Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım neden iğne oldun dr mu uygun görüyor senmi istiyorsun yani çatlamıyormu?ne tuhaf sağdan hissetmemiz ne oluyor acaba orda
yani şöyle aslında çatlıo ama çatladığı anı bilmek için yaptı canım iğneyi bende istedim zaten yapmasını cumartesi iğneyi yapmştı pazartesi çağrmıştı bakmak için çatlamş dedi işte

1 yıl kısa bi zaman gibi gelmio artık bana hayırlısı ama ne diyim
canım üç yılı geride bırakınca nasıl kısa geliyor bana bir bilsen inşaAllah sen beklemeyeceksin bu kadar dualar hürmetine ben hep ediyorum leylamız hamile oldu inşaAllah bizde olacağız umut ve dua çok önemli

günaydın ,nasılsınız? polyannacığım 500 ayetim kaldı ama dün akşamda okuyamadım.koltukda sızıp kalmışım.bugün gün içerisinde namazların peşine tamamlamayı düşünüyorum.

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim @@ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1---------ezeleren(gülbeyaz)-9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
2--------polyanna23(leyla) fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3----------sweet42(elif)fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----------moonserose-------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5----------yasuyasu(aişe elif)fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2500
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

günaydın ,nasılsınız? polyannacığım 500 ayetim kaldı ama dün akşamda okuyamadım.koltukda sızıp kalmışım.bugün gün içerisinde namazların peşine tamamlamayı düşünüyorum.
cnm tamda aklımdan sen geçiyordun biz iyiyiz kuzum sen nasılsın bu arada senin ismimn neydi cnm?

bu arada arkadaşlar fetva sayfasından okudugumuz bu fetih suresi ve ayetel kürsünün abdestsin okunabilir mi bilgisini ararken su yazıyı buldum dioki eğer Kuranı Kerimi elinize almadan ezberden okursanız bir sakıncası yoktur ama Kuranı Kerim elinizdeyken okuyamazsınız.. tabi abdestli okumak çok daha güzel ben bu yüzden okuyamamıştım ewde okuduğumda yetişmez die düşünmüştüm şimdi okuyacağım

tmm kuzum benim bitti kızları bekliyorum sonrada dua bölümünde ayetel kürsi ile el mucib okuruz İNŞALLAH...

ben çıkıyorum canlarım hazırlanayım yavaş yavaş moralli kalın iyi bir gün geçirin mutlu etki mutlu ol:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…