dr normal yoldan hamile kalabilmeniz lazım diyor benim aklıma takılan hsg filmi onu yaptırmadım doktora sormuştum düşük yapan bir insanın tüplerinde tıkanıklık olabilirmi diye yüzde 99 olmaz demişti bunuda duyunca gerek yok diye düşünmüştüm ama düşükten sonra 9 ay oldu bekliyorum toplamda 3 senedir bekliyoruz hasılı hsg yaptırsammı diye içim içimi kemiriyor

cnm ben hamile kaldım düştü 3 ay sonra tekrar hamile kaldım oda düştü o yüzden bekleyelim diyoruz. üst üste olunca hem duygusal açıdan hemde bedenen zorladı beni bide vakum yapıldı. iyiyim ama hala yorgunum bu ay zaten bekliycez o yüzden beklemek istiyoruz cnm benim hsg filminin sebebi tekrarlayan düşük bide doktorum düşük için ilaç koyarken septum var dedi zaten o septumdan sonra hsg istedi yoksa hsg çekilmeyecekti

yaşım 37 tatlım erken evlilikti ilki o yüzdende bilinçsizce beraber büyüdük:)bunu erken evlenenler yanlış anlamasın ben çok gözü kapalı ezik pısırık bir tiptim yani bilinçsizdim:)
Sen mi ezik ve pisirik? Potansiyelimin farkina varamamissindir bence sadece

Kızlar bugün çok araştırdım. Preseed jel varmış.kullanip yüzde 80i ilk ayında hamile kalmış. Eşinde sorun olanlar da daha etkiliymis. Çünkü siperm e hizlilik falan sagliyormus. Bu sitede tanıştığım hamile B8 arkadaş banada gönderdi. Adetim olduktan sonra ovulasyon testi ile beraber uygulayacagim.ins ilk denemede ise yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…