Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım miyomlardanmıymış ağrı gerçekten.. büyüyomu acaba çünkü bana dr 2 cmden 6 cm çıksa çok ağrılı ve ağır bi gebelik geçirirsin seninki zaten 8 cm demişti iyikide gebelikten önce soğan sularını içmişsin hee.. inşallah büyümezde ağrın sızın olmaz..

seni unuturmuyuz hiç ne zaman başlayacaksın bebek hazırlığına daha var değilmi?
ctesi dra gidicem bakalım ne dicek bana ameliyattın ertesi gün 6 ay dedi 1 ay sonra kontrole gittiğimde 1 sene dedi ctesi kontrole gitcem bakalım fikri değişcekmi merak ediyorum ama okuduğum kadarıyla rahim toparlanmadan gebe kalınırsa düşük riski oluyomuş ve rahim ancak 1 yılda toparlanıyomuş sanırım dr riske atmak istemio rahim yapısı bozulmasın diye

bana son gittiğimde doktor ağrıların miyomdan olabilir dedi kese etrafında da kanama gözükmeyince peki kanama diye sordum o da olabilir dedi....ama 10 gündür ağrı kalmadı şükür .....büyümüşmü son kontrolde bişey demedi ama 5 haftalıkken miyomu ölçtü 2 cm dedi bakalım perşembe gideceğim neymiş öğreneceğim....birde benim doğum ALLAH izin verirse İNŞALLAH sezeryan acaba aynı ameliyatta miyomuda alabilirmi diye soracağım.....senin bence 6 ay yeterli cnm rahimi eskiler pekmeze benzetirlermiş parmağını sürünce dağılır sonra hemen toparlanır derler okadar uzamaz İNŞALLAH

ay ağzın bal yesin canım yaa inşallah arkadaşım inşallah... benden önce sezeryandan çıkan bi kadın varmış onun miyomunu almış dr doğumdan sonra hemde ikizdi bebekleri.. ama benim dr sezeryan kanamalı bi ameliyat olduğu için ben almıyorum demişti ama benim dr ilk başta herşeyin olumlu olumsuz hepsini anlatıyo ama sonra gidişata göre karar veriyo sanırım..

SENİNDE AĞZINDAN BAL DAMLIYO DUR BAKALIM BENİM DOKTOR NE DİYECEK:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…