Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ben harfleri falan birleştrmeyi biraz biliyorum bazen öyle yapıyorum internetten açıyorum bende takip etmeye çalışıyorum
ya aslına bakarsan geçen yaz tevcitli başladık ve kurana geçmiştikki ben buraya geldim bakarada yım hala yani hatim edemedim ama yasin okudum hani meryem okudum yalnızca çok uzun sürüyo işte intden deneyeyim bu sefer....

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim ezeleren ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1---ezeleren(gülbeyaz)--------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)1225-OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1225
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

Ben geçmişi yeni okudum 2 günde ne güzel haberle yazılmış topiğe yaa leyloşum çok duygulandım çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.. Darısı başımıza Allahım tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin.. benide unutmayın dualarınızda.. Bizi bırakma emi hamile kalan gidiyo sen gitme olurmu?

Ben geçmişi yeni okudum 2 günde ne güzel haberle yazılmış topiğe yaa leyloşum çok duygulandım çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.. Darısı başımıza Allahım tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin.. benide unutmayın dualarınızda.. Bizi bırakma emi hamile kalan gidiyo sen gitme olurmu?
cnm benim siz<leri almadan bir yere gitmem hepimiz hamiş olup başka topik açacağız:))))RABBİM en kısa zamanda sizede nasip etsin İNŞALLAH....

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim @@ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1---ezeleren(gülbeyaz)--------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1125---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1874
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2000---OKUNDU
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

DOKTOR NE DEDİ CNM?
çok yoğunlardı canım baya beklettiler üç tane normal doğum yaptırmış bu gün yumurta çatlamışmı diye muayne etti güzel haber alırsın inşaAllah dedi aaaaaaaa bu arada yanlış anlamışım sağdan yumurtlamışım ben hani kramp sağdan girdi demiştim ya:))
adet olursan beni ara dedi

X