Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hayırlı sabahlar hanımlar hayır huzur dolu umut dolu bir gün olsun hamile olacakmıyım diye düşündüğümüz son günlerden olsun inşaAllah(hayırlısıyla tabi)

hayırlısı olsun cnm.... bende 37 yim geciktim ama bakalım kısmet daha çok yeni evlisin ALLAH mutlu sağlıklı evlatlarınızla hayırlı ömürler versin......

hayırlı sabahlar hanımlar hayır huzur dolu umut dolu bir gün olsun hamile olacakmıyım diye düşündüğümüz son günlerden olsun inşaAllah(hayırlısıyla tabi)
ammmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn cnm hayırlısıyla .....dün ovü testini kullandım cnm silik ikinci çizgi vardı koyulaşmasını bekliyorum sen neler yapıyorsun kuzum.....

ammmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn cnm hayırlısıyla .....dün ovü testini kullandım cnm silik ikinci çizgi vardı koyulaşmasını bekliyorum sen neler yapıyorsun kuzum.....

hadi bakalım yarın koyulaşır benim adet döngüm 26 ben 12.günümde görüyorum çift çizgiyi
bende folik aside başladım lahana kürüne başladım ama gebelik için değil bunlar dışında benimle ilgili değilde eşimele ilgili çalışıyorz gece havuç gündüz brokoli ilaçlar böyle

folik asidi kullanmakla iyi ediyorsun cnm.....eşlere takviye çok bizde havuç içiyoruz birde bende eşlik ediyorum her gece:))))keçiboynuzu pharmaton ve zinco bakalım kısmet gerisi.....

kuzu bişey soracam peki yarın jeli kullanmalımıyım

kuzu bişey soracam peki yarın jeli kullanmalımıyım

kullan canım bence benim aklıma ne geldi biliyormusun dün gece bende havuç suu içiyordum biz içmeyelim çünkü süt yapıcı olduğunu söylemişti saraçoğlu süt yapıcı demek prolaktin hormonun yükseltmek demek buda gebeliğe engel biz uzak duralım beylere afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…