Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşaAllah vesile olsun canımm

dimi ya bende çok etkilendim gerçekten böyle şeyleri görüp hala Allah'ın varlığına inanmayanlara hayret ediyorum

ezelcim bende yumurta takibi yaptırmak istiyorum canım birz bilgi verirmisin nasıl oluyor kasıktanmı vajinal yoldanmı takip yapılıyor hangi gün gitmem lazım

evet canım ovulasyon testiyle hareket ettim bende ama ben reçeteye uymadım ondan belkide ilk ay bir kere kendime enjekte ettimsonra eşim kullandı
cnm tam ismini çıkaramıyorum ama erkek infertilitesi bölümünde bir bayan vardı uzun zamandır görmüyordum sonra rastgele baktığım bir hamile topiğinde 6 ay preesed kullandıktn sonra hamile kaldığını yazmıştı evde var diyorsun sende kullan zaten öyle ya da böyle bekliyoruz hatta ezel gibi doktor takibinde kullan bence ....adetin 3. günü klomen veriyor bitince kullanmaya başlıyorsun bitince de seni tam adet tarihinden 12 sonra takibe çağırır yani beni öyle çağırmıştı ve yumoşun büyüklüğüne bakar tahmini çatladığı tarihi söyler yumurta takibinde bazen doktor klomen vermeden de takip yapabilir......

ay canım ablamm bak yeniden heveslendirdin beni adetimi sabırsızlıkla bekliycem 6 günüm var

ay canım ablamm bak yeniden heveslendirdin beni adetimi sabırsızlıkla bekliycem 6 günüm var
umarım olmaz ve bize müjdeyi verirsin ama yok olursan mutlaka kullan valla kızın ismini bulsam sende hatırlarsın belki çünkü çok giriyordu topiğe aklıma gelmiyor ismi.....zaten reçetesindede 6 ay diyor hem olursa dua edersin bana bence kesinlikle yumurta takibiyle garantili sen kullan bu sefer eşin değil:))))

aahhhh inşaAllah canımm

cok üzgünüm ki üstten bakıldığında doğru sonuç alınamıo :) bende cok rahatszm bu durumda wede üstelik doktorum erkek alttan bakıolar canımsen bi git doktora yani klomen şart deil eğer yumurta oluşuosa bi takip yapar sana ilişki günü werr sende ona göre kullan yinede jeli bitene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…