Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bebiş için sanırım aday adayıyım listenin üst sıralarından anneler anneler meclisine dahil olacağım inşallah

hoşgedin cnm hemen dahil edeyim:)biraz kendinden bahsedermisin?
otuz yaşındayım cts pazar tatil olan bir işim var.öğle yemeğimiz var.kayınvalidemin eski evinde oturuyoruz ikimizde çalışıyoruz kasım ayından beri çalışıyoruz Allah nasip ederse. eylül ayında özel bir hastanenin kadın doğum servisinde kan tahlillerim sonucu kanımda yüksek oranda östrojen çıktı. zamanında adet düzensizliğim ve sancılı adetim vardı.doğum kontrol hapı kullandım.enson 2-3 sene yazz kullandım baştan zayıflatır gibi oldu sonrasında sürekli kilo almaya devam ettim.hayat şartlarımdan dolayı spora gitmeye fırsatım olmadığın için hareketsizlikten hala kilo almaya devam ediyorum.kanımda yüksek östrojeni dengelemek için duphaston kullanıyorum.doktorum bana bu ilacı kullanırken ilişkiye devam et dedi.4ay boyunca adetin 16. gününde başla dedi. duphaston fazla kiloma tuz biber ekti.şubatta tahlillere bakıcaz bakalım.o zamana kadar hamile kalırmıyım bilmiyorum.eşimle d vitamini ve folik asite de baktırmak istiyorum.ayrıca doğum kontrol ve adet düzensizliği ilaçları ne tesadüf ki doktorlar kabul etmiyorlar hala kandaki kolestrolü yükseltiyorlar.kanımdaki prolaktin sınırlarda.

kızlar ben geldim merkezden hatta iyi haberler ile geldim biz başladık tedaviye hatta ilk iğnemi vuruldum doktorum ve hemşirem çok iyi bakalım sonucu 1 ay sonra iyi olur inş

kızlar ben geldim merkezden hatta iyi haberler ile geldim biz başladık tedaviye hatta ilk iğnemi vuruldum doktorum ve hemşirem çok iyi bakalım sonucu 1 ay sonra iyi olur inş
ayy çok sevindimm tatlımmm ayy hadi bakalım inşallahh güzel sonuçlar alacaksınnn :) eee bundan sonraki süreç nolcak ? iğne ne iğnesi yaptılar vitamin felan eşini muaynesi felan ?

ayy çok sevindimm tatlımmm ayy hadi bakalım inşallahh güzel sonuçlar alacaksınnn :) eee bundan sonraki süreç nolcak ? iğne ne iğnesi yaptılar vitamin felan eşini muaynesi felan ?
canım biz zaten neredeyse bütün tahlilleri yapıp gitmiştik eşime meyve sebze ye dediler biz zaten 3 4 ay proxedd kullandık o yüzden takviye vermedi tekrar...yumurta büyütme iğnelerine başladım bugün itibari ile doktor tüp bebek olmasa da olur dedi yani aşılama da yapabiliriz dedi yüzde yüz tüp bebek hastası değilsiniz dedi ama eşim aşılama ile uğraşmak istemedi ki doktorda şans olarak düşük dedi...iğneler raporsuz aldım canım ben çaaattt diye gitti 1260 tl

owww olsuunn bebişin için değer pozitif düşünüyosun artıkın herşeye başlamışşın eve gidince şükür namazını kılıp dua et canım için daraldığında felanda bol bol dua oku içini huzursuz etme emi kendine ve kocişine çook çook ii bak kuzucum

kuzum sigarayı bırakıyorum bugünden itibaren son içmeye yemeğe içmeye dikkat edicem inanıyorum iyi olacak ama içimde ağlama var nedendir bilinmez ama ne bileyim ya rabbim doğal yolla nasip etmedi inşallah bu sefer yüzüm güler

cnm çok sevindim hadi hayırlısı neler oldu anlat bakem?
canım gittik eşimin değerlerine baktı beni muayene eti yüzde yüz tüp haastası değilsiniz dedi aşılama da olabilir dedi ama şans düşük dedi eşimde ben senin takıntılı halini 2 3 ay çekemem deyip tüp yapalım dedi ölece karar verdik aldık iğneleri ilk iğnemi vuruldum hatta

cnm ya İNŞALLAH çok güzel sonuçlar alacaksınız ikiz falan düşündünmü hiç peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…