Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kız senin ilişki bugun deilmiydii çatlatma iğnesinden sonra benımde cok fena ağrım olmuştu
öleydi dr bu akşam dedi normalde ama dünde oldu bide klomen çatlama iğnesi olan bi arkadaşım iğne gününden itibaren 3 gün ful çalışmış sonra gün aşırı yapmış bende öle deniyim dedim eşimde istedi çok ondan yapalım dedik :)o_Oo_Oo_O

Kızlar ovuden bahsetmişsiniz. Benim doktorum gunde 4 kez yaptiriyodu. Saatleride 14:00 17:00 22:00 bide gece 02:00 pozitifi görünce ve ertesi gün ilişki demişti. Haberiniz olsuuunnn :)

:KK66:telde de olsa gir canım ya ıssız kalıyor buralar neler yapıyorsun korunmayı bıraktın mı?
Yok canım birakmadim bi tahili tekrarlamam lazım. Sanırım şubatta bırakcaz. Birazda eşim beklemek istiyo. Daha dün söyledi garibim. Bi daha aynısı olursa ben naparim diyo :) çıkamadik işin içinden:)

Yok canım birakmadim bi tahili tekrarlamam lazım. Sanırım şubatta bırakcaz. Birazda eşim beklemek istiyo. Daha dün söyledi garibim. Bi daha aynısı olursa ben naparim diyo :) çıkamadik işin içinden:)
cnm bu ovuden çakmadım birtürlü yav......öğleden sonra 4 gibi birde akşam 7 gibi yapıyom ilk iki gün koyu silikti bugün ve dün de belirsiz silikti:KK17:

X